Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Prawdopodobnie zwykły frustrat/troll itp.

Ja się na razie napawam widokiem samego pudełka, bo siedzę w robocie do 16:00, a instalować zacznę pewnie koło 17:00. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z aktywacją ani z DLC z CD-Action czy z tym o Trollach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Wieśka (i wciąż jeszcze czekam :/ ) przez gram.pl ze względu na dodatkowy poradnik. Teraz (jak zwykle) wychodzi, ze gdybym kupił w empiku to byłoby i taniej i szybciej. Pocieszcie mnie więc chociaż w jednym: czy ten płatny poradnik jest dostępny tylko na gramie, czy w innych sklepach też? (na stronie empiku nie było go jak ostatnio zaglądałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Panowie ja już od rana czekam na kuriera, tylko go ani widu ani słychu a na stronie UPS napisali że dziś do końca dnia przesyłka zostanie dostarczona więc mam nadzieję że tak się stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 13:08, BelisariuS_F napisał:

Instalowałeś vcredist_x86.exe z płyty? Plik który podałeś jest częścią tej biblioteki.


Tak ale pojawiał się błąd, już doszedłem do tego. Wystarczyło zainstalować windows instaler''a 3.1, a później pliczek z drugiej płytki. Wszystko jest fajnie jednak dalej nie potrafię uruchomić gry, niby błędy numer seryjny wpisuję, to samo z kluczem rejestracji.
Numer seryjny to klucz rejestracyjny do secuROM zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:30, RafGar napisał:

Hehehe Panowie ja już od rana czekam na kuriera, tylko go ani widu ani słychu a na stronie
UPS napisali że dziś do końca dnia przesyłka zostanie dostarczona więc mam nadzieję że
tak się stanie :D


Ja nawet nie mogę sprawdzić statusu przesyłki, bo z jednej strony zamówienie mam w sekcji wysłanych a z drugiej w szczegółach zamówienia jest napisane, że cały czas pakują, w związku z czym nie nadany jest nr przewozowy ...
Mam nadzieję, że to kolejna awaria systemu, choć z drugiej strony gdy czytam co napisałem w poprzednim moim poście zastanawiam się, czy nie lepiej gdyby jeszcze to pakowali. Zadzwoniłbym, odwołał i kupił w empiku ...

Mimo całej sympatii dla gramu, to ostatni zakup w ich sklepie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam jeszcze jeden problem, przy rejestracji gry nie mogę się zalogować na konto. Komunikat to: "Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później." Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:34, goldomor napisał:

Komunikat to: "Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później." Jakieś pomysły?

U mnie było podobnie, spróbowałem 15 minut później i poszło bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:42, Przemkoj napisał:

Dlaczego nie mogę aktywować gry?
wyskakuję że Aktywacje nie powiodła się. A w tej tabelce jest zaznaczony "X" przy ostatnim
punkcie "Aktywacja została zakończona, aplikacja jest uruchamiana" :/


Witaj w klubie, po prostu musimy trochę chyba odpocząć i spróbować później za jakiś czas;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 13:45, Longer napisał:

> Dlaczego nie mogę aktywować gry?
> wyskakuję że Aktywacje nie powiodła się. A w tej tabelce jest zaznaczony "X" przy
ostatnim
> punkcie "Aktywacja została zakończona, aplikacja jest uruchamiana" :/

Witaj w klubie, po prostu musimy trochę chyba odpocząć i spróbować później za jakiś czas;p



Zamiast tego Seriala pierwszego trzeba wpisać Klucz secuROM z książeczki z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 13:46, Przemkoj napisał:

Zamiast tego Seriala pierwszego trzeba wpisać Klucz secuROM z książeczki z tyłu.


Jakiego "seriala pierwszego" ? Wpisuje klucz rejestracyjny secuROM jako numer seryjny i nic, ciągle niepowodzenie. Podobnie z rejestracją elektroniczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę czekać do 15,abym mógł sobie wreszcie pograć w Wieśka xD Co do Dragua(zafundowanego przez użytkownika Harrolfo któremu jeszcze raz dziękuje :)) najtrudniej składało mi się nogi :D Nie wiem jak wy możecie postawić to coś na dwóch nogach,bo ja po wielu próbach dopiero to zrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest w budowie: http://www.pl.thewitcher.com/# ?

Nie działa mi zaloguj się i zarejestruj się. Przy odpalaniu gry zarejestrowałem się na thewitcher.com i wszedłem w dodatki do pobrania. Wpisałem kod z Cd-Action noi zadziałał. Wchodząc przez stronę www na thewicher.com dostaję przekierowanie na to co jest wyżej i tam nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam taki problem, że po wpisaniu klucza rejestracyjnego mam napis "sprawdzanie dostępnych aktualizacji" po czym launcher sam się wyłącza. Jakieś pomysły dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiszę może swój problem dogłębniej.

Otóż mam najnowsze sterowniki ze strony nvidii, updater nvidii dołączony niedawno do sterowników nie widzi żadnych aktualizacji, więc jestem pewny że są to najnowsze możliwe sterowniki.

mam laptopa acer 5742g
intel core i5-480M
4 GB DDR3
i grafikę GeForce GT 540M

Na dołączonych zdjęciach dodaję 2 zdjęcia zrobione frapsem. Jedno ze świeżego odpalenia gry. Drugie po 15-20 minutach, wyjściu na zewnątrz, walce i powrocie do miasta. Ogólnie zauważyłem, że po walce fpsy dropneły możliwe też że przy doczytywaniu nowej lokacji. W każdym razie jak teraz odpalę grę w miejscu w którym wyłączyłem będę miał znowu 10 fpsów więcej.

Dodaję jeszcze ss''a do mojej konfiguracji ustawień graficznych.

Wyblurowałem questa z prawej strony, żeby nikomu nie spoilerować.

Any solution?

20110517140356

20110517140411

20110517140419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować