Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Heh, nie widzi mi się czekanie na łatkę, tym bardziej że co dwie godziny nauki, chciałem sobie zrobić przerwę na godzinne granie w Wiedźmina (uczę się do matury ustnej z polaka). No ale nic, jak trzeba to trzeba, tylko pytanie czy ta łatka to poprawi. Bo z tego co widzę, to tylko my tutaj mamy takie problemy (chyba że coś przeoczyłem).

Komenty
Na moim dojść słabym kompie, Prolog działał mi na luzie na wysokich ustawieniach. Przyszło pierwsze miasto w akcie I i już tak różowo nie było. Ustawienia graficzne musiałem drastycznie obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:35, Ryco2 napisał:

Ja w Lublinie i też czekam na info o możliwości odbioru..... najzabawniejsze jest to,
że mam jeszcze około 40 minut potem to będę mógł odebrać pod wieczór dopiero.... :/


Też czekam aż z ActiveJet przyślą SMS-a... a potem ponad pół godziny w jedną stronę trajtkiem. Mogliby dodać nowe miejsce na odbiór osobisty, a nie praktycznie na końcu miasta -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? Już mam dość prób kombinowania aby uruchomić grę;/ Wyskakuje mi takie okienko po kliknięciu na ikonke :"nie znaleziono punktu wejścia procedury wmemcpy_s w bibliotece MSVCR100.dll"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:44, Jeggred napisał:

> Ja w Lublinie i też czekam na info o możliwości odbioru..... najzabawniejsze jest
to,
> że mam jeszcze około 40 minut potem to będę mógł odebrać pod wieczór dopiero....
:/

Też czekam aż z ActiveJet przyślą SMS-a... a potem ponad pół godziny w jedną stronę trajtkiem.
Mogliby dodać nowe miejsce na odbiór osobisty, a nie praktycznie na końcu miasta -.-''


NIe wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że grę dostaniemy jutro : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest ten cały pre-order XD (werjs premium czy standard)

Nie dość że wiecej zapłacisz :P (w marketach o 20 zł taniej XD) to jeszcze nie dostaniesz na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar pisać w tej sprawie do pomocy technicznej CDP? Ja bym to zrobił, ale wcześniej nawet nie rejestrowałem gry, a do tego tam trzeba podać specyfikacje kompa, klucz itp. itd. a nie bardzo mam czas teraz do tego. :/ Ale później, może do nich napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Gra jest po prostu rewelacyjna. Strasznie mi się podoba, ale mam jeden dość uprzykrzający kłopot
Co jakiś czas, raz częściej raz rzadziej gra mi się zawiesza -nagle wszystko zamiera - po czym po minucie ok. sie odwiesza i działa dalej.
mam Core i7 920 (2.66 Ghz)
6 GB RAM
Vista SP2
GeForce GTX 285

Na wysokich detalach śmiga bardzo płynnie no poza tymi zwisami
Mam wrażenie że gra w oknie i/lub średnich pomaga ale i tak występują te zwisy (ale mam wrażenie że rzadziej.
Ktoś też tak ma? Może ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:45, Longer napisał:

Pomoże ktoś? Już mam dość prób kombinowania aby uruchomić grę;/ Wyskakuje mi takie okienko
po kliknięciu na ikonke :"nie znaleziono punktu wejścia procedury wmemcpy_s w bibliotece
MSVCR100.dll"

Spróbuj zainstalować
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?familyid=A7B7A05E-6DE6-4D3A-A423-37BF0912DB84&displaylang=en&pf=true
albo
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=bd512d9e-43c8-4655-81bf-9350143d5867&pf=true
w zależności czy masz system 32bit czy 64bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z importem sejwów i go rozwiązał bo mi gra zapisów z pierwszej części nie widzi pomimo że są w dobrym folderze
Czy pierwsza część musi być zainstalowana żeby móc zaimportować savey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co się stanie jak nie odbiorę gry z salonu sferis? Obciążą mnie jakimiś kosztami dostawy albo coś? 79 zł jednak bardziej do mnie przemawia niż "siakieś" DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewne pytanie co do czarnych pasów w Wiedżminie 2. Otóż gram obecnie na monitorze 4:3 (1280x1024) i jest jedna rzecz, która strasznie utrudnia mi rozgrywkę. W górnej i dolnej części ekranu są czarne pasy (tak jak na filmach). Poprzez owe pasy zostaje mi bardzo mały fragment ekranu z rozgrywką. Czy jest na to jakieś wyjście inne niż zmiana monitora na panoramiczny? Czy na monitorach 16:9 (1400x900) nie ma takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:00, Kraju napisał:

Koszt odbioru osobistego wynosi 3.99 zł

To wiem. Chodzi mi o sytuację kiedy nie odbiorę i będą musieli odesłać do magazynu.

@goldomor
>Czy na monitorach 16:9 (1400x900) nie ma takiego problemu?

Nie ma, gdyż twórcy nie wzięli pod uwagę posiadaczy "kwadratowych" monitorów. Podobno mają to poprawić w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam czy ktokolwiek może mi powiedziec czy mam jakiekolwiek szanse na odpalenie tej gry na GF 8600GT? Opinie w necie sa podzielone. Jeden typ na GOLu pisze, że na tej karcie odpalił W2 na high i chodzi mu dobrze(oczywiście musiał powyłączać takie bajery jak ubersampling czy AA), inni piszą, że nawet na low nie da się grać. Jak to jest, może mi ktoś napisać? Ale nie jakiś specjalista który mi napisze, że nie pójdzie bo nie psełniam minimalnych wymagań tylko ktoś kto grał czy widział tą grę na karcie pokroju GF 8600GT. Nie interesują mnie maksymalne detale i rozdziałke full HD, może być 1024x768...

edit. Literówki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować