Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czy tylko ja kompletnie nie umiem grać w tą grę czy system walki i ilość przeciwników jest trochę przesadzona? W jednej jaskinii w 1 akcie było chyba z 30 potworów (w jednej walce...), 1 cios zabierał mi tak z 1/4 życia. Do tego zaimportowałem save ze zbroją kruka i mieczami... WTF? W dodatku cholernie ciężko w cokolwiek trafić, potrafią zablokować nawet ciężki cios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem, nie jestem pewien przez co się go pozbyłem, ale zmieniałem ustawienia na minimalne (a później z powrotem na poprzednie) i powyłączałem catalyst a.i. i smoothvision hd w CCC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:00, Konrad512 napisał:

Czy tylko ja kompletnie nie umiem grać w tą grę czy system walki i ilość przeciwników
jest trochę przesadzona? W jednej jaskinii w 1 akcie było chyba z 30 potworów (w jednej
walce...), 1 cios zabierał mi tak z 1/4 życia. Do tego zaimportowałem save ze zbroją
kruka i mieczami... WTF? W dodatku cholernie ciężko w cokolwiek trafić, potrafią zablokować
nawet ciężki cios...


Nawet gość z CDP RED nie potrafił przejść na nocnej premierze na easy obrony balisty w prologu :P

PS U kogoś kurta niebieskich pasów też zjada i nie zapamiętuje ulepszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem sobie w karczmie w Flotsam i słyszę tekst:
"- A 8000 orenów od Króla to kryzys zeżarł?"
Prawie z krzesła spadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jakiegoś stylu grupowego na sytuację, którą opisałeś. Wgl ten system jest czymś zupełnie odmiennym od tego w W1, i to nawet dobrze, w W1 stało się przeważnie jak ten kołek naciskając co chwila jeden przycisk myszy gdy kursor się zaświeci. Tu przynajmniej trzeba trochę się namęczyć.
Przynajmniej na easy tak łatwo nie zabijają.

Wie ktoś może czy da się powiększyć pojemność plecaka? Bo te 250 to mi na mało starcza (pewnie już uzbierałem od groma i jeszcze trochę surowców, ale mniejsza z tym). I czy jest jakiś schowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktoś czy w rozdzielczości 4:3 da sie zlikwidować te czarne pasy? Czy Wiesiek 2 został stworzony głównie na 16:9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:21, blobs napisał:

powie mi ktoś czy w rozdzielczości 4:3 da sie zlikwidować te czarne pasy? Czy Wiesiek
2 został stworzony głównie na 16:9?


Póki co się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wy tez macie problemy z dzwiekiem ??
w sensie raz raz jest tylko text mowiony i odglosy chodzenie i walki bez dzwiekow otoczenia czy muzyki potem jest wszystko naraz i znowu to samo albo calkowity zanik mowy muzyki tylko odglosy otoczenia?? itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:23, Alkohochlik napisał:

Póki co się nie da.

A czy twórcy wypowiedzieli się na ten temat? To znaczy zapowiedzieli jakąś poprawkę mającą dodać obsługę formatów innych niż 16:9? Czy to tylko domysły graczy na zasadzie: "kurde, muszą to przecież poprawić..."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:27, Draco-PNC napisał:

A czy twórcy wypowiedzieli się na ten temat? To znaczy zapowiedzieli jakąś poprawkę mającą
dodać obsługę formatów innych niż 16:9? Czy to tylko domysły graczy na zasadzie: "kurde,
muszą to przecież poprawić..."?


Tak, tworcy zadeklarowali, ze to bedzie dodane w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:17, Alkohochlik napisał:

@kujot2, przecież napisali, że wysyłka będzie 16 maja z dostawą na 17, więc nie wiem
w czym widzisz problem, jakbyśmy jutro nie dostali to wtedy byłby problem.

Może się wyrobią ale chce, ale 18 nie chce widzieć tej paczki. Już raz dostałem paczkę z grą premierą z 11 dni roboczych od gram.pl. Wiesz jakie to uczucie? Raz może się omsknąć nie więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:31, kujot2 napisał:

> w czym widzisz problem, jakbyśmy jutro nie dostali to wtedy byłby problem.
Może się wyrobią ale chce, ale 18 nie chce widzieć tej paczki. Już raz dostałem paczkę
z grą premierą z 11 dni roboczych od gram.pl. Wiesz jakie to uczucie? Raz może się omsknąć
nie więcej!!!!


Wiem, jakie to uczucie, bo Wiedźmina 1 też wziąłem z gram.pl w preorderze, a dostałem go dwa dni później niż był w sklepach, niby niewiele, ale zawsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie znalazłem kącika odnośnie błędu CRC wiec pisze tutaj,sorki za zaśmiecanie posta ale muszem...a mianowicie mam EK wiedźminka zamówiona u was,zapłacona cacy,niestety występuje błąd CRC,z tym że nie mogę nic zrobić zastosowałem wszystkie możliwe sposoby odpalenia płyty z FAQ z the witcher.com i niestety nie odniosłem skutku,i co teraz mam reklamować płyte?Śmieszne...no bo jak mam to udowodnić?zna ktoś jakiś sposób na to abym mógł cieszyć sie własną EK?bo mnie sie wyczerpały,z góry dzieki za odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, iście epicka sytuacja na pokazie nocnym w Poznaniu. Poza tym,że kompletnie się nic nie działo (a w W-wie to pewnie Gop teraz kolejki wszystkim stawia), ustawili jeden komputer i przechodzimy prolog, niech tłum sobie patrzy.

Spoiler

Przy pierwszym pytaniu Vernona ochoczo wybraliśmy smoka, by następnie przez jakąś niecałą godzinę, kolejne osoby ginęły (każda miała 3 podejścia) próbując przejść ten moment z chowaniem się pod drewnianymi dachami i walką. Może to wina tego, iż nie znali gry, także słabego ekwipunku - z Zbroją Kruka byłoby lepiej - ale wszyscy po kolei się na tym wykładali, ginąc najczęściej pod płomieniami.

Przerzucili z normala na easy, tu po kilku kolejnych śmierciach komuś się udała. Ale można było zobaczyć 3D Triss w 3D, bo okulary polaryzacyjne rozdawali...
Trudna to gra i skillowa widocznie, nie ma LPM na pałę ;) Najlepsze to, że większości nawet przez myśl nie przeszło, by użyć jakiegoś znaku, co dopiero Quen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Uzywamy opcji spoiler (poprawilem)
2. Tamten fragment jest trudny i ze Zbroja Kruka. Dlatego tam zmienilem poziom trudnosci na niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować