Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Screen : Wysokie

P.S.
Sorx za dwa posty pod sobą, ale dwa screeny tej wielkości się nie spakują w jeden post przez ogranicznik uploadu

20110516214038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:32, Phantom_Lord napisał:

I mam jescze problem z zarejestrowaniem gry, jak chce przejść 3-ci punkt i wysłać klucz
rejestracyjny, to wywala mi błąd "Wystąpił problem z połaczeniem"


Mam dokładnie to samo. Może ktoś odpowie, bo na przekopywanie się przez setki dzisiejszych postów nie bardzo ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z graniem pod tytułem da się tylko ruszać kamerą, a chodzić, atakować czy robić cokolwiek innego już nie? Bo ja tak mam - problem pojawił się w pierwszym akcie. Ponowne uruchomienie gry nie dało nic, odpalałem najpierw bez dlc, później z zainstalowanymi trzema i dalej kaplica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:44, KrzychW napisał:

Mam dokładnie to samo. Może ktoś odpowie, bo na przekopywanie się przez setki dzisiejszych
postów nie bardzo ma ochotę.


Miałem ten sam problem przez firewalla, blokował mi połączenia. Spróbujcie pokombinować z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:31, balin2 napisał:

Czy CDProjekt zajmie jakieś stanowisko w sprawach:
- wysyłki wersji premium (zwyczajnej)? Miała dojść dzisiaj, przewidywany czas dostawy
jutro, lub pojutrze
- co się z tym wiąże, przepłaceniem 34zł (licząc z wysyłką), skoro jutro można w tesko
kupić W2 za 80zł


"Wysyłka Edycji Premium nastąpi nie później niż 16.05.2011 z dostawą do Was nie później niż w dniu 17.05.2011. To jest maksymalny termin, raczej wyślemy ją do Was 13.05.2011 z dostawą na 16.05.2011." - post Konsula gram.pl http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=7737

A więc wszystko zgodnie z planem... po prostu starania nie wyszły :/
Ale fakt z tego co pamiętam obiecywano wcześniejszą dostawę... a w ten sposób mógłbym dziś w Poznaniu w Empiku w czasie nocnej premiery kupić Wiedźmina 2 lub Tesco (szczerze powiedziawszy nie byłem więc nie wiem czy już Wiedźmin jest na pułkach).

PS Baner na głównej stronie gram nadal odlicza do 00:01 a nie do 02:01.
PS2 Po raz pierwszy sklep Gram.pl mnie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:47, Alran napisał:

Miałem ten sam problem przez firewalla, blokował mi połączenia. Spróbujcie pokombinować
z tym ;)

akurat problem z rejestracja juz minąl jakoś samo rozwiązał problem z połaczeniem, a antrywira miałem cały czas wyłączonego.

ale niestety dalej nie mam możliwości ściagniecia kodów do DLC, a przesyłke brałem za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już w weidzmina 2 ek na wysokich detalach i mam pytanie dlaczego w lochach strasznie tnie mi gra aż ciężko się poruszać a w dalszych misja chodzi prawie płynnnie
Procesor Intel(R) Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.07GHz Liczba rdzeni procesora 2
NVIDIA GeForce GTX 460 1024 MB
4,00 GB pamięci RAM
Win 7 64-bitowy system operacyjny
1024 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki

Przewidywana data dostawy: 17.5.2011 - 18.5.2011

Data złożenia: Wt, 10.05.2011 o godz. 19:30

Jeśli w moim zamówieniu pisze to co wyżej, to mam jakieś nikłe szanse, że grę otrzymam jutro? Denerwuje mnie to pakowanie i przygotowywanie przesyłki, już drugi raz mnie gram.pl denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak przejść moment:

Spoiler

gdy uciekamy wraz z Foltestem na takim długim moście i goni nas smok? Niby była wskazówka, jak unikać smoka, ale niestety gram w rozdzielczości 640x480 i nie za bardzo dojrzałem literki :)

. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:47, Alran napisał:

Miałem ten sam problem przez firewalla, blokował mi połączenia. Spróbujcie pokombinować
z tym ;)


Nic nie zrobiłem, ale przy kolejnej próbie jakoś się udało. Za to, co zresztą było już w tym temacie wspominane, wśród DLC nie widać Tajemniczego Kupca. Wszyscy tak mają, czy też zaliczam się do grona wyjątkowych "szczęściarzy"? Akurat to DLC przydałoby się, ponieważ import z Jedynki pozwala zachować oreny, a w tym przypadku kupiec w wyjątkowym wyposażeniem byłby mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni prawdopodobnie już paczki rozesłali. U mnie na przykład zamówienie widnieje jako wysłane, a gdy w nie wejdę jest napisane, że trwa pakowanie i przygotowywanie.

W każdym razie raczej wysłali i jutro większość powinna dostać, także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:03, Gromo napisał:

Jeśli w moim zamówieniu pisze to co wyżej, to mam jakieś nikłe szanse, że grę otrzymam
jutro? Denerwuje mnie to pakowanie i przygotowywanie przesyłki, już drugi raz mnie gram.pl
denerwuje.


Ja napisałem, że z racji nie wysłania w zapowiedzianym terminie chciałbym zerwać umowę. Ciekawe co napisze obsługa klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, probowalem juz wszystkiego, zmieniania nawet tych polskich znakow na angielskie ale nic... ciagle przy patchowaniu wywala " Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kujot2, przecież napisali, że wysyłka będzie 16 maja z dostawą na 17, więc nie wiem w czym widzisz problem, jakbyśmy jutro nie dostali to wtedy byłby problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz intela 1,8 i geforce 9500 1gb oc i ok 3 gb ramu to daj all na niskie ustawienia zasoby panieci na mało i rozdzielczość na 1024X700 i płynnie chodzi

mozecie mi powiedzieć czenu w moje zamówienia przy wiedźminie niemam kodów do DLC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować