Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ładnie a ja zazdrościłem tym którzy wytrzymali że już będą grać podczas gdy ja spię, a tu taki zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:05, JackXPPL napisał:

Zaraz napiszą że testują poboczne questy. Fail.

Chociaż możliwe ,że przetestują szybko 3/2 questy. Heh.

Przestańcie gadać, imo. NAJWIĘKSZY fail przez całe 3 lata to przypadek Call of Duty Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:05, xkarionx napisał:

A teraz pytanko zamowiłem edycje zwykla na gram.pl i gdzis jak wstałem to jej status
sie zmienił na " pakowanie i przygotowywanie do wysyłki". Czy jest szansa ze paczke dostane
jeszcze dzisiaj jeżeli wybrany przezemnie punkt odbioru osobistego znajduje sie okolo
180 km od Warszawy?


Raczej dopiero jutro dostaniesz jak jeszcze nie wysłali bo firmy kurierskie odbierają paczki po południu i dostarczają następnego dnia Więc na 100% jutro otrzymasz

Ja też zamówiłem edycję premium i nie żałuje mam nadzieję że jutro mniej więcej o tej porze odpalę (bo udało mi się wyjazd przełożyć i nie będę zmuszony czekać do czwartku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie, troll działa ! xD W tym momencie cieszę się, że nie miałem czasu na zarywanie nocy i że będę mógł zagrać, dopiero w środę, jak już nie będzie żadnych problemów (mam taką nadzieję, bo zawsze troll może przestać działać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie DLC dostanę po przyjściu ze szkoły, albo na wieczór, więc mam na nie wyłożone. (Płaciłem za pobraniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:10, BartexooN napisał:

Przestańcie gadać, imo. NAJWIĘKSZY fail przez całe 3 lata to przypadek Call of Duty Black
Ops.


Weź już lepiej nie wspominaj, CDPR daleko jeszcze do sytuacji z BO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo trochę uszkodzonej głowy Geralta stwierdziłem, że nie będę robił problemów z reklamacją, tylko obróciłem ją by widoczny był drugi profil, który wyglądał lepiej. Ale to już są jakieś jaja! Miało być od 0:01, potem że do świtu! A teraz wstaje i to! I przez takie akcje nie zagram do jutra, bo te 30MB będzie mi się pewnie dość długo pobierać. Dziękuje za moją wyjątkowość, CD-Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow przeglądałem właśnie trasę mojej paczuszki Wiedźminem i zauważyłem niezły absurd mieszkam około 80 km od Warszawy a paczka pokona do mnie około 189 km (wg Google maps) po prostu nieźle zakręcona jest firma kurierska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To kwestia działania wszystkich DLC, nie tylko Kurtki. Macie przecież inne DLC - z CDA, z Empiku..."


DLC z Empiku jest do wersji Empikowej. CZYLI I TAK CHOLERA NIE ZADZIAŁA przed 17.


JAK nasze "Specjalne" kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy i obiecujemy że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim."

Ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:26, MrKoxiu napisał:

Wydaje mi się, że dorzucą nam za to jakieś darmowe DLC. :P


Wszystkie DLC, poza tymi zależnymi od sklepu/dystrybutora, mają być darmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie rano z pracy, z myślą że odpalę Wiesia... Ale co tam, najpierw przejrzę forum i wasze wrażenia:) A tu taka niespodzianka. Dzięki, że poczekaliście na mnie z oficjalną premierą :D Naprawdę, nie trzeba było ;) Idę zjeść śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:27, Lone_Wolf napisał:

"Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy i obiecujemy
że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim."

Ja pier...


To jest żałosne... Dlaczego nie zrobili wcześniej testów... Mogli napisać od razu, że posiadacze Kolekcjonerki również zagrają 17 maja o ile zagrają w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:12, CrazyGambler napisał:

[m-i]
Padłem :D


Nie podajemy linków do stron zawierających wulgaryzmy ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spales cos ?? :D
Ja tam o pierwszej poszedlem spac mowie sobie ustawie budzik na 7 przecie mowia przed wschodem slona napewno i ze okolo pierwszej pisali jestesmy blisko ahhh nadzieja matka glupich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:06, Buachu napisał:

Te opóźnienia są przez to, że CDPR siedzi na [m-i] i ''ciśnie lache'' :D

Kredyt zaufania zaciągnięty przez CDP przekroczył wielkość dziury budżetowej *_*


Nie podajemy linków do stron z wulgaryzmami, ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Przyznam szczerze, że jestem zawiedziony... Z 24h gry PRZED premierą zrobi się zapewne 24h gry PO premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować