Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 12:21, Laid_back napisał:

Będziemy mieli rekompensaty dla klientów gram.pl, którzy kupili Edycję Kolekcjonerską
Wiedźmina 2 - szczegóły wkrótce

Mam nadzieję, że m.in. znajdzie się w nich zestaw miecznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodząc po forum, czytając Wasze posty coraz większa obawa mnie wzięła, czy ja nie będę miał problemów.

Strona gram chodzi bardzo powoli, jest tu coraz gorzej, ładowanie strony jest okropnie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:10, sirufok napisał:

Wróciłem i ciągle lipa... Jest ststus łączenie z serwerem, po jakimś czasie wyskakuje
błąd połączenia, znów się łączy i tak w kółko... N/C.



Kurczę, u mnie cały czas to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cholery mają oznaczać te czarne paski na górze i dołu ekranu? Gra obsługuje tylko rozdzielczości panoramiczne czy co? Gram w 1152x864.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te DLC (kupiec i kurtka) ? Miałem zakładkę w zamówieniu, żeby je pobrać. Z ciekawości raz pobrałem ale pokazało się tylko, że "NIE ZNALEZIONO KODU". Chciałem teraz je pobrać, ale owa zakładka w szczegółach zamówienia zniknęła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:48, LoLo84 napisał:

Jaka rozdzielczość i monitor jeśli można wiedzieć?
Masz czarne pasy na ekranie?


Nic podobnego, żadnych czarnych pasów :D. rodzielczość 1280x1024.

Monitor zabytek LG Flatron L1732s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:43, Elathir napisał:

Kurczę, u mnie cały czas to samo...


Dodam, że zresetowałem kompa, powyłączałem zaporę i antywira, lecz nic to nie daje - ciągle nie może połączyć się z serwerem. Klucz wpisywałem tak z "O" jak i z "0" i też nic. Dzień wolny, ale gra jest przeciwko mnie - supcio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:47, Andrew_15 napisał:

Gdzie są te DLC (kupiec i kurtka) ? Miałem zakładkę w zamówieniu, żeby je pobrać. Z ciekawości
raz pobrałem ale pokazało się tylko, że "NIE ZNALEZIONO KODU". Chciałem teraz je pobrać,
ale owa zakładka w szczegółach zamówienia zniknęła ;/


Dołączam się do pytania, sprawdzałem jeszcze 2 godziny temu i możliwość ściągnięcia pliku miałem, teraz zniknął cały odnośnik do kodów z DLC....

Jak sprawdzić liczbę klatek (FPS) podczas gry w W2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:50, naiom napisał:

Nic podobnego, żadnych czarnych pasów :D. rodzielczość 1280x1024.

Monitor zabytek LG Flatron L1732s


Dzięki. Uspokoiłeś mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:50, sirufok napisał:

> Kurczę, u mnie cały czas to samo...

Dodam, że zresetowałem kompa, powyłączałem zaporę i antywira, lecz nic to nie daje -
ciągle nie może połączyć się z serwerem. Klucz wpisywałem tak z "O" jak i z "0" i też
nic. Dzień wolny, ale gra jest przeciwko mnie - supcio.


Taa, zrobiłem to samo, łącznie z resetem routera :/ Teraz próbuję reinstalki gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jeszcze niewysłaną Edycję Premium? Boję się, że przez to całe zamieszanie opóźni się wysyłka naszych kopii i jutro sobie nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie, z musu pobieżnie, ostatnie kilka stron i od razu się mi humor poprawił ... bo miałem *ekhm* rację żeby nocy nie zarywać ;)

A pomyśleć że jeszcze pół godziny temu sobie w brodę plułem że urlopu nie wziąłem. Rano się wkurzyłem bo deszczyk padał w nocy spory i wygląda że jeszcze padać będzie, a mi samochód nie odpalił (chyba akumulator mi siadł), kiedy jechałem rowerem do roboty dostałem błotkiem z kałuży po nogach (dzięki uprzejmości kierowcy vana, który w ową kałużę wjechać raczył, mimo że mógł minąć), od samego rana w robocie zapierdziel, tak że dopiero teraz mam przerwę śniadaniową ... więc jak siadałem do kawy to się skląłem od ostatnich idiotów że nie wziąłem urlopu i nie gram w Wiedźmina 2 ... A tu siurpryza - i tak bym nie zagrał. Jakoś tak mi się lżej zrobiło że przynajmniej jedna rzecz mi dzisiaj została oszczędzona: "głośne i dobite wyrażanie moich silnych emocji na temat gry, twórców, dystrybucji oraz obietnic marketingowych".

Rzecz jasna jeśli do godziny 16:00 sytuacja się nie poprawi i gry po pracy nie odpalę to chyba nie tylko to co na talerzu, ale i sam talerz pogryzę ;)


P.S. Jest to jedyna EK jaką od ponad roku kupiłem. Po wielu wtopach różnych dystrybutorów przed premierowa sprzedaż w ogóle mnie jakoś nie kręci = nie wierze że wszystko będzie cacy. Miałem nadzieję że przynajmniej przy tej grze dystrybutor wyciągnie wnioski, ale cóż ... nie udało się. Ciekawe teraz jaką "rekompensatę" zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować