Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 00:30, Isildur napisał:

Jeszcze info na trzy minuty przed rzekoma aktywacją... Bez komentarza...


Sprawa podwójnie przykra, ponieważ przy premierze Wiedźmina 1, 3000 wybrańców dowiedziało się, że Edycję Kolekcjoinerską (którą ja zamawiałem klikając przez kilka godzin) można bez problemu kupić w sklepach i na forum zawrzało. Teraz 10000 wybrańców, to tylko i wyłącznie 10000 niewyspanych i zdenerwowanych ludzików. Dwie EK i dwie wtopy. Nieładne bardzo to.
Pozostaje iść spać i ewentualnie spróbować rano, bo będę miał z godzinkę czasu, ale magia wyjątkowej premiery bezpowrotnie poszła się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Jezu, dzieci, ale wy płaczecie, naprawdę. Dawno takiego stada rozwydrzonych bachorów
nie widziałem. Kto wam do cholery kazał zostawać na noc po to by w grę pograć od północy
? Poza tym nigdy jeszcze nic, nie zaczęło się na czas, więc trzeba było się przygotować
na coś takiego. Czy naprawdę ma dla was znaczenie, czy zaczniecie grać o północy czy
o 4 rano ? Naprawdę wam zależy, żeby w tę niecałą dobę przejść jak najwięcej gry ? I
tak wystarczy, że będzie grali o tę dobę wcześniej niż inni ludzie. Więc proszę, przestańcie
marudzić, idźcie spać jak wam coś nie pasuje, a rano jak wstaniecie to sobie pogracie
w gierkę. Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić
to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.


Jak się ma na 7.00 do pracy i trzeba wstać o 5.30, a potem cały dzień w tyrze, a potem dzieci pod opieką to można się wkurzyć. Następna szansa żeby zagrać będzie jutro najwcześniej o 21.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić
to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.

Jest zafajdanym obowiązkiem CDP-R zapewnić to co obiecali konsumentom - uruchomienie gry o czasie. Nie dotrzymali umowy, w przeciwieństwie do mnie bo zapłaciłem o czasie i ustaloną kwotę. To nie jest kwestia jakiś tam widzi mi się - konkretny produkt, konkretne oczekiwania. I konkretny blamaż ze strony dostawcy produktu. Na świecie takie numery nie przechodzą tylko dlatego, ze mamy odczuwać przyjemność że CDPR chciał nas wynagrodzić. To nie jest wynagradzanie nas - to jest zapewnianie tego co zapewnić maja za swoje wynagrodzenie pochodzące z naszych wpłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Postępy są, ale wciąż nie mam konkretnej godziny. Przed pierwszą na pewno nie."

A tak się napalałem... ehh jutro w szkole będę spał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz bądźmy przez chwilę racjonalni: czy ktoś kazał komukolwiek siedzieć do północy w nocy z niedzielę na poniedziałek? Sami sobie fundujecie krótki sen i kiepski dzień w pracy / szkole. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Kto wam do cholery kazał zostawać na noc po to by w grę pograć od północy


To należało się nam tak samo jak obecność Artbooka w zestawie z Edycją Kolekcjonerską. Możliwość uruchomienia gry o 0:01 była jednym z elementów za który zapłacili posiadacze tej edycji, więc się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Toomasi to MY mamy się cieszyć, że CDP chciał nas jakoś wyróżnić ("wynagrodzić"...)? To raczej CDP powinien się cieszyć, że chciałem wydać na Wiedźmina ponad 200zł, więc nie wyjeżdżaj tu z takimi dziecinnymi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy :
Po pierwsze następnym razem niech robią premierę o 12 ale w południe :P
Po drugie niech informują wcześniej o problemach :)

Dobranoc ja tam idę spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Jezu, dzieci, ale wy płaczecie, naprawdę. Dawno takiego stada rozwydrzonych bachorów
nie widziałem. Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić
to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.



Och tak, mój Boże, nie pomyslałem o tym. CIESZĘ SIĘ, że CD PROJEKT PRACUJE NAD WYWIĄZANIEM się z umowy.

Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze odrobinę cierpliwości, zamiast przelewać swoja złość na kolejny spam. Komputery jak to komputery, mają prawo zawieść. Tak samo jest z ludźmi. Ekipa w CDP siedzi cały weekend przygotowując wszystko na wielki start i dalej tam siedzą, a jeszcze cała noc przed nimi.

Mieliśmy obiecane o 0:01, zgodzę się. Ale nie trzeba zbyt bystrego umysłu, by domyślić się, że jakieś opóźnienie zapewne będzie. Może kilka minut a może kilkadziesiąt. Dlatego wrzućcie na luz i poczekajcie jeszcze chwile. Skoro wytrzymaliśmy 4 dobre lata, to wytrzymamy jeszcze z godzinkę. Albo iść spać i elegancko usiąść sobie jutro rano lub po pracy/szkole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:48, Harrolfo napisał:

Z witcher.com:
"Postępy są, ale wciąż nie mam konkretnej godziny. Przed pierwszą na pewno nie."
To dobranoc...


W chu** wafla sobie lecą. Ja nie mam zamiaru tyle czekać bo jutro muszę niestety wstać rano. Bardzo się na CDP zawiodłem, myślałem że pracują tam profesjonalni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Kto wam do cholery kazał zostawać na noc po to by w grę pograć od północy

Nikt mi nie kazał. Sam zdecydowałem po przeczytaniu wiadomości od CDP, będącej składnikiem mojej EK Wiedźmina 2. Ale to pewnie dlatego, że dla mnie termin to święta rzecz.

Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Poza tym nigdy jeszcze nic, nie zaczęło się na czas, więc trzeba było się przygotować
na coś takiego.

Wybacz - ale to właśnie przez takie myślenie ma miejsce ta awaria (bo w końcu musi się udać, a jak nie - to nic się nie stało). Niestety marzę o tym, by takie post-komunistyczne minimalistyczne myślenie zginęło w otchłani niepamięci. Bo termin to święta rzecz, szczególnie, że goście wiedzieli o nim od dobrych kilku miesięcy.

Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Czy naprawdę ma dla was znaczenie, czy zaczniecie grać o północy czy
o 4 rano ?

Zajebiście wielkie.

Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Naprawdę wam zależy, żeby w tę niecałą dobę przejść jak najwięcej gry ?

Tak.

Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

tak wystarczy, że będzie grali o tę dobę wcześniej niż inni ludzie.

Póki co to wygląda na to, że nie będziemy.

Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Więc proszę, przestańcie
marudzić, idźcie spać jak wam coś nie pasuje, a rano jak wstaniecie to sobie pogracie
w gierkę.

Rano jak wstanę, to pójdę do roboty. Zagram - w najlepszym razie - około 20.00. Prawdopodobnie zaś znacznie później.

Dnia 16.05.2011 o 00:42, Toomasi napisał:

Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić
to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.

Faktycznie, jest się z czego cieszyć. Poobijana głowa Geralta, podarte etui na dvd-boxy z grą, a teraz niedotrzymanie terminu startu z powodu zabezpieczenia przed "piratami". Hip hip - hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować