Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ten DLC maga z Facebook''a dla tych co polubili profil cdprojektu ma być dostępny 17 maja. Chyba go jeszcze nie ma, ale nie za bardzo wiem gdzie szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rozweselenie jedna z recenzji z metacritic (jedyna, w której grę oceniono na zero):
CD Project releases another misogynistic jaunt into the Mary Sue world of ''the witcher.'' There is hardly anything of substance to recommend this train wreck to a discerning connoisseur of RPGs. Every element of its design can be described as ''embarassingly awkward.'' Animation, art direction, dialogue, writing, combat. It''s a list of sad mediocrities as long as your arm. The fact of the setting and characters being a shameless copy of Michael **** classic Elric of Melniboné series aside, the game itself behaves like a confused child. Does it want to be a brawler with peripheral RPG elements? Or an action RPG with brawler combat? In either situation the designers have failed to deliver on both satisfying combat or a compelling story that ever rises above the juvenile. Look to the masters at BioWare with their latest RPG epic, Dragon Age 2, for inspiration in your future games, CD Project. You certainly won''t find it making shallow sex simulators based on plagiarized fantasy novels.

Biodrone jak nic. BioWare powinno definitywnie wywalić parę osób (Laidlawa najlepiej) za DAII.
Mam też takie dziwne wrażenie, że ta osoba, która tak oceniła Wieśka to RPGFan, pustelnik21, niesmiertelny21, znawca/itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:01, VuLgAtUs napisał:

> Koszt odbioru osobistego wynosi 3.99 zł
To wiem. Chodzi mi o sytuację kiedy nie odbiorę i będą musieli odesłać do magazynu.

@goldomor
>Czy na monitorach 16:9 (1400x900) nie ma takiego problemu?

Nie ma, gdyż twórcy nie wzięli pod uwagę posiadaczy "kwadratowych" monitorów. Podobno
mają to poprawić w patchu.

Pozostaje mi poczekać, albo podpiąć 16:9. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:58, VuLgAtUs napisał:

Czy ktoś wie co się stanie jak nie odbiorę gry z salonu sferis? Obciążą mnie jakimiś
kosztami dostawy albo coś? 79 zł jednak bardziej do mnie przemawia niż "siakieś" DLC.


Nic się nie stanie. Gra wróci do gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:47, xkarionx napisał:

ja mam tak samo już na szpilkach siedze i co chwile spoglądam na komórkę.


SMS przyszedł! :) Lece do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

To mniej więcej jak totolotek. Włączasz grę na wybranych na chybił trafił ustawieniach, i albo Ci pójdzie świetnie, albo kiepsko. Są tacy, którym na sprzęcie, który powinien ledwo na low grę uciągnąć, śmiga na high/ultra, a są i tacy, którzy mają sprzęt z kosmosu, a nawet na low im tnie. A są i tacy, którym na low tnie, a na ultra chodzi płynnie.

Więc jedyna metoda, to sprawdzać "na pałę" różne konfiguracje grafiki, nawet, jeśli dana konfiguracja wydaje się kompletnie nonsensowna (np odpalenie na ultra na procesorze dwurdzeniowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:58, VuLgAtUs napisał:

Czy ktoś wie co się stanie jak nie odbiorę gry z salonu sferis? Obciążą mnie jakimiś
kosztami dostawy albo coś? 79 zł jednak bardziej do mnie przemawia niż "siakieś" DLC.


Dla mnie też ale ja już zapłaciłem z góry :( i czekam na dostawę, a jadąc z pracy mogłem wyrwać z marketu za 79 ,a tak XD tylko 114 zł XD z przysłką. Promocja na pre-prder że ho....
Tak oto wydawca wyróżnia fanów za zamówienie pre-ordera 6m-c wecześniej XD

1. dostanie gre prawie na styk lub później.
2. zapłaci drożej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 12:45, Longer napisał:

Pomoże ktoś? Już mam dość prób kombinowania aby uruchomić grę;/ Wyskakuje mi takie okienko
po kliknięciu na ikonke :"nie znaleziono punktu wejścia procedury wmemcpy_s w bibliotece
MSVCR100.dll"

Instalowałeś vcredist_x86.exe z płyty? Plik który podałeś jest częścią tej biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:05, marcelluss napisał:

> ja mam tak samo już na szpilkach siedze i co chwile spoglądam na komórkę.
>

SMS przyszedł! :) Lece do sklepu :)

ja nie moge ale ci dobrze, ku... a ja musze dalej czekac. A ile kilometrów masz punkt osbioru osobistego od warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:05, marcelluss napisał:

> ja mam tak samo już na szpilkach siedze i co chwile spoglądam na komórkę.
>

SMS przyszedł! :) Lece do sklepu :)


Uwierzysz że do mnie sms przyszedł w trakcie czytania twojego posta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:08, xkarionx napisał:

> > ja mam tak samo już na szpilkach siedze i co chwile spoglądam na komórkę.

> >
>
> SMS przyszedł! :) Lece do sklepu :)
ja nie moge ale ci dobrze, ku... a ja musze dalej czekac. A ile kilometrów masz punkt
osbioru osobistego od warszawy?



Jestem z Sosnowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 11:57, CrazyGambler napisał:

Już to pisałem nie wiem ile razy mogli by to dodać do przypiętego, trzeba przeszukać
cokolwiek, szkrzynie, albo ekwipunek wroga i przedmioty z DLC się dodadzą.


No niestety ale to nie działa. Jakieś inne pomysły?

PS: Rada jak pokonać kejrana.

Spoiler

Co zrobić kiedy zaczyna miotać głazami, jak zadać mu cios?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:07, scott napisał:

Tak oto wydawca wyróżnia fanów za zamówienie pre-ordera 6m-c wecześniej XD

1. dostanie gre prawie na styk lub później.
2. zapłaci drożej XD


Ja na szczęście zamówiłem z płatnością przy odbiorze. I teraz już chyba sobie wydrapię na obudowie monitora, nigdy więcej preorderów. Bo zwykłe powtarzanie nic nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:04, Henrar napisał:

Biodrone jak nic. BioWare powinno definitywnie wywalić parę osób (Laidlawa najlepiej)
za DAII.
Mam też takie dziwne wrażenie, że ta osoba, która tak oceniła Wieśka to RPGFan, pustelnik21,
niesmiertelny21, znawca/itp. :D


Mam wrazenie, jakby recenzja zostala napisana juz tydzien temu :) biorac pod uwage, ze gra zostala dopiero co uruchomiona na zachodzie, a autor slownictwa uzywa nader wyrafinowanego, nie odnosi sie konkretnie do zadnego elementu gry itd. itp.

Edycja: Sprawdzilem jeszcze profil, poza W2 ocenil jeszcze tylko DA2 i to w wersji na PC i na Xboksa. Oczywiscie dwa razy dal 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:19, xkarionx napisał:

No super no to chyba zostałem juz sam. ;( ide sie powiesić, .....żegnajcie.



nie jesteś sam ;< łączę się w bólu bo jestem w tej samej sytuacji ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować