Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Gram z tego co wiem gry dostał dopiero w poniedziałek o 9, tak pisała Akne wiec gram było uzależnione i po drugie musi mieć zgodę na to aby wysłać wcześniej czy nie ?

Jeżeli dostawa doszła o 9 to przygotowanie paczki trwa ana pewno tego mało nie było, kurier czy punkt musiał dostać grę, otworzyć, wszystko zrobić zgodnie z procedurami a to co najmniej 1 dzień trwa.

To co do 90% sprzedanych to może prawda albo zawyżenie. 10% to 200 tys sprzedanych w Polsce wiec to możliwe a więcej w naszym kraju sprzedali niż 200 tys ?
Chyba priorytetem 2 jest sprzedaż powyżej 300 tys. w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie już trafia bo za każdym razem jak klikam aktywację to "nie powiodło się", już nie wyrabiam. O tym że nie mogę się zalogować na konto thewitcher.com to już nie wspomnę ;/. Może ma ktoś rozwiązania (jeśli były gdzieś wcześniej to sorki)

Dobra już dałem radę O zamiast 0 w kluczu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:10, Strusiasty napisał:

Ta gra jest naprawdę jakaś dziwna. Nie spełniam wymagań minimalnych (za słaba karta,
leciutko za słaby procek). /.../


Jaką masz kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:01, sinir napisał:

Wczoraj o 0:30 aktywowałem grę, ale jeszcze nie grałem, bo czekam na maila z Empiku z
kodem na DLC z finisherami.

Pytanie - czy ktoś ma sprzęt podobny do mojego:
- Radeon HD4850 512MB
- Core 2 Duo E8400(3GHz)
- 4GB RAM
... i może podzielić się wrażeniami z płynności rozgrywki? Ja uruchomiłem sobie tylko
szybko sam początek. Tam gdzie ludzie Foltesta(chyba) trzymają żołnierzy La Valettów.
Gra działa dobrze na minimalnych detalach w rozdz. 1280x1024, chociaż do perfekcji trochę
brakuje. Na średnich minimalnie gorzej, co jest trochę dziwne. Jak na waszych sprzętach?


Ja mam podobny sprzęt, tylko GTX 280 zamiast Radka. Na własnych ustawieniach pomiędzy ultra a wysokimi chodzi mi dobrze (koło 30 fps średnio). Tak więc kolejny raz ta sama rada: spróbuj ustawić na ultra, wyłączyć ubersampling, wyłączyć bloom/aa (które wolisz, ja się pozbyłem bloom''a) i nieco obniżyć cienie (do średnich).

Powinno chodzić dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś

Spoiler

pokonał Mnicha z "nagrodą od bogów"w karczmie w grze w kości

? Z tego, co zrozumiałem, to jest za to
Spoiler

jakaś nagroda z gog.com, ale chyba nie do końca to to działa

?

Jeśli odpowiedź była, to bardzo bym prosił i linka. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:04, Longer napisał:

Więc powiedz mi, numer seryjny to ten wyżej który znajduje się na tylnej okładce instrukcji?
Jeśli tak to cały czas wyskakuje błąd. Jeszcze trochę i gra wyleci przez okno bo to jest
naprawdę wkur...denerwujące!


Tak, to ten wyżej ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za dubla ; / Korzystając z okazji jeszcze raz poproszę o pomoc. Mimo tego, że rzekomo zarejestrowałem grę, to nadal mam nieaktywną opcję "dodatki do pobrania"... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 17:12, beavisx napisał:

Dobra już dałem radę O zamiast 0 w kluczu ;P


Jesteś genialny!!! Czemu ja na to nie wpadłem? Gra działa, wszystko jest ok;p Dzięki za przypomnienie, człowiek jak jest zdenerwowany nie potrafi racjonalnie myśleć;D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:26, Oloninho napisał:

Sry za dubla ; / Korzystając z okazji jeszcze raz poproszę o pomoc. Mimo tego, że rzekomo
zarejestrowałem grę, to nadal mam nieaktywną opcję "dodatki do pobrania"... ; /


A dałeś po zarejestrowaniu zaloguj?
I czy luncher jest połączony z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie cieszy, bo o grze jako całości, to się wypowiem dopiero po przejściu, to ilość odwołań. I to zarówno tych oczywistych - od klasyki literatury (Wesele), po Naizdupa, jak i tych troszkę mniej - "skwierczała na stosie, w sposób dość niemiły". Bardzo to wszystko fajne, naturalne i niewymuszone. Duży plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mnie już dobija ten moment

Spoiler

ze smokiem ... Jak go uniknąć do nędznego kurczaka!? Idę prosto - smok mnie łapu capu i ginę razem z Foltestem, chowam się w te "rozszerzenia" na moście też ginę, już nie wiem co na to poradzić... :(



Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mnie już dobija ten moment

Spoiler

ze smokiem ... Jak go uniknąć do nędznego kurczaka!? Idę prosto - smok mnie łapu capu i ginę razem z Foltestem, chowam się w te "rozszerzenia" na moście też ginę, już nie wiem co na to poradzić... :(



Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - czy w grze istnieje jakiś nasz prywatny schowek na itemy jak to było w przypadku I części gry u karczmarza? Bo niezauważyłem takowego a Geralt szybko się przeciąża gdy zaglądasz w każdy kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mieliście taki przypadek, że nie chciało Was zalogować na istniejące konto na thewitcher.com a założyliście takie samo konto o takiej samej nazwie na thewitcher.com poprzez grę i przyjęło Wam bez problemu? Coś czytałem w necie, że niby jakieś problemy z rejestracjami kont, że jakieś scalanie będzie ale żadnych konkretów na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:
1.Jaką rozdzielczość ustawić (oprócz 1920x1080), żeby gra zajmowała cały ekran monitora o proporcjach 16:9. Co bym nie wybrał, zawsze są pasy jakieś.
2. Czy jeżeli aktywowałem dlc już po rozpoczęciu rozgrywki, to czy będą one dostepne w tejże rozgrywce?
3.jak to jest z limitem aktywacji gry? gdzies pisali, że 5 razy, ale przy aktywacji wieśka jest napisane "nielimitowana" - więc jak to jest naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2011 o 17:36, kotfilon napisał:

2. Czy jeżeli aktywowałem dlc już po rozpoczęciu rozgrywki, to czy będą one dostepne
w tejże rozgrywce?
3.jak to jest z limitem aktywacji gry? gdzies pisali, że 5 razy, ale przy aktywacji wieśka
jest napisane "nielimitowana" - więc jak to jest naprawdę ?


ad2. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie działały kiedy je zainstalowałem w czasie grania.

ad3. O ile sobie dobrze przypominam to chyba chodziło o ilość kompów na których może być jednocześnie uruchomiony\zainstalowany (niepoprawne skreślić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować