Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Wiem że pewnie już było napisane, ale sprawdźcie wasze sterowniki grafiki, ja zaktualizowałem do najnowszych i z 5-10fpsów zrobiło się powyżej 35!

btw Gra gniecie wszystko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się następująco. Pisał już o tym ktoś lecz tamten temat został zamknięty a ja mam podobny problem. Pozwolę sobie zacytować:" Mam Wiedźmina 2, ale chciałbym zacząć grę z zapisem z pierwszej części. Jak to zrobić? Mam ten zapis na dysku."

Próbowałem już wrzucać save''s z 1 do 2 i nadal nic. Wiecie jak jak na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:28, KurakCFC napisał:

Sprawa ma się następująco. Pisał już o tym ktoś lecz tamten temat został zamknięty a
ja mam podobny problem. Pozwolę sobie zacytować:" Mam Wiedźmina 2, ale chciałbym zacząć
grę z zapisem z pierwszej części. Jak to zrobić? Mam ten zapis na dysku."

Próbowałem już wrzucać save''s z 1 do 2 i nadal nic. Wiecie jak jak na to poradzić?

folder z save z 1 dajesz do moje gokumety czyli .../Moje Dokumenty/The Witcher tak to masz mieć moze mi ktos powiedzieć czemu nie mam tych kodów do dlc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbując się zarejestrować przez launchera, ( aby zdobyć DLC ) w momencie po zalogowaniu i wysłaniu klucza rejestracyjnego wyskakuje komunikat: "Niewłaściwy kod aktywacyjny". Można coś na to w tej chwili poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Na dysku systemowym (domyślnie C:) w folderze Użytkownicy/"Nazwa Twojego użytkownika"/Moje dokumenty
musisz stworzyć folder The Witcher/saves/"tu wklejasz save''a z pierwszej części gry"

PS to jest opis pod Win 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:09, B3rCik napisał:

Ale oni prawdopodobnie już paczki rozesłali. U mnie na przykład zamówienie widnieje jako
wysłane, a gdy w nie wejdę jest napisane, że trwa pakowanie i przygotowywanie.

W każdym razie raczej wysłali i jutro większość powinna dostać, także spokojnie.


Mi status zmienił się około 15-16 na "wysłane w dniu 16.5.2011" ale ja zamawiałem z odbiorem osobistym w Sferis nie wiem czy ma to jakieś znaczenie niby nie.
Jak ktoś z obsługi gram pisał w innych tematach po paczki UPS przyjeżdża o 22 a UPS Mazowieckie o 03:00 rano.

Poniżej cytat z wypowiedzi Konsula gram.pl

>Paczki spakowane przez nasz magazyn do 01:00 w tym samym dniu trafiają do odbiorców (mazowieckie; UPS o >ile pamiętam ostatni raz jest u nas w magazynie o 3:00), do 22:00 - pozostała część Polski, czyli swój >egzemplarz dostaniesz we wtorek, o ile magazyn zdąży te tysiące paczek spakować jutro (na 99%), a kurier >zabłądzi, umrze itp.
>Nie ma znaczenia godzina spakowania paczki, tylko godzina odebrania przez kuriera.
>Paczka spakowana o 11:00 jest odbierana z magazynu o 22:00, trafia do sortowni i w następnym dniu do >odbiorcy.
>Resztki przesyłek na mazowieckie są odbierane nawet o 3:00 w nocy, o 5:00 trafiają do sortowni, a o 8:00 >kurierzy zaczynają je rozwozić po województwie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli ani to kwestia sterowników bo instalowałem najnowsze, ani directx bo także odpaliłem owy instalator z płytki. W grze jest taka jakby mgła na pierwszym planie a na drugim skrawki tekstur, po

Spoiler

tej gadce w więzieniu

pokazuje mi sie zaledwie okrągła duża tekstura jakby jakiś plac ale wygląda to jak Wiedźmin 1 na starych sterownikach gdzie biegałem po niewidzialnych schodach.
Mam Vista 64 bit, 4GB RAM bodajże DDR-1, Ati Radeon HD3800(512mb RAM), Intel Core 2 Duo E8500.
Z nowszych gierek to grałem w Darksiders i AC2 na full detalach(wszystko co się da max) no i WoW Cataclysm a reszta troche starszych ale także na ultra. Crysisa też ciągnąłem na ultra a tu nie dość że Wiedźmak pokazuje mi minimum to muszę jeszcze się męczyć i nie wiem co zrobić, żeby gra działała jak należy.
Wrzucam obrazek jeszcze raz jakby ktoś nie chciał wracać do poprzednich stron. Proszę o pomoc, tak bardzo chciałem pograć a tu du*a...

20110516223647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:09, B3rCik napisał:

Ale oni prawdopodobnie już paczki rozesłali. U mnie na przykład zamówienie widnieje jako
wysłane, a gdy w nie wejdę jest napisane, że trwa pakowanie i przygotowywanie.

W każdym razie raczej wysłali i jutro większość powinna dostać, także spokojnie.


Mi status zmienił się około 15-16 na "wysłane w dniu 16.5.2011" ale ja zamawiałem z odbiorem osobistym w Sferis nie wiem czy ma to jakieś znaczenie niby nie.
Jak ktoś z obsługi gram pisał w innych tematach po paczki UPS przyjeżdża o 22 a UPS Mazowieckie o 03:00 rano.

Poniżej cytat z wypowiedzi Konsula gram.pl

>Paczki spakowane przez nasz magazyn do 01:00 w tym samym dniu trafiają do odbiorców (mazowieckie; UPS o >ile pamiętam ostatni raz jest u nas w magazynie o 3:00), do 22:00 - pozostała część Polski, czyli swój >egzemplarz dostaniesz we wtorek, o ile magazyn zdąży te tysiące paczek spakować jutro (na 99%), a kurier >zabłądzi, umrze itp.
>Nie ma znaczenia godzina spakowania paczki, tylko godzina odebrania przez kuriera.
>Paczka spakowana o 11:00 jest odbierana z magazynu o 22:00, trafia do sortowni i w następnym dniu do >odbiorcy.
>Resztki przesyłek na mazowieckie są odbierane nawet o 3:00 w nocy, o 5:00 trafiają do sortowni, a o 8:00 >kurierzy zaczynają je rozwozić po województwie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu gra mi chodzi i to całkiem płynnie (na minimalnych). Gra jest świetna, ale ma jeden minus. Przez nią mogę się nie wyrobić z lekturą. Zastanawia mnie jedna rzecz. Gdzie są moje kody DLC (Kupiec i kurtka Rocha)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał podobną konfigurację (podpis) i zastanawiał się jak gra działa na ustawieniach prawie maksymalnych (bez ubersamplingu) to mówię -> jest bardzo dobrze :) bez zwiech, a grafika cieszy oko.

20110516224714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania, tak z innej beczki
1. jest gdzieś we Flotsam jakis łatwy test na perswazję? bo w prologu w tym dialogu co po raz pierwszy można użyć perswazji/zastraszenia użyłem groźby, a teraz jak chciałem kogoś przekonać gładką gadką to juz dwa razy w dwóch rozmowach zaliczyłem faila (z kupcem od kadzideł i czarodziejką). Help?
2. kiedy się odblokowują ścieżki alchemii, miecza itd? bo myślałem że się po prologu ruszą, ale mam już 7lvl a dalej nic w nich wykupywać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia wysokie bez bloomu, ale z AA. rozdziałka 1366x768 - 27-34 FPS

E8200 @ 3,2 GHz
9600GT SSC
4GB ram
win7

Ogólnie mega brawa za optymalizację. Jutro do mnie dojdzie hd6850 to wogole bede pykał w full hd.

20110516224702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:46, Gvynbleidd napisał:

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu gra mi chodzi i to całkiem płynnie (na minimalnych). Gra
jest świetna, ale ma jeden minus. Przez nią mogę się nie wyrobić z lekturą. Zastanawia
mnie jedna rzecz. Gdzie są moje kody DLC (Kupiec i kurtka Rocha)?


Prawdopodobnie tak jak przy edycji premium - sprawdź historię zamówień w sklepie, tam mam link do pobrania kodu przy zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:49, dark_master napisał:

2. kiedy się odblokowują ścieżki alchemii, miecza itd? bo myślałem że się po prologu
ruszą, ale mam już 7lvl a dalej nic w nich wykupywać nie mogę.

Najpierw musisz wykupić każdą umiejętność z gałęzi "Trening"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:51, destro177 napisał:

Prawdopodobnie tak jak przy edycji premium - sprawdź historię zamówień w sklepie, tam
mam link do pobrania kodu przy zamówieniu.

Wąłsnie w tym problem że nie kazdy ma dostęp do tego linku z kodami do dlc, ;/ jak wczoraj miełem dostęp (ale był pusty plik tekstowy) to teraz od 18 na pewno nie mam dostępu do tego linku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować