Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Byłem w Media Markt, zapytałem o Wiedźmina 2. Kobitka powiedziała mi, że będzie kosztował 100 zł z tym medalionem. Wie ktoś może jak ten medalion ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło się zamyka, to czego najmocniej brakowało w kolekcjonerce, przyjdzie jako rekompensata - trudno się tylko zdecydować, którą wybrać.

Po prologu, który fajny jest, znajduję się. Gra na niemalże minimalnych wciąż jest piękna, to trzeba twórcom oddać. Znalazłem tylko parę błędów/wad, które nieco przeszkadzają:
1) Podczas jednego z finiszerów wyświetliło mi nagle, jakby był wykonywany w pomieszczeniu, był zaś na otwartej przestrzeni.
2) Pierwsza scena wspomnieniowa, jak wspomniał Wilku, ma skopany dźwięk, rwie się i ogólnie jest spowolniona. Następna już była normalna, więc nie wiem w czym rzecz, trudno by był to celowy zabieg artystyczny.
3) Skradanie się jest męczące, choćby ze względu na nie do końca precyzyjne sterowanie - chciałem ciut bardziej wychylić się zza węgła, a tu od razu cały wyskoczył. Reload.
4) Czy jest jakiś klawisz odpowiadający za zbieranie od razu przedmiotów z ziemi, tak jak kliknięcie z CTRL w ER? Trochę to męczące, gdy dużo tych skrzyń.
5) Nie wiem, czy później paleta ciosów się zmienia, ale walki w jedynce były bardziej widowiskowe. Grupowy FTW!

Grania na dzisiaj to tyle, teraz trzeba sobie grę dawkować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:35, lord0 napisał:

jakby ktoś chciał tapetę w stylu EK 1 i 2 to macie bo mi się nudziło wczoraj:


Dzięki :)

No, liczę, że już jutro po otwarciu punktu odbioru dostanę smsa i będę mógł rozpocząć przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:19, matis9988 napisał:

Czy patche będą się pobierać automatycznie w grze czy będzie można ręcznie?Jeśli ręcznie
to będzie można wznawiać?

Podobno nie będzie takiej opcji, ale kto wie. CDP zmienia zdanie co 2 godziny, więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
może ktoś konkretnie napisać nt. rejestracji gry z poziomu launchera
stare konta nie działają

niby trzeba zakładać nowe konto
- ono musi być założone z danymi identycznymi z poprzedniego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój konfig : phenom 2 x4 (3 ghz) , 4gb ram ddr2 1066mhz , radeon hd 4870 z 512 mb ram , gdyby gra jakoś masakrycznie ścinała to mam już kasę przygotowaną na zakup radka 6850 , ewentualnie 6870 , ale mam nadzieję , że wszystko będzie git. Czy ktoś gra na podobnej konfiguracji , jeżeli tak to proszę o informację jak się gra zachowuje na takim sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:05, mmizu napisał:

Może ktoś powiedzieć na jakim (niskim) sprzęcie komfortowo gra? Ja spełniam wymagania
minimalne, ale przy niskiej rozdzielczości oraz najmniejszych detalach przy szturmowaniu
zamku mam 15-18 klatek. I to ma być ta słynna optymalizacja która pozwala komfortowo
grać na minimalnych wymaganiach? :/ Po prostu nie da się grać, jestem mega rozczarowany
bo Mass Effect 2 śmigało aż miło a Wiedźmin chodzi beznadziejnie...



Wyłącz Ubersampling, jest cholernie wymagający..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie gre trzeba po instalacji aktywować to an jakiej stronie i zarejestrować tez na jakiej stronie ?
Chodzi tylko o stronę cdproject ? Bo się trochę w tym pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem logiczny:
Zamówienie w którym w statusie jest pakowanie i przygotowanie do wysyłki jest w dziale zamówienia wysłane. Czy tylko mi się wydaje to nielogiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd można pobrać kod na ten quest z trollem?
czy ktoś mógłby jasno i czytelnie napisać,gdzie należy wpisać kody na " kurtkę Niebieskich Pasów "," Tajemniczego kupca " i DLC Z CD Action?
można by to nawet podpiąć do pierwszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieśćcie trochę screenów jeśli możecie. Przy opisie na jakich ustawieniach gracie.
Z forum GOL-a wiele bardzo pozytywnych opinii na temat grafiki. Szczególnie na wysokich i ultra ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:12, bezimienny45 napisał:

No jesteśmy w tak samo beznadziejnej sytuacji. Zabiję się zaraz. Nie znalazłem rozwiązania.
Napisałem maila, wysłałem wiadomość ze strony thewitcher i czekam. Zainstalowałem w międzyczasie
tego questa z trollem ale to nic nie pomogło. Jak odnajdziesz rozwiązanie napisz mi od
razu.


Wiesz co, spróbuj zainstalować directXa z płytki 2 Wieśka, uruchom ponownie kompa i odpal grę z folderu z grą. Mi pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:28, Alkohochlik napisał:

Mógłby mi ktoś kto grał powiedzieć co dokładnie wnoszą importowane sejwy?


Dostajesz broń z 1 oraz kurtkę kruka (przedmioty mają trochę lepsze statystyki niż podstawowy ekwipunek), masz trochę więcej pieniędzy oraz zostaną przeniesione decyzje jakie podjąłeś podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:28, lis_23 napisał:

czy ktoś mógłby jasno i czytelnie napisać,gdzie należy wpisać kody na " kurtkę Niebieskich
Pasów "," Tajemniczego kupca " i DLC Z CD Action?

klikasz w dodatki do pobrania w launcherze TW2. Troll już tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować