Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jeśli w panelu sterowania nie ma opcji na usunięcie samego 3D Vision, to musisz po prostu odinstalować sterowniki Nvidii, a później zainstalować je bez 3D Vision. Podczas instalacji jest taka opcja do wyboru, więc nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Uda się zainstalować Wiedźmina dzięki.. zignorowaniu błędu CRC. Po prostu olewając wyskakujące okienko w błędem. Gra się w końcu i tak zainstalowała. Trwało to ponad godzinę, ale się kurde udało. Dziwne..

Kolejny dziw. Na moim juz niemłodym sprzęcie gra chodzi płynnie jak żadna inna. I to na ustawieniach prawie maksymalnych. Musze ilość FPS''ów zmierzyć jeszcze. Ale na oko to żadnych zacięć. Zarówno w pomieszczeniach jak i na otwartych terenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra to technologiczny pasztet xD
U mnie na minimalnych chodziła niegrywalnie [12-20 fps] na wysokich chdzi płynnie 30-60 fps [i to nie tylko my tak mamy, bardzo wiele osób ma takie jazdy, ze im wyższe ustawienia tym gra lepiej chodzi, chyba, że odpalisz ubersampling]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w grze te elementy dlc odblokować 4 mi się nazbierały a chciałbym sobie polansować w kurteczce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:07, sirufok napisał:

Ktoś wcześniej pisał, że najpierw trzeba wydać 6 punktów w drzewku Trening, żeby móc
rozwijać pozostałe drzewka.


Ale właśnie o to chodzi, że wybieram drzewko trening, a tam za cholerę nie mogę wybrać żadnej umiejętności chociaż mam punkty talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:16, Wojman napisał:

> Mam pytanie -

Spoiler

Gdzie we Flotsam jest skrzynka pocztowa? Mam zadanie Rzeka Tajemnic

> i muszę takową znaleźć. Szukałem po całym mieście i nie widziałem :(



Spoiler

W posiadlosci Loredo




Spoiler

Poprawka: wymagana do tego zadania znajduje się u Merse - tego gościa od nagród. Dodatkowo w niej jest kolejny list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji mam błąd, pisze, że nie można ustanowić połączenia z serwerem, a jak chce uruchomić grę to wyskakuje mi jakiś Patcher_PL.exe, i klikam instaluj, a nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh,jak by to powiedzieć... Mógłbyś mi krok po kroku wytłumaczyć jak to zrobić? Na XP dawałem sobie jakoś rade,ale Windows 7 to jest dla mnie jak obca planeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:05, Alkohochlik napisał:

Jakaś wskazówka jak pokonać

Spoiler

Kerjena? W którym miejscu znak postawić? Za chiny nie
chcę on się złapać w mój znak. :E



Spoiler

Podchodź na wysokość macki którą chcesz złapać w znak i postaw znak w momencie jak macka się podnosi uskocz w bok. Możesz złapać 2 macki z lewej i 2 z prawej. 2 przednich się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubią oglądać - jeden z ciekawszych zagrajmerów (zagranicznych) robiących cykl Let''s Play na ślepo, imć Toegoff, robi cykl o Wiedźminie 2.
Polecam. Najlepiej po zagraniu.

@Peter44: powiedziałeś "Patch"? Tak szybko patcha? Lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:30, Deathscythe napisał:

Spoiler

Poprawka: wymagana do tego zadania znajduje się u Merse - tego gościa od nagród. Dodatkowo
w niej jest kolejny list.



Spoiler

Skrzynka jest i tu i tu i mozna skorzystac z której jest wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak postanowiłem odświerzyć swój problem bo tu mega dużo postów się pojawia co sekundę. Nadal mi wyskakuję ten komunikat o nieznalezieniu fmodex.dll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mial może problem zzarejestrowaniem gry. Wchodze w zakładke chce stworzyc konto i ... nic nie moge wpisać ;D o co biega

a jeszcze jedno gdzie sprawdzić wersje gry bo widze ze na stronie są już 2 patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tyle ludzi narzeka na walkę i jej trudność. Ja gram na normalnym poziomie trudności i nie napotkałem jeszcze żadnych większych problemów, poza frustrującą walką z

Spoiler

Letho

, ale i tam po odkryciu odpowiedniego sposobu poszło z górki (niektórzy mogliby zagrać w Demon’s Souls, który ma bardzo podobny system walki- tam jest dopiero trudno). Gram - co jest w miarę oczywiste - na padzie od xboxa 360 i każdemu polecam takie rozwiązanie Szczerze mówiąc średnio wyobrażam sobie granie w Wiedźmina 2 na klawiaturze, bo widać, że cały system walki i QTE zostały zrobione pod konsole (dlatego te wszystkie zapewnienia, że PC jest najważniejszy to bullshit- większość multiplatformerów ma o wiele lepiej przygotowane sterowanie na komputerach).

Co do rejestracji- też nie miałem żadnych problemów. Wszystko szło dobrze, tylko za pierwszym razem pomyliłem "0" z "O". Wszystkie 5 DLC pobrałem, zainstalowałem. Zero komplikacji.

A jeśli chodzi o płynność rozgrywki- gram na wysokich ustawieniach w FHD z wyłączonym bloomem i i średnim budżetem pamięci na tekstury (na ultra nie próbowałem, ale myślę, że mój sprzęt spokojnie by dał radę). Nie mam żadnych poważnych zacięć itd., a spadki FPS odnotowuję bardzo rzadko. Ciekawe, że niektórzy mają tyle problemów.
Jedyne do czego mogę się przyczepić i co jest moim zdaniem dużą wadą to dość częste wyrzucanie do pulpitu (moja mina po crashu po walce z
Spoiler

Letho

- bezcenna).

Ciekawe jest to, że ktoś napisał, że po walce z
Spoiler

Letho

nie idzie do
Spoiler

Vergen

. Ja właśnie tam zmierzam i bardzo fajne jest to, że możliwe są dwie zupełnie inne ścieżki. Niby o tym wiedziałem, ale i tak miło, że nasze decyzje mają takie znaczenie. Przy drugim przechodzeniu gry (może na poziomie trudnym?) na pewno podejmę inne wybory, żeby zwiedzić wszystkie lokacje i poznać alternatywne zakończenie.

Jak na razie moje wrażenia są bardzo pozytywne. Gra jest piękna, ma bardzo ciekawą i cholernie wciągającą fabułę i doskonale przygotowane dialogi (choć niestety mimika twarzy kuleje i to bardzo). Najsłabszym punktem jest to, czego się spodziewałem- walka. Prawie w ogóle nie widać, że to jest Wiedźmin. Czasem czuję się jakbym walczył pierwszym lepszym knechtem, a nie mutantem posiadającym nadludzkie umiejętności. Poza tym potyczki są mało widowiskowe (poza finisherami aktywującymi się dość rzadko), ale za to dynamiczne i o wiele bardziej absorbujące od tych z części pierwszej.
Aktualnie wystawiłbym grze wysoką ocenę, ale z werdyktem wstrzymam się do ukończenia nowego Wiedźmina. Chciałbym nie napotkać po drodze żadnych błędów i skończyć grę w równie pozytywnym nastroju.
Myślę, że na razie jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:38, bezimienny45 napisał:

Tak postanowiłem odświerzyć swój problem bo tu mega dużo postów się pojawia co sekundę.
Nadal mi wyskakuję ten komunikat o nieznalezieniu fmodex.dll


Ściągnij http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?fmodex

Rozpakuj a potem skopiuj plik fmodex.dll do C:/Windows/system32

Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak zrobić

Spoiler

"zlecenie na nekkery"? Niby miejsca są podane, ale jak one wyglądają?? Do tego poradnik wspomina o 3 miejscach, a gra w queście daje 4?



Ktoś coś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować