Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 19:06, Pietro87 napisał:

Mogli by zarzucić jakimś patchem co by to podciągnął nieco [nie żebym narzekał, mam na
wysokich framerate 30-60 więc jestem więcej jak happy]


No to chyba tylko u Ciebie tak się dzieje. U mnie wszystko ze sobą reaguje i widać różnice w ustawień grafiki. Aczkolwiek, żeby nie było, na starszych kompach albo laptopach gra nawet na LOW wygląda interesująco.

Mnie nurtuje jednak inny fakt. Nie potrafię tego jak na razie wychwycić, może ktoś poratuje screenem? Chodzi mi o różnicę wszystkiego na ULTRA ale z włączonym ubersamplingiem i wyłączonym ubersamplingiem. Poza wydajnością jakoś nie potrafię na razie dopatrzeć się różnicy. Ktoś wspomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:47, Indrid_Cold napisał:

gdzie wpisuje sie kody z edycji kolekcjonerskiej? Chodzi mi o kurtkę i kupca...

W "Dodatki do pobrania" w launcherze.

Swoją drogą - alchemik już działa, udało mi się pobrać już. Jak z kupcem nie mam pojęcia, nie otrzymałem jeszcze :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:43, Sipso2008 napisał:

Grał już ktoś na tym poziomie trudności "dead=no reload"? Ciekawią mnie wrażenia.

Taaa, zaczynałbym już grę z 50 razy, a jestem dopiero na samym początku 1-szego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:42, Ostrowiak napisał:

Tylko ja, czy Sihil się nie zaimportował?

Zamiast tego mam Diabła, Księżycowe Ostrze, Kruka na plecach i żałosne wyskrobki pieniędzy.


O właśnie, nareszcie ktoś kto może wiedzieć, to jak w ogóle zaimporotwać te sejwy?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:50, Liqid napisał:

> gdzie wpisuje sie kody z edycji kolekcjonerskiej? Chodzi mi o kurtkę i kupca...

W "Dodatki do pobrania" w launcherze.

Swoją drogą - alchemik już działa, udało mi się pobrać już. Jak z kupcem nie mam pojęcia,
nie otrzymałem jeszcze :x


No tak, ale wpierw trzeba się zalogować a z tego co wiem, to konto powiązane z pierwszym wiedźminem jest nieaktywne. Trzeba zakładać specjalnie drugie. A to mija się trochę z celem. Po co mi dwa konta na dwie gry z osobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:51, kamceg napisał:

> Tylko ja, czy Sihil się nie zaimportował?
>
> Zamiast tego mam Diabła, Księżycowe Ostrze, Kruka na plecach i żałosne wyskrobki
pieniędzy.

O właśnie, nareszcie ktoś kto może wiedzieć, to jak w ogóle zaimporotwać te sejwy?;d


Moje Dokumenty\The Witcher\saves i tam savey walisz z jedynki (chyba, że już je tam masz). Dajesz nowa gra w Wiedźminie 2 i wybierasz poziom trudności a następnie ZAIMPORTUJ STAN Z WIEDŹMINA 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wysokich odpalisz na pewno, a jeśli chodzi o maksymalne ( w grze te ustawienia nazywają się ultra ) to nie wiem. Dużo tutaj zależy od pamięci na karcie i szybkości procka ( super że masz 4 rdzenie ). U mnie na maks. da się grać, ale rewelacji w szybkości działania gry niema ( gdzie rewelacja to u mnie ok. 60 FPS ). Podobno gra automatycznie dostosowuje grafikę do sprzętu, np. odległość doczytywania tekstur - i to by się zgadzało z tym co u siebie zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:54, Quong napisał:

Moje Dokumenty\The Witcher\saves i tam savey walisz z jedynki (chyba, że już je tam masz).
Dajesz nowa gra w Wiedźminie 2 i wybierasz poziom trudności a następnie ZAIMPORTUJ STAN
Z WIEDŹMINA 1


eh, to mam problem, bo niestety właśnie tak robiłem, tylko w grze pojawia mi się komunikat ''brak zapisanych stanów gry''....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:56, RamiroPL napisał:

Tego save''a z jedynki to trzeba mieć już po bitwie z de Aldersbergiem, z dziedzińca
klasztoru?


U mnie widzi savey nawet te z przed bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:56, RamiroPL napisał:

Tego save''a z jedynki to trzeba mieć już po bitwie z de Aldersbergiem, z dziedzińca
klasztoru?


Tak dokładnie o tego save''a chodzi. Mi ten działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:56, kamceg napisał:

> Moje Dokumenty\The Witcher\saves i tam savey walisz z jedynki (chyba, że już je
tam masz).
> Dajesz nowa gra w Wiedźminie 2 i wybierasz poziom trudności a następnie ZAIMPORTUJ
STAN
> Z WIEDŹMINA 1

eh, to mam problem, bo niestety właśnie tak robiłem, tylko w grze pojawia mi się komunikat
''brak zapisanych stanów gry''....


Coś w takim razie robisz nie tak. Dobrze wpisałeś i umiejscowiłeś katalogi? Skoro mnie działa, to Tobie też musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bug i nie mogę ruszyć z fabułą, może ktoś też tak miał i wie, co zrobić:

Spoiler

Gdy w więzieniu muszę iść za Nilfgardzkim ambasadorem, to gdy schodzę po schodach na dół, zza drzwi wychodzi strażnik, który od razu mnie zauważa. Po jego zabiciu ambasador chodzi po pomieszczeniu w to i z powrotem. Poszedłem dalej sam, ale dochodzę do ślepego zaułka i żaden skrypt się nie odpala, a z ambasadorem nie da się porozmawiać. Co trzeba tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie ma reguły z wymaganiami co do tej gry jedni mają dobry sprzęt i im muli a inni mieszczą się w zalecanych i nie mają problemów z płynna rozgrywką na wysokich detalach. To mi wygląda na loterie mam nadzieje że jutro mi się trafi i mój sprzęt pociągnie to na wysokich przynajmniej w rozdziałce 1600x900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie problem był już dziś przemaglowany kilkanaście razy, ale gram.pl działa strasznie wolno, więc pewnie się powtórzę z pytaniem.
Zalogowałem się przez Launchera i chce zarejestrować klucz gry po to, aby odblokować zakładkę z DLC - problem w tym, że wyskakuje powiadomienie "Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później." - problem leży po mojej stronie, czy ze strony CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze problem z dostępem do DLC?

Żaden z 3 moich kodów nie działa, darmowej przygody z trolem też nie widzę...

Jestem odosobnionym przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktos problem z wpisywaniem kodow aktywacyjnych nie moge ani gry aktywowac ani zarejestrowac na CDProjektRED a na stronie CDProjekt mam ja zarejestrowana. Wie ktos o co moze chodzic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj coś CDP przerósła premiera Wieśka 2 już pół dnia nie mogę zarejestrować gry i o DLC nie wspomnę jak nie zarejestruje. Gra mi śmiga a kod wywala przy rejestracji że nie właściwy, totalna porażka a światowa premiera tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować