Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

A więc jednak... ech tyle czasu na przygotowania, tyle zapewnień... get your act together. To nie jest kwestia gry, ale po raz kolejny fatalnej organizacji CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłbym pewnym soczystym tekstem na temat obietnic nam (PONOWNIE) złożonych, a ich zgodnością z prawdą, ale cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak to by bylo na tyle z gry od godziny 00:01
ide obejrzec trailer Hope i sie rozplakac w takt muzyki chopina

Btw SecuRom jest od Sony klap-klap-klap czyzby to tez im nawalilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecieli z tą "wielką nocną premierą" nie ma co =)
A miałem jakieś takie przeczucie, że znając CDP coś się spierdaczy.
Oj posypia się wiązanki na FB pewnie [nie mam na szczęście, więc mi to zwisa xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy razem - DZIĘKUJEMY. No naprawdę tak ciężko przygotować to?
I jak długie do cholery będzie te opóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebym był jakoś specjalnie zdziwiony czy coś... Brawo, CD Projekt, brawo. Złamaliście sobie właśnie nos na drzwiach, które sami zamknęliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle oczekiwania i jak zawsze nie działa. Co prawda myślałem że tak będzie, ale odganiałem czarne myśli. Pytanie teraz, kiedy to wszystko ruszy. Czy aż tak by były zapełnione serwery, bo coś mi się nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do cholery należy nam się odpowiedź do której mamy czekać czy to takie trudne? Ludzie mają szkołę i pracę jutro, a Wy aktywujecie mi grę w nocy? Nie będę tego komentował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Nie dość, że trzeba kombinować, żeby zainstalować grę, to jeszcze nie można jej uruchomić w terminie, który był obiecany od bardzo dawna. Widząc to wszystko przestałem się czuć jakoś wyjątkowo z powodu posiadania tej Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz cholera jasna. Goście nie mogli przygotować systemów tydzień temu, tylko oczywiście metodą "na Juranda" zostawili wszytko na ostatnią chwilę. Fantastycznie po prostu :/
Muszę powiedzieć, że następnym razem - o ile taki będzie - to 3 razy dłużej pomyślę przed decyzją o kupnie EK. Nie lubię jak się mnie robi w bambuko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina serwerów, CDP nie wyrobiło się ze swoją stroną i chcą aby od razu można było rejestrować grę przy Securomie na ich stronie.
Jednym słowem zawalili na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować