Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czy ma ktoś problemy z grafiką? U mnie widać tylko jasne światło i cienie - zero tekstur - nawet na minimalnych ustawieniach. Starowniki graficzne mam najnowsze. Oto moja konf:
- Intel Core2Duo 2Ghz
- 2 GB RAM
- Radeon HD6850 1GB
- Windows 7 32-bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś dobry sposób na walkę z Nekkerami?
Konkretnie chodzi mi o walkę w

Spoiler

jaskini, w której jesteśmy, żeby sprawdzić winę elfki, pierwszy akt

.
Jest ich bardzo dużo, a obecny miecz srebrny za bardzo nie pomaga.

Zauważyłem też, że - co mnie cieszy - walka w W2 jest zdecydowanie trudniejsza od tej w jedynce. Geralt na normalu często mi ginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:47, Pietro87 napisał:

Im większy tym mniej danych gra wczytuje w locie, zamiast tego ładuje tekstury do ramu
grafiki, u siebie mam duży i dalej dla bezpieczeństwa nie jadę =)


Ok, zaryzykuje "Bardzo duże". Po wyłączeniu AA faktycznie jakby trochę więcej klatek. Jaki masz system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:00, Harrolfo napisał:

Zauważyłem też, że - co mnie cieszy - walka w W2 jest zdecydowanie trudniejsza od tej
w jedynce. Geralt na normalu często mi ginie :)


Zamierzałem przejść na trudnym poziomie, lecz po 15 nieudanych próbach zrobienia sceny ze smokiem poddałem się i wziąłem normalny poziom.

Ogólnie to gra jest świetna, lecz minusem jest system zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 20:16, Caridin napisał:

Nie mogę wykonać questa w pierwszym akcie ponieważ nie mogę porozmawiać z nikim. Mogę
wykonywać jedynie takie akcje jak przeszukiwanie skrzyń, otwieranie drzwi( nie wszystkich)
itp.
Co jest nie tak?



Ponawiam swoje pytanie;) Bo chyba nikt nie zauważył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać pytanie o proporcje ekranu (pewnie padło już wiele razy, ale trudno doszukać mi się czegokolwiek w tej górze spamu).
Jest aktualnie możliwe granie w proporcjach 4:3? Jeśli nie, to czy jest w planie wydanie jakiegoś patcha pozwalającego na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:04, Piotrbov napisał:

Ogólnie to gra jest świetna, lecz minusem jest system zapisu.

Nie rozumiem, przecież masz taki cudowny klawisz F5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70% defragmentacji dysku, jeszcze trochę cierpliwości do screenów =)

Btw cholernie fajnie by było gdyby CDP w patchach jeszcze deczko popracował nad wydajnością, gra działa zadowalająco, ale te momentalne spadki potrafia zirytować, generalnie cos lezy po stronie obracania kamery, o ile trzymając ja statycznie bez kręcenia fps jest dosyć sztywny o tyle czasem obracając ja obszar zachowuje się tak jak by się doczytywał.
Najdiwniejsze jest to, że tak sie dzieje również na kompie nowej generacji [komp brajdaka], pogrąłem troche na takowym i tez są takie niemiłe chrupnięcia animacji.
Podobnie system zapisu, nie da sie wyłaczyć autosaveu, a ten robi się nader czesto, przy czym w momencie zapisu gra sie "przycina" [tzn łapie freezy na 3-5 sekund w momencie zapisywania, co skutkuje efektem regularnego "pauzowania" co auto zapis, a że ten jest czesty = efekt do bani]

REDzi jak nie zleją sprawy i wezmą się solidnie za patch to może wyjdzie naprawde udany produkt od strony technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oby się wzięli za patcha bo już wyczytałem że posiadacz karty HD 6850 ma problemy z obrazem a sam takową kartę posiadam i boje się że jutro jak zakupię to sobie nie pogram :/. Reszta sprzętu to procek i3 550 2x3,2ghz 4gb ramu Win7 64bits Profesional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zmienić sposób auto save który powinien odbywać się w tle oraz zorganizować jakąś sesje motion capture na twarze(przynajmniej na ważniejszych bohaterów), bo naprawdę taka ładna grafa a twarze ledwo co się poruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDProjekt zajmie jakieś stanowisko w sprawach:
- wysyłki wersji premium (zwyczajnej)? Miała dojść dzisiaj, przewidywany czas dostawy jutro, lub pojutrze
- co się z tym wiąże, przepłaceniem 34zł (licząc z wysyłką), skoro jutro można w tesko kupić W2 za 80zł
- tego, że wersja scrackowana jest już do ściągnięcia - piraci zagrają wcześniej, niż legalny użytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, gdzie znajdę kody do DLC? bo jeszcze wczoraj można było je ściągnąć z panelu zamówień, a dokładnie ze szczegółów mojego zamówienia, a teraz już nie ma czegoś takiego.

I mam jescze problem z zarejestrowaniem gry, jak chce przejść 3-ci punkt i wysłać klucz rejestracyjny, to wywala mi błąd "Wystąpił problem z połaczeniem" jak z tym sobie poradzić ;/ bo chciałbym sobie zagrać juz w wersje z DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:31, balin2 napisał:

Czy CDProjekt zajmie jakieś stanowisko w sprawach:
- wysyłki wersji premium (zwyczajnej)? Miała dojść dzisiaj, przewidywany czas dostawy
jutro, lub pojutrze
- co się z tym wiąże, przepłaceniem 34zł (licząc z wysyłką), skoro jutro można w tesko
kupić W2 za 80zł
- tego, że wersja scrackowana jest już do ściągnięcia - piraci zagrają wcześniej, niż
legalny użytkownik

Nie liczyłbym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jak można wyrejstrować i zarejstrować Wieśka w SecuROMie? Bo jest on tak genialny, że zabrania mi grać po podkręceniu procka - inny config >.<

A z innej beczki - SecuROM zakłada też, że mogę rejstrować Wieśka ile razy chcę, a nie 5 w tym samym czasie.

No i przy okazji - czy wszystkie DLC już wam działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować