Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czy dla was walka też jest strasznie trudna?? Gram na średnim i masakra. Jak by nie znak igni i latanie wokół mobów to nie wiem jak bym se poradził. Macie jakiś pomysł jak walczyć żeby łatwiej zabijać moby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na trudnym i sadze, ze nie jest az tak trudno jak sie wydaje. SI strasznie kuleje, przeciwnicy czasami stoją i nic nie robią, albo walą bezsensu na oślep.

Co do mojego sprzetu:
Core quad 2,4ghz
2gb ram
geforce 8800GT, win 7
gram bez problemu na srednich detalach

Scenariusz swietny, to najwiekszy plus wieska. Do reszty sie caly czas przyzwyczajam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 07:32, Michal_Raven napisał:

A tutaj porównanie jakości grafiki, od minimalnych, po ultra:
http://www.youtube.com/watch?v=MRzHx_XXh18


Na Ciebie zawsze można liczyć :) Dzięki :)

A tak swoją drogą...czy tylko mi się wydaje, że różnica w grafice na tych filmikach jest w zasadzie znikoma? No, nie licząc ustawień Low ze względu na rozmyte tekstury.

I mała adnotacja. Dzisiaj w menu Dodatki do pobrania dodana u mnie została możliwość...pobrania polskich głosów i napisów. A mam pełną polską wersję. Plik zajmuje dobre 880 Mega, więc nie jest to jakoś minimalnie. Wie ktoś, po co to? A raczej, czy jest to jakaś aktualizacja, czy też randomowa opcja dla wszystkich, ale przeznaczona dla tych, co kupili angielską wersję na GOG''u? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać te dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam sporo wątpliwości na temat DLC:
Są zainstalowane i aktywowane, ale po pierwsze nie mogę znaleźć kurtki w ekwipunku (a jestem w Foltsom), a tablica w tymże mieście sugeruje mi, żebym się zarejestrował, to dostanę questa z trollem. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie też jest dość trudna.
Moja metoda:
1) Przeciwnicy, których atakujemy mieczem stalowym - Aard, żeby ogłuszyć, latanie między kilkoma przeciwnikami (nie skupiać się na jednym, chyba, że na silnym) i LPM, żeby doskoczyć automatycznie
2) Przeciwnicy, których atakujemy mieczem srebrnym - Quen, petarda, miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś jadąc do pracy widziałem, że prawie wszyscy w tramwaju czytali o Wiedźminie w różnych gazetach ( nawet pan grubo po 60 ) :P Widać, że gra narobiła już zamieszania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kurtki i innych przedmiotów z DLC ja je dostałem jak tylko podniosłem łup z pierwszego przeciwnika od momentu instalacji DLC a troll działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 23:41, Wojman napisał:

1. Uzywamy opcji spoiler (poprawilem)

Faktycznie, zapomniałem, pardonsik, wszystko przez ten długi dzień (od północy ;) ). Chociaż to akurat

Spoiler

spojler mniejszego kalibru, bacząc na sam sposób, w jaki dowiadujemy się o nim - jako opcja dialogowa, nie nagle wśród bitwy ^^


Dnia 16.05.2011 o 23:41, Wojman napisał:

2. Tamten fragment jest trudny i ze Zbroja Kruka.

To może ja jestem dziwny - ale może to też pomoc Quena, który w tej części nagle okazał się użyteczny (wydaje mi się, że obecnie najbardziej, Igni albo znerfiono w stosunku do jedynki, albo trzeba długiego rozwoju maga by stał się znowu potężny). Za pierwszym razem nie miałem zbytnich problemów z

Spoiler

hurdycjami ognia (poetyckie!) i wrogami

, tylko cofnąłem się potem po przedmiot i wiadomo jak się skończyło. Za drugim razem ciut odpuściłem walkę i szybko mnie sprowadzili na glebę. Trzeci raz - lajcik - ukończone. Także późniejsze problemy nieco mnie zdziwiły.

W ogóle na premierze w Empiku mieli rozdawać jakieś pamiątkowe monety - chyba w Warszawie u nas były tylko plakaty z autografem człowieka, który coś tam, gdzieś tam z Wiedźminem miał wspólnego... programisty w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, chciałem zagrać na poziomie "nagła śmierć" ale w prologu

Spoiler

tym smokiem mnie rozbroiliście. Przy pierwszym spotkaniu tylko 3 razy padłem zanim obczaiłem co zrobić, przy drugim zaś z powodu (tak twierdzę) złego momentu wyskakiwania klawisza do wciśnięcia, po ponad 20 próbach mi się udało,

więc nie gram na hardcore, bo walka i tak jest trudna, ale gdybym się natknął gdzieś w połowie gry z taką akcja z timingiem, by mnie chyba rozsadziło ze złości że przez taką głupotę save''a straciłem :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Otóż mam taki problem iż gra mocno ścina mi się we Flotsman, gdy udam się do lasu. Nie tyle się ścina co ma skoki co kilka sekund, a gdy dam aby samo ustawiło opcje graficzne to ustawia na poziom "wysoki". Mój konfig:
Amd Phenom 955 3.2ghz x 4
Ati RAdeon HD4890 1 GB 875MHZ/975mhz
Goodram 4GB 2x2 400mhz 6cl reszta na 5
Windows Vista 64bit wersja Basic.

Wszystko powinno chodzić płynnie, lecz jest jakiś kruczek.
Możę defragment lub format pomoże, jestem skłonny to zrobić. MOżę ktoś miał taki problem to proszę o szybką odpowiedź w jaki sposób pozbyłsię problemu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który raz? Wejdź w zamówienie na stronie sklepu i masz tam opcję "Pobierz kody". Jeśli wziąłeś grę w EK za pobraniem, musisz czekać aż wpłata będzie zaksięgowana.
Wpisujesz kody po kliknięciu na ikonę uruchamiania gry na "Dodatki do pobrania". Wpisujesz kod, klikasz "Pobierz". Znów "Dodatki do pobrania", "Zainstaluj".

Moje pytanie, głupie, wiem - jak robić screeny w W2, bo Print Screen mi nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem wszystkie efekty na ultra tylko próbkowanie wyłączyłem. I jest ponad 50 FPS zawsze jest OK

Jedyny problem mam z paskami.. mam monitor 22 cale i mam 1680x1050. Jak te paski zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szczegółach zamówienia (pod całym zamówionym towarem, jest link) lub przy zamówieniu, masz aby pobrać klucze. Jeżeli nie ma, znaczy że wpłata nie została zaksięgowana. Jak do jutro nie będziesz miał, pisz do sklepi gram.pl

Azazell
Mam ten sam problem z paskami, bo mam identyczną rozdzielczość. Wolałem z tym nic nie robić, aby nie mieć rozciągniętego obrazu. Może któryś z patchy to naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 gra świetna na moim configu lata na wysokich aż miło choć był problem ze sterownikiem 3D vision nvidii polecam go odinstalować olbrzymi boost dla gry mamy potem (wcześniej ze sterownikiem nawet reklamy początkowe mi się zacinały a teraz cud miód i 30 klatek.
Co do DLC pościągały się pięknie ale nadal nie dostałem kodu z Empiku za preorde na finishery
Teraz tylko czekać na patch który usunie pasy na gorze i dole ekranu i poprawi to autocelowaie przeciwników bo często nie wybiera tego najbliżej i lubi nieoczekiwanie przeskoczyć co w walce z grupą przeciwników mocno przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować