Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2011 o 17:34, DoMiNo1992 napisał:

Kurde, mnie już dobija ten moment

Spoiler

ze smokiem ... Jak go uniknąć do nędznego kurczaka!?
Idę prosto - smok mnie łapu capu i ginę razem z Foltestem, chowam się w te "rozszerzenia"
na moście też ginę, już nie wiem co na to poradzić... :(



Z góry dzieki za pomoc.


Spoiler

Tam biegniesz cały czas w dół ekranu, nigdzie się nie chowasz. I sa quick time eventy na przyciski myszki chyba dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie zastanawiam się nad sprzedaniem swojej kolekcjonerki. Walka mnie tak dobija, że nie mam siły o tym myśleć. Dawno nie żałowałem kasy wydanej na grę.
Właśnie toczę pierwszą potyczkę z Letho i silnym ciosem odbieram mu góra 1%hp, jeśli nie chroni się quenem (a chroni się cały czas) zaś jemu wystarczają 3 ciosy, żeby mnie ubić. Do tego ciągle spamuje ardem i petardami, a miejsca na uniki nie ma, bo potyczka toczy się w ciasnym pomieszczeniu. Teraz rozumiem czemu na pokazach goście z CDP grali z włączonym god mode, nie rozumiem czemu sami woleli czitować niż popracować nad balansem.
Jak na allegro znajdziecie mało używaną wersje kolekcjonerską to wiedźcie, że moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do posta kapistara - gdzie mogę przechowywać swoje rzeczy? W poprzedniej części pomagał karczmarz, jak to wygląda tutaj?

@Some_kind_of_Devil
mulić muli bo oczywiście serwery nie wyrabiają. Jak skończy się walka z problemami technicznymi to zacznie dzielenie informacjami o grze. Normalnie mnie by to cieszyło gdyby nie te nieszczęsne serwery... Normalnie mam wrażenie że nadal gram i CDP są razem, używają tych samych serwerów. Lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ad2. Ja zacząłem rozgrywkę bez dlc. Po wpisaniu kodów i wczytaniu save''a Geralt miał na plecach Kurtkę Niebieskich Pasów. Co z Kupcem to nie wiem bo dopiero skończyłem Prolog.

ad3. Z tego co się orientuję to CDP zniosło ten limit ze względu na obsówę przy aktywacji. Taki bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem
Grałem sobie przez jakieś 30 minut bez problemu gdy nagle cały ekran się rozjaśnił i nic prawie na nim nie widać. Występuje taka jakby solaryzacją czy cuś. Miał ktoś podobny problem? Grę przeinstalowałem i problem ciągle występuje. Zarzuciłbym screena, ale ktoś mądry wymyślił, aby uniemożliwić to podczas gry.

Wszystko inne działa poprawnie więc to nie winna grafiki, sterownikow, procesora, pamieci, matki, babki czy czegos innego -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dwa bugi już mama...

1. Już dwa razy mi się zdarzyło, że po wczytaniu autosave''a mogę tylko obracać kamerką, a wiedźmin nawet palcem nie kiwnie.

2. Nie mogę obrócić koła do otwarcia bramy w drodze do świątyni. Nie ważne czy wpisuję własny czy autosave, nic się nie zmienia, utknąłem :/

Jeszcze jedna rzecz. Nie wiem jakim cudem (no doba za cud mogę uznać, że odpaliłem wieśka na swojej toshibie satellite l350 ), ale jak mi gra jeszcze wczoraj ładnie w rozdzielczości 1024x768 chodził, to dzisiaj nawet na 800x600 rzęzi...

Nic już nie kapuję i czekam na patcha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój komputer:
Płyta główna ASUS P5QL-EM Intel G43 SATA2 GBLAN VGA uATX
Procesor Intel Core 2 Duo E8400 3 GHz/1333MHz 6mb BOX SPEC
Karta grafiki Gainward GeForce 9800GT 1024mb
RAM Hunix 2x 2GB
Monitor 22''
Windows 7 64bit
Na ustawieniach all low mam 25 klatek na rozdziałkach od 1600 do 1920 jak zmienię na średnie jest dalej to samo co mnie bardzo dziwi bo powinna być chyba zmula jak mi komputer nie wyrabia jest ktoś mi coś w stanie poradzić apropo ustawień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z aktywacją nie moge aktywować gry. Mam dobrze wpisany kod secuROM wyłączony firewall ,ale za każdym razem wyświetla ,że numer nie został znaleziony w bazie danych. Miał ktoś taki problem ktoś wie jak to rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:55, Shelazar napisał:

A jak z mapą, można sobie swobodnie eksplorować świat czy idziemy jak po sznurku? A i
czy jest jakieś super duże miasto, jak Wyzima z 1?


Można eksplorować, a co do dużego miasta - nie mam pojęcia, dopiero skończyłem pierwszy akt, w mojej wersji 2 aktu nie trafia się do miasta, nie wiem, jak u innych. Ale gdzieśtam jakieś spore miasto (krasnoludzkie, bodaj) widziałem na prezentacjach, więc podejrzewam, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy Wam też zdarza się, że gra wyrzuca do Windowsa ? mi już 2 razy :/ przy próbie rozdysponowania pkt. osiągnięć i u rzemieślnika gdy chciałem aby zrobił mi przedmiot... wtf ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:29, Isildur napisał:

A dałeś po zarejestrowaniu zaloguj?
I czy luncher jest połączony z serwerem?


Chodzi właśnie o to, że tak ; /

Mam teraz to okno z rejestracją "Dziękujemy za zarejestrowanie gry!" i do naciśnięcia przycisk "Wejdź na thewitcher.com i skonfiguruj swój profil". I jeśli to naciskam, to strony nie wczytuje, a jak to wyłączam to włącza się ponownie launcher Wieśka i nadal jest to samo, czyli opcja pobierania dodatków nieaktywna i możliwość zarejestrowania gry. I tak ciągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem pada od PS3 za pomocą urządzenia bluetooth i śmiga w wiesiek jak szalony, działa jak trzeba, ale i tak wole klawiature - więcej opcji szybkiego dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam już serdecznie dość. Gra chodzi sobie, jak chce. Raz wszystko ładnie śmiga, raz muli jak sk......, niezależnie, jakie detale poustawiam. Nie mówiąc o tym, że wywala do Windowsa, a czasami po wczytaniu nie da się Geraltem sterować. O sterowaniu w walce nie mówiąc nawet.

Ta gra jest idealnym kandydatem do optymalizacyjnego crapa roku :/ Jak na razie daję sobie spokój z graniem. Jak nie wyjdzie jakiś solidny patch w ciągu miesiąca, naprawiający tego bubla, to po prostu sprzedam kolekcjonerkę, i cześć. Szkoda na to nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast tafiłem na buga tego typu, że

Spoiler

na moście, gdy ratuję Foltesta przed smokiem powinien być QTE, tyle, że u mnie... go po prostu nie ma. Gdy idę "w dół" smok po chwili mnie dogania i tak w kółko. 2 razy udało mi się dojść do drugiego "rozszerzenia" na moście, ale wtedy to smok jakiegoś buga złapał, bo chodził nie mostem, a lewą stroną... teoretycznie szedł po... niebie)



Dziękuje... chyba sobie pograłem na razie. Mam nadzieje, że nowy laptop w końcu przyjdzie w ten piątek.

PS. Czy na prawdę nikt z administratorów gram.pl nie dostrzega, że coś się dzieje z serwerami? Strona ładuje i odświeża mi się ok. 2-3 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast tafiłem na buga tego typu, że

Spoiler

na moście, gdy ratuję Foltesta przed smokiem powinien być QTE, tyle, że u mnie... go po prostu nie ma. Gdy idę "w dół" smok po chwili mnie dogania i tak w kółko. 2 razy udało mi się dojść do drugiego "rozszerzenia" na moście, ale wtedy to smok jakiegoś buga złapał, bo chodził nie mostem, a lewą stroną... teoretycznie szedł po... niebie)



Dziękuje... chyba sobie pograłem na razie. Mam nadzieje, że nowy laptop w końcu przyjdzie w ten piątek.

PS. Czy na prawdę nikt z administratorów gram.pl nie dostrzega, że coś się dzieje z serwerami? Strona ładuje i odświeża mi się ok. 2-3 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale na moim AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600, 3 GB RAM i NVIDIA GeForce GT 240 mogę pomarzyć o komfortowej grze. Automatyczne ustawienia już na starcie wyłączył każdą opcję poprawiającą grafikę, wszystko jak leci na low : P. No, ale ok, odpaliłem. Oprawa wyglądem przypominała pierwszego Wiedźmina na średnich ustawieniach grafiki.

Cutscenka na silniku gry ładnie i płynnie się zaprezentowała, to samo początek gry. W momencie kiedy przyszło grać na otwartym terenie stwierdziłem, że taka gra jest zwyczajnie niemożliwa :(. Lipa, ale oczywiście nie spodziewałem się niczego innego, procek do wymiany ewidentnie.

A na chwilę obecną Wiedźmin 2 ląduje na półeczce rezerwowej. Przy okazji aktywacja gry i sama instalacja nie sprawiły właściwie żadnego problemu, wszystko przebiegło gładko i sprawnie.

Ponawiam też pytanie odnośnie numeru EK. Czy numer widoczny na pudełku (tym wielkim) na białym tle to właśnie nr danej EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować