Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Witam.Przy instalacji należy wpisać pierwszy kod czyli klucz rejestracyjny ? Bo ja kombinowałem z oboma i jest napisana że są one złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z grających też nie może awansować postaci? 3 ścieżki rozwoju mam zablokowane, mogę awansować tylko tą górną (nie pamiętam jak jej było), a jestem już we flotsam.
A wrażenia z gry mam średnie jak do tej pory. Prolog niczym mnie nie zachwycił, do tego etapy ze

Spoiler

smokiem

były irytujące, walka też niespecjalna. Jestem zwolennikiem gier akcji, ale jednak lepiej to wyglądało w jedynce. Geralt robił wygibasy z mieczem jak prawdziwy akrobata, a teraz macha na lewo i prawo jak zwykły żołnierz.
Być może moje marudzenie bardziej jest spowodowane nerwami, które straciłem przez cdpr i problemy z sejwami, ale grałbym dalej, a nie pisał posta gdyby nie to, że gra się sama wyłączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wykonać questa w pierwszym akcie ponieważ nie mogę porozmawiać z nikim. Mogę wykonywać jedynie takie akcje jak przeszukiwanie skrzyń, otwieranie drzwi( nie wszystkich) itp.
Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:06, Deturis napisał:

Zalogowałem się przez Launchera i chce zarejestrować klucz gry po to, aby odblokować
zakładkę z DLC - problem w tym, że wyskakuje powiadomienie "Wystąpił problem z połączeniem.
Spróbuj później." - problem leży po mojej stronie, czy ze strony CDP?


Raczej ich wina. Mam to samo. Ale z drugiej strony kilka osób już uruchomiło... Ja się cieszę, że w ogóle można grać... Mam nadzieję tylko, że żeby DLC się pojawiły nie trzeba będzie od nowa gry rozpoczynać... ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat skasowałem jedynkę żeby zrobić miejsce na assassina. Może ktoś by przesłał save z końcówki? (Bardzo bym prosił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba jednak nie rozumiesz co ja napisałem.
Widze różnice wizualne poszczególnych opcji [jak bloom czy dof] nie mniej nie ma zadnego wpływu na framerate, czy dam niskie czy ultra mam taki sam framrate w tych samych lokacjach [az z ciekawości kończyłem prolog z frapsem ustawionym na benchmarkowanie, na ultra wyszło mi 22-58, na niskich 24-59, nie wspominajac, że w konkretnych miejscach i konkretnych sytuacjach fpsy sa niezmienne bez względu na ustawienia]

I do tego pije, bo ja moge grac normalnie i git, mi pasuje, że na sprzecie sklasyfikowanym przez sam program na pc_low gram na fulu płynnie, ale wiele osób na minimum nie może przez to grac, bo gra wyglada jak w ogóle nie optymalizowana [zmienianie opcji graficzny nie ma kompeltnie odbicia na wydajności]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie z innej beczki do tych, co mają przeniesioną postać z jednki - macie może sihil z mahakamu? bo przeniosło mi tylko d''yeabla i księżycowe ostrze, a sihila już nie chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tymi 30 MB. Gdy się instalują, trochę w więcej niż w połowie, rozpakowywanie się kończy i wyskakuje błąd "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna." Wie ktoś, jak temu zaradzić? Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:25, UJack napisał:

A ja pytanie z innej beczki do tych, co mają przeniesioną postać z jednki - macie może
sihil z mahakamu? bo przeniosło mi tylko d''yeabla i księżycowe ostrze, a sihila już
nie chce ;(

Mi tak samo, to chyba normalne, za dobry by był :D +100% do ataku i ignorowanie pancerza :D

@Pietro87 Jaki masz sprzęt?

ps. Ponawiam pytanie, czy ktoś też nie ma dostępu do żadnego z DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie coś zrobić żeby te pomocne napisy było widać lepiej ? chodzi mi o te tutoriale co wyskakuje np którym guzikiem wyjac miecz itd ... slabo je widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:26, Tomas1987 napisał:

SKiDROW kilkanaście minut temu wydał Cracka:/

Właśnie że nie wydał tylko zostawił notkę. A crack będzie najprawdopodobniej jak jego strona wstanie - padła pod naporem "fanów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:28, gracz_155 napisał:

> SKiDROW kilkanaście minut temu wydał Cracka:/
Właśnie że nie wydał tylko zostawił notkę. A crack będzie najprawdopodobniej jak jego
strona wstanie - padła pod naporem "fanów"

To nie jest żadna jego strona, a SKIDROW to nie facet tylko scenowa gupa piracka.

Oni nie posiadają swoich stron, a gry łamią dla zabawy nie dla piratów. To, że potem do sieci wycieka zawsze ich dzieło czy innej grupy to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:24, Pietro87 napisał:

Ty chyba jednak nie rozumiesz co ja napisałem.
Widze różnice wizualne poszczególnych opcji [jak bloom czy dof] nie mniej nie ma zadnego
wpływu na framerate, czy dam niskie czy ultra mam taki sam framrate w tych samych lokacjach
[az z ciekawości kończyłem prolog z frapsem ustawionym na benchmarkowanie, na ultra wyszło
mi 22-58, na niskich 24-59, nie wspominajac, że w konkretnych miejscach i konkretnych
sytuacjach fpsy sa niezmienne bez względu na ustawienia]

I do tego pije, bo ja moge grac normalnie i git, mi pasuje, że na sprzecie sklasyfikowanym
przez sam program na pc_low gram na fulu płynnie, ale wiele osób na minimum nie może
przez to grac, bo gra wyglada jak w ogóle nie optymalizowana [zmienianie opcji graficzny
nie ma kompeltnie odbicia na wydajności]



A to wybacz. Źle zrozumiałem. Zwracam honor ;). Mogę mieć do Ciebie prośbę? Wstawił byś tutaj dla mnie dwa screeny? Wszystko na ULTRA z ubersamplingiem a drugi też ULTRA ale bez ubersamplingu. Dało by radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny sprzęt jak Twój z tym, że mam gorszy procesor bo Phenoma II X2 545 3,00Ghz, a na Ulti w

Spoiler

Foltsam

mam 11 FPS, na wysokich zaś około 20 wzwyż... A wcześniej było płynnie przy wysokich. Zastanawiam się jak by gra chodziła przy XP bo teraz mam 7 64bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiedźmina dzielimy sobie razem z bratem. Grę najpierw zarejestrowałem ja tworząc sobie wcześniej konto. Teraz chcę zalogować się na swoje konto z komputera brata aby mu zainstalować DLC, ale wyskakuje błąd połączenia.

Czy to chwilowy błąd z połączeniem czy też tak zrobić się po prostu nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować