Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Na piśmie mieliśmy gwarancję być "szybsi". Jak nie urok to...
Chce się dobrze, a wychodzi jeszcze gorzej. :) Ciekawe czy dożyję czasów, kiedy po zakupie jakiejkolwiek gry będę musiał osobiście stawić się w Warszawie na przesłuchanie czy nie jestem piratem/terrorystą, a po tym wszystkim podpisać jakieś papiery. Później oczywiście cotygodniowa kontrola policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Witcher Ostatnia faza testów odbywa się w obrębie poprawnego pobierania i instalacji uaktualnień. Wszystkie dane już mamy - teraz chcemy się upewnić że każdy będzie je mógł bez problemu pobrać.

post z facebooka witchera więc jednak jest szansa na odpalenie gry przed 1. 00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to info to tak jak by ktoś nam rozwarł półdupki i posunął bez wazeliny.
Chyba ta awaria nie wyszła z minuty na minutę, wystarczyło 1h wczesnej dać znać, ludzie by laskę położyli, poszli spać i nie było by "gównianej wichury" jaka teraz szaleje.

Dali dupy na całej linii nie tyle awaria [na premierze dodatku do WoWa czy AC2 były podobne jazdy] ale podejściem do fanów.
Jak by mieli nas w dupie, "o banda frajerów kupiła EK i walić ich, my swoje zarobiliśmy".
Kitranie w readme jakiś info o nieobsługiwanych rozdzielczościach, chowanie się wcześniej z brakiem wsparcia ekranów 16:10, teraz info o awarii 3 min przed godzina aktywacji...

Powiedziałem kiedyś, że W2 pobije 2 rekordy, ilość sprzedanych pre-orderów i ilość tychże wystawionych na allegro 2-3 dni po premierze, zaczynam wierzyć, że moje domysły się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że powinęła się CeDePom noga tuż przed metą, oby to była ostatnia katastrofa tego typu przed i po premierze.

Swoją drogą żałuję, że gdy rano wstanę nie będę mógł przeczytać wszystkich tych gniewnych komentarzy, bo będzie ich tak wiele. Już teraz na Facebooku i stronie głównej gry trafiło się parę perełek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman swoj drugi post przyklejony zmien dodaj punkt
6. Wszystkie wyzej punkty beda odnosic sie dopiero od momentu kiedy Rejestracja gry ruszy (blizej nieokreslona data i godzina czasu polskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to my byliśmy ta ostatnią fazą testów, a dane są następujące: 10tys. podirytowanych ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest skandal i nie wywiązanie się z warunków umowy i terminów. Ktoś mógłby was za to podać do sądu i sprawę na pewno by wygrał i dostał odszkodowanie. Nie po to siedze tyle czasu i czekam do godziny ZERO, a wy takie pierdoły wywijacie tutaj, że szok. Żenada widać Polak potrafi spiepr*** :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, dzieci, ale wy płaczecie, naprawdę. Dawno takiego stada rozwydrzonych bachorów nie widziałem. Kto wam do cholery kazał zostawać na noc po to by w grę pograć od północy ? Poza tym nigdy jeszcze nic, nie zaczęło się na czas, więc trzeba było się przygotować na coś takiego. Czy naprawdę ma dla was znaczenie, czy zaczniecie grać o północy czy o 4 rano ? Naprawdę wam zależy, żeby w tę niecałą dobę przejść jak najwięcej gry ? I tak wystarczy, że będzie grali o tę dobę wcześniej niż inni ludzie. Więc proszę, przestańcie marudzić, idźcie spać jak wam coś nie pasuje, a rano jak wstaniecie to sobie pogracie w gierkę. Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, jak śmiemy mieć pretensje?
Co z tego, że było od dawna wiadomo, a nawet napisane na liście dodanym do KAŻDEJ EK, że uruchomimy grę o 00:01? Powinniśmy być im wdzięczni, że w ogóle pozwolą nam zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh tragedia. Człowiek czeka cały dzieńna grę ,oczekuje tej północy... i bach nie ma i nie wiadomo kiedy będzie dostępna ;/
Jestem tylko ciekaw jak oni zamierzali zrobić premierę jutro skoro dziś nie podołali "tylko" z EK i to nie wszystkimi na pewno. Żałosne , CDP będzie musiał nam to jakoś zrekompensować ( o figurgach nawet nie wspominam bo temat był wałkowany dość długo i szczegółowo );/ Mam wrażenie że nas , nabywców EK potraktowali jak króliki doswiadczalne by sprawdzić czy dadzą radę... i dali d*** niestety. No ale bądźmy dobrej myśli. Mam nadzieję że do 2 w nocy się wyrobią bo jak nie to się wkur*** już na maksa.
Oczekujmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależało nawet na grze o tej godzinie. Chciałem jej tylko dać początek pobierania, żebym po powrocie ze szkoły móc spokojnie pograć, bo: 1) Mam słaby net. 2) Przewidywałem, że serwery będą miały problemy.
A tu co? No nic, przynajmniej pouczę się do sprawdzianu z historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić
to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.

Nie, oni to mieli odpalić na godzinę 0:01, a nie starać się to zrobić teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.

Nie będę siedział cicho, jeśli firma, którą uważałem za poważną i której zapłaciłem pieniądze za jej produkt, nie potrafi wywiązać się z danej na papierze obietnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś zakłady, kiedy gra ruszy? Ja stawiam że będzie to pomiędzy 1:15 a 1:30.

Draco-PNC
Idź i się dowiedz co jest. Weź karabin aby ich popędzić w pracy i powiedzieć że jak o 1:15 nie będzie działać to inaczej z nimi porozmawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Jezu, dzieci, ale wy płaczecie, naprawdę. Dawno takiego stada rozwydrzonych bachorów
nie widziałem. Kto wam do cholery kazał zostawać na noc po to by w grę pograć od północy
? Poza tym nigdy jeszcze nic, nie zaczęło się na czas, więc trzeba było się przygotować
na coś takiego. Czy naprawdę ma dla was znaczenie, czy zaczniecie grać o północy czy
o 4 rano ? Naprawdę wam zależy, żeby w tę niecałą dobę przejść jak najwięcej gry ? I
tak wystarczy, że będzie grali o tę dobę wcześniej niż inni ludzie. Więc proszę, przestańcie
marudzić, idźcie spać jak wam coś nie pasuje, a rano jak wstaniecie to sobie pogracie
w gierkę. Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić
to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.



Twój post wcale nie wyjaśnia w tej sprawie. Było jasno napisane, ze o godzinie 0:01 będzie można aktywować grę. Więc CDP miał sporo czasu, aby na to się przygotować i wszystko zaplanować. Może dla ciebie to nie jest ważne i możesz nawet grać 20 maja. Ale ja chciałem pograć już właśnie chwile po północy. Oszukali nas na całego z tym i pewnie będą się głupio tłumaczyć niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować