Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2011 o 18:08, zardzel napisał:

czy Wam też zdarza się, że gra wyrzuca do Windowsa ? mi już 2 razy :/ przy próbie rozdysponowania
pkt. osiągnięć i u rzemieślnika gdy chciałem aby zrobił mi przedmiot... wtf ?!


Mnie też wywaliło 2 razy (podczas wychodzenia z budynku i eksploracji) do tego mogę jeszcze dodać 2 czarne ekrany, które pojawiły się jak wchodziłem do wójta w Foltsam (słyszałem rozmowy ale ekran był kompletnie czarny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma tak jak ja? Po ok. 30 minutach gry wyskakuje niezwyciężony "BLUE SCREEN" i koniec gry. Jak ktoś wie jak to naprawić to niech pisze. Każdą sugestie uwzględnie.

Zmiana ustawień grafiki w grze nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:30, Damianuss1 napisał:

Ponawiam też pytanie odnośnie numeru EK. Czy numer widoczny na pudełku (tym wielkim)
na białym tle to właśnie nr danej EK?


Tak, to dokładnie ten numer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja jestem taki ułomny i ginę w każdej walce gdzie jest przynajmniej 3 wrogów...? Gram na normalnym poziomie trudności i łoją mnie jak chce... robię uniki (najczęściej), czasem paruję, rzucam ardem w zbliżających się wrogów, a oni i tak mnie łoją jak chcą ;P nagle odpalają sekwencje jakiś 10 uderzeń i nie ma szansy się nawet do nich zbliżyć... a nie dać się okrążyć to cud ;(

J

Spoiler

akoś sobie poradziłem z Nekkerami w jaskini w akcie I (ale tu wykorzystałem to, że biegli za nami tylko do pewnego momentu ;P), uwolniłem tą elfią babkę i po jej kolejnej zdradzie walczę z 5 żołnierzami Scoia''tel i już chyba z 10 razy zginąłem... Ma ktoś jakieś porady co do walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie mogę zarejestrować gry bo zapomniałem hasła na forum :/// pamiętam tylko login gdy daje przypomnij hasło i podaje swój adres emalii wyskakuje że adres nie został rozpoznany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale Wiedźmin 2 na najniższych ustawieniach jest mało grywalny. Mój komputer to trochę ponad minimalne wymagania, więc na minimalu powinien chodzić w miarę płynnie, a tak nie jest. E8400, 4GB RAM 1066MHz i 8800GT.
Na ostatnich oficjalnych sterownikach

Spoiler

cutscenka, gdzie Geralt jest przykuty w lochu w prologu

tak cholernie klatkowała, że się nie dało tego oglądać. Przy zmianie na stery 275.27 BETA jest lepiej ale dalej gra klatkuje. Co mam zrobić, żeby to poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktywowaniem gry. Wpisuję poprawnie klucz rejestracji i pojawia się komunikat, "Aktywacja nie powiodła się. Proces aktywacji nie powiódł się. Podany numer seryjny nie został znaleziony w naszej bazie danych. Możliwe, że numer został wpisany błędnie."

Drugi problem to pojawiający się komunikat "Niewłaściwy kod aktywacji" przy próbie zarejestrowania klucza rejestracji elektronicznej CD Projekt.

Dodam, że próbowałem różnych sposobów wpisywania: 2-Z, O-0, 1-I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:44, Kitel-1992 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale Wiedźmin 2 na najniższych ustawieniach jest mało grywalny.

/ciach/
spróbuj wyłączyć w opcjach
-SSAO
-Ubersampling
-zabrudzenia powierzchni tekstur

- budżet pamięci na tekstury włącz duży (przy bardzo dużym na Twojej karcie może crashować do launchera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jak zamontuje mutagen to będe mógł go potem zastąpić innym?
Btw. Wy też tak często padacie na normalu? Czy może ja robię coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po swój egzemplarz wybiorę się chyba pod koniec tygodnia, ale znajomy ma problem - skarży się na wyrzucanie do launchera po prezentacji firm (czyli menu nawet się nie pojawia). Widziałem już tu podobny problem, ale rzucacie taką ilością postów + świetne działanie forum ;) nie pomaga w szukaniu. W każdym razie, pojawiła się już na to jakaś rada?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z nowym patchem do Wieśka. Dokładnie o ten z polskimi napisami. Po pobraniu zaczyna pobierać się jeszcze raz i tak bez końca. Jest na to jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:38, Cierpik182 napisał:

J

Spoiler

akoś sobie poradziłem z Nekkerami w jaskini w akcie I (ale tu wykorzystałem to, że
biegli za nami tylko do pewnego momentu ;P), uwolniłem tą elfią babkę i po jej kolejnej
zdradzie walczę z 5 żołnierzami Scoia''tel i już chyba z 10 razy zginąłem... Ma ktoś
jakieś porady co do walki?


Też się z tą walką namęczyłem, najlepsze wyjście to ucieczka -> yrden i jak się któryś złapie to mocnym ciosem w pysk i znów ucieczka, czasem uda się trafić na grupę nekkerów to wtedy zajmują się sobą.
Co do trudnych walk to poczekaj aż będziesz robić questa z nawiedzonym szpitalem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mam taki jak wcześniej czyli mam EK a nadal nie mogę odpalić gry. Znaczy normalnie instalowałem już 2 razy, aktywowałem z tym że kiedy włączam grę po launcherze pojawia się głowa wilka a potem znowu launcher, kiedy odpalam grę z folderu pojawia się komunikat Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się ponieważ nie znaleziono fmodex.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. CO ROBIĆ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 18:44, Kitel-1992 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale Wiedźmin 2 na najniższych ustawieniach jest mało grywalny. Mój
komputer to trochę ponad minimalne wymagania, więc na minimalu powinien chodzić w miarę
płynnie, a tak nie jest. E8400, 4GB RAM 1066MHz i 8800GT.
Na ostatnich oficjalnych sterownikach

Spoiler

cutscenka, gdzie Geralt jest przykuty w lochu
w prologu

tak cholernie klatkowała, że się nie dało tego oglądać. Przy zmianie na
stery 275.27 BETA jest lepiej ale dalej gra klatkuje. Co mam zrobić, żeby to poprawić?


Może zwiększ ustawienia? Niektórzy już wspominali, że na wyższych ustawieniach gra chodzi im tak samo lub nawet lepiej niż na najniższych.
Ja mam E4400 2GHz, 2 GB RAM, GTS 250 1GB i początek gry (filmiki i rozgrywka) chodziło całkiem dobrze, bez większych spadków fps. Ustawienia od razu wrzuciłem na wysokie, a w zaawansowanych mam tylko odhaczony ubersampling i rozmycie w ruchu (bo tego nie lubię).

EDIT
I jeszcze sprawdź czy masz zainstalowane sterowniki 3DVision od Nvidii. Jeśli tak to je wywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra ma podobny babol jak część pierwsza, mianowicie znowu tworzy dużą liczbę zapisanych stanów. Powrót do przeszłości czy jak? :)

Poza tym ekonomia w grze jest zabójcza, ja sprzedam miecz za 8 orenów, a u sprzedawcy pojawia się w cenie 220 na przykład. Książki po 30 orenów heh :/

Przynajmniej o tyle dobrze, że mogę wejść do praktycznie każdego domu i złupić go ze wszystkiego nawet jeśli jego mieszkańcy są w środku. Jak stary RPG normalnie ;) kurczę w takim Morrowindzie jakoś to lepiej rozwiązali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi dodatkowy pakietami językowymi? muszę ściągać ponad 800mb żeby pograć w polskiej wersji językowej ?


i jako że mam wersję premium to czy dlc jest od razu zainstalowane w grze(mowie o owym Tajemniczym Kupcu) czy też muszę to jakoś dodatkowo instalowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fochliwa jeśli idzie o FPSy... cutscenki - 70FPSów na wsio high. Oblężenie... 19 FPSów... po chwili 30 itd... zmiana detali między wysokie a niskie daje różnice z zakresu 5-7 FPSów jakaś paranoja...
AMD Phenom II X2 3,5 Ghz, 4GB Ram, ATI Radeon 5870, Win7 64 Bit.
To centralnie pierwsza gra która stwarza mi problemy wydajnościowe.... er? Przyznam że lekko zgłupiałem jak zobaczylem co sie dzieje i że komp na którym Crysis 2 śmiga na maksa automat określił jako PC_Low :D Brawo Red!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Jak przystało, na człowieka, z szeroko rozumianym pechem - mam problem. Mianowicie, podczas gry, kolory są jakby odwrócone (np. Geralt ma Ciemnobrązową twarz i biały strój). Przez to, gra jest całkowicie niegrywalna. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu, proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Cyrith

EDIT.
Znalazłem rozwiązanie. Jeżeli ktoś też ma ten problem, łapcie rozwiązanie:

http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=134&t=935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co z kurtką niebieskich pasów i zestawem alchemika. Kody na dlc wpisałem przed uruchomieniem gry, mimo to nie mam ani jednego z ww przedmiotów. Może są związane z jakimś questem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować