Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Niestety, właśnie przeczytałem na stronie CDP informację, która może się wydawać fajna. Jednak, gdy się wczytać, okazuje się, że... znowu chcą nas wydymać. Oto cytat:

"W najbliższy poniedziałek uruchomimy specjalnie przygotowaną stronę z formularzem, gdzie każdy nabywca Edycji Kolekcjonerskiej ze sklepu gram.pl, który 16 maja do godziny 14 nie mógł aktywować swojego egzemplarza gry będzie miał możliwość wyboru wzoru koszulki"

Hmmm, ciekawy dobór godziny. Możliwość została uruchomiona o 12-tej, i wtedy też jednak większości się udało włączyć (patrząc po forach).

Ograniczając rekompensatę do tych, którzy aż do 14-tej nie mieli możliwości zagrać, tak na prawdę odprawili większość poirytowanych z kwitkiem.

Ale dzisiaj to mnie już nic nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:37, CrazyGambler napisał:

A ktoś może wie kiedy patch wyjdzie ?



Jutro ma wyjść jakiś patch.Ma mieć 400mb.Listę poprawek zamieszczałem dziś w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:40, Isildur napisał:

Cierpliwie czekać, naprawią to wkrótce ważne, że można grę aktywować ;)


Jesteś pewien że to naprawią? Bo ja mam coraz większe wątpliwości na poprawne tego działanie, ale trzymam za CDP kciuki, jestem z nimi całym sercem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:43, Robertson250 napisał:

Jesteś pewien że to naprawią? Bo ja mam coraz większe wątpliwości na poprawne tego działanie,
ale trzymam za CDP kciuki, jestem z nimi całym sercem ;)


Oni to muszą naprawić, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem EK Wieśka i mam problem. Grę zainstalowałem w niedziele, dzisiaj ją po południu aktywowałem i zarejestrowałem na thewitcher.com. Nie ściągałem żadnej dodatkowej zawartości, żadnej kurtki ani nic. Tylko to co było na początku się ściągało i aktualizację jakąś. I tu zaczyna się mój problem. Chcę uruchomić grę, klikam na ikonkę, pojawia się menu początkowe, klikam uruchom grę, pojawia się głowa wilka i nagle bum wraca menu początkowe. I tak mogę w kółko. POMOCYYYYYYYYY , napisałem już maila do pomocy ale może ktoś zna rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czemu część kodów na DLC nie chce działać? Da się coś z tym zrobić, CDP nad tym pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:50, BigM napisał:

Wie ktoś może, czemu część kodów na DLC nie chce działać? Da się coś z tym zrobić, CDP
nad tym pracuje?


Tak CDP nadal nad tym pracuje, troszkę cierpliwości na pewno zostanie to naprawione, najważniejsze, że można już aktywować grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki problem, że chce wpisuję klucz securom (na pewno poprawnie) i wyświetla że aktywacja nie powiodła się; ponadto nie działa mi rejestracja gry przez launcher (wyswietla informację o błędnym loginie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się stworzyć nowe konto i zarejestrować grę poprzez lancher ale prosiło tylko o pierwszy kod,ten do aktywacji gry - w takim razie,gdzie mam wpisać ten drugi kod? ( klucz rejestracji elektronicznej CD Projektu ),na stronie CDP?.

Miał ktoś jeszcze problem z wyjściem z gry?,bo teraz trochę się obawiam ponownego jej uruchomienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie odnośnie przejścia jednego momentu w grze. :)

Spoiler


Przedostałem się w 4 części szturmu zamku na ten dziedziniec. Jednak za nic nie wiem jak pokonać tych przeciwników. Jest ich z sześciu, w tym 3 naprawdę mocnych i używam różnych znaków ale nie daję rady ich pokonać. Ktoś przeszedł ten moment? Macie jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wpisanie klucza powiodło się dopiero za trzecim razem a żeby zarejestrować grę trzeba utworzyć nowe konto - pisano już o tym wcześniej w odpowiedzi do mnie ;)

Kody na DLC próbować wpisać w menu gry? - w launcherze jest tylko opcja na pobranie tego nowego DLC z trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie spotkal z takim bugiem ze gra bez powodu zniknol dzwiek postaci jest dzwiek otoczenia itp itd ale jak jakis npc do mnie cos mowi wogule nie pojawia sie dzwiek ani restart gry ani systemu nie pomogl...
Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień się chyli ku końcowi (przynajmniej ten roboczy) a ja ciągle nie mam kodów na DLC, kumpel co wieśka zamawiał dużo później niż ja już ma od paru godzin.
Swoją drogą gram w tego wieśka i poza na prawdę ladną grafiką nie widzę w nim nic nadzwyczajnego, mało tego widzę w nim mniej ciekawych i działających pomysłów i rozwiązań niż w zrąbanm do granic możliwości Dragon Age 2...
Najbardziej denerwuje mnie że kamera nie podążą za "celownikiem", walczę z 3 przeciwnikami i intuicyjnie chcąc zaatakować innego niż ten aktualny obracam kamerę by celownik skoczyl na inny cel a tu dupa wielka, muszę odskoczyć i dopiero wycelować w nowego przeciwnika i tak pierdyliard razy żeby zabić to co chcę a nie to co pierwotnie wybrałem, dziwne rozwiązanie zaiste:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:47, bezimienny45 napisał:

Jestem posiadaczem EK Wieśka i mam problem. Grę zainstalowałem w niedziele, dzisiaj ją
po południu aktywowałem i zarejestrowałem na thewitcher.com. Nie ściągałem żadnej dodatkowej
zawartości, żadnej kurtki ani nic. Tylko to co było na początku się ściągało i aktualizację
jakąś. I tu zaczyna się mój problem. Chcę uruchomić grę, klikam na ikonkę, pojawia się
menu początkowe, klikam uruchom grę, pojawia się głowa wilka i nagle bum wraca menu początkowe.
I tak mogę w kółko. POMOCYYYYYYYYY , napisałem już maila do pomocy ale może ktoś zna
rozwiązanie



Identyczny problem. Znalazłeś może rozwiązanie, albo pomoc techniczna Ci odpisała?

Nie ma to jak grać wcześniej niż inni - i bycie wyróżnionym z powodu braku możliwości aktywacji przez 12 godzin, a teraz, gdy do domu wróciłem, niemożności uruchomienia^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zainstalowałem i aktywowałem bez problemu ponad godzinę temu. Rejestracja się nie udaje - odrzuca mi oba kody z okładki Instrukcji. Założyłem nowe konto, loguję się ale kodu mi nie przyjmuje, nieważne małe litery czy duże. Próbowałem podmieniać niektóre znaki np. O z 0. Nic. No @#&(^&* !!!

Gra odpala się bez problemów, poza tym że trwa to trochę długo, zanim się intro zacznie (małe logo na środku ekranu jest nawet ładne, ale szybko się znudzi). Zaproponowała mi minimalne ustawienia na 1920x1080. Kazałem wykryć jeszcze raz - przyjęła wysokie. Pograłem trochę i jak na razie OK, tylko że dalsze tło się rozmazuje przy obrocie postaci (jak u lis_23). Nie zaszedłem daleko, bo bez dodatków nie chce grać.

Mały trick jeśli chodzi o save z Wiedźmina 1. Nie chciało mi go rozpoznać po wrzuceniu do katalogu Moje dokumenty/Witcher/Save. Próbowałem katalog nazwać The Witcher - też nic. Ale patrzę a w katalogu Witcher 2 pojawił mi się katalog gamesaves, chyba po pierwszym odpaleniu gry, bez rozpoczęcia rozgrywki. Wrzuciłem moje dwa stare pliki tam i gra je oba widzi.

Mój sprzęt:
Intel Core2 Quad Q6600 @2,4 GHz
4GB RAM
Nvidia GTX 260
monitor Samsung SM294HM 24"

Zainstalowałem grę spod Windowsa XP, bo na nim grałem w jedynkę (no i koledzy donosili o problemach z grafiką), jak wszystko będzie działać przeinstaluję na drugi dysk pod Windows 7 (albo i zaczekam z tym do drugiej rozgrywki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zadam pytanie bo support kuleje i nie chce odpisac

Nie moge sie zarejestrować na stronie. Rejestrowałem się w piatek, ale wtedy strona nie działała jeszcze, dziś klikam na link aktywacyjny a strona nie została odnaleziona!! Co to ma być?
Teraz ani nie mogę ponownie sie zarejestrowac na te same dane ani aktywować tego konta! Jak to zrobić?? Albo gdzie wpisać ten kod, który się dostało w mailu z linkiem aktywacyjnym, który jest w razie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować