Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Emm pytanie o quest walki z kejranem ..

Spoiler

.No to niby jestem po zabiciu jego macek ale dalej rzuca we mnie kamieniami... no i nie wiem gdzie iść poza chowaniem się za przeszkodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:55, Harrolfo napisał:

Nie wiem, sprawdź może w X > Pliki programów (x86) > Wiedźmin 2 > bin czy
masz dodane jakieś pliki, które mają w miarę aktualną datę modyfikacji, a które podejrzewasz
o bycie tymi pakietami językowymi i je usuń?

@Grzego124, @IMPARTIAL92 - do Was też jest ten post :)


Znalazłem ten plik. Jednak problem jest taki że po jego skasowaniu pobieranie zaczyna się po prostu od nowa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Właśnie wysłałem, jak dostaniesz, to odpisz, czy to ten zapis, czy mam przejść jutro ten fragment.
To dla mnie nie problem, bo łatwy IMO był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:55, Harrolfo napisał:

Nie wiem, sprawdź może w X > Pliki programów (x86) > Wiedźmin 2 > bin czy
masz dodane jakieś pliki, które mają w miarę aktualną datę modyfikacji, a które podejrzewasz
o bycie tymi pakietami językowymi i je usuń?

@Grzego124, @IMPARTIAL92 - do Was też jest ten post :)


Nic niestety nie działa, bin ogulnie ma tylko 23mega, i nic tam nie ma ciekawego.
Ubogie te foldery w ogóle. A jak ktoś chce sobie "zangielszczyc" poslka wersje gry? Tez się nie da, coś jest nie tak. Nie mogę grac w wiedźmina po ENG! Ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:19, moonman napisał:

właśnie nie wiem, pojawiły się przed chwilą jako dostępne. pomyślałem, że to może jakiś
update czy coś w tym stylu.


To jest dla tych co kupili grę przez steam, lub z gog.com. Tam jest po angielsku i mogą sobie dociągnąć polską paczkę językową. Więc jeśli masz PL to nie musisz tego ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walkę wreszcie opanowałem, po prostu na trudnym znak Quen to podstawa.

Trafiłem też na coś, co zajechało kompletną amatorszczyzną albo brakiem rzetelnych playtesterów. Od razu w pierwszej karczmie można sobie nabić nieskończoną kasę jeśli komuś chce się klikać. Rozkazy dla żołnierzy można sprzedać za kasę i odkupić za darmo i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:36, Alran napisał:

Witam, trudno mi cokolwiek tu odnaleźć, więc zapytam wprost:
Ma ktoś problem z tym, że gra co chwilę wyłącza się w pierwszym akcie? W prologu nie
było żadnych problemów.

Mam ten sam problem, gra co chwile wyłacza sie i wywala do launchera
Niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z gry: jestem świeżo po prologu, gra zaj*bista:D i nawet na minimalnych wygląda świetnie. Gram na leciwym lapku o parametrach: C2D 2,53, 4GB Ram, GF 9600GT 512 MB win 7 x64. Gram na minimalnych w rozdziałce 1280x800. Paski z góry i dołu mają po ok. 1 cm, w ogóle ich nie zauważam, nie razi to w ogóle. Gra chodzi płynnie, zero ścięć. Mam nadzieję że w 1 akcie będzie tak samo. Instalacja, rejestacja i pobranie dlc i import savów przebiegły bezproblemowo. Rękawice zielarza od razu były w ekwipunku, zbroja kruka i miecze także. Co do kupca i questu z trollem się okaże, ale raczej będzie śmigać. Jedyny bug jaki napotkałem to przy pierwszym wspomnieniu komiksowym, obraz chodził normalnie ale dźwięk strasznie cieło:/ ale przy drugim było już ok. Świetna grafika, dialogi, postacie i ogólnie wszystko. Fajny system walki, trzeba się przyzwyczaić, ale jak już się załapie o co chodzi to jest miodzio:) No i fabuła szykuje się rewelacyjna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:52, Alkohochlik napisał:

Nie mogę tego Krajena przejść odcinam mu 3 macki, mam prawie całe życie i nagle umieram.
:/

Spoiler

Po odetnieciu 3 macek bedzie mial quicktimeevent ze wskokiem na macke :P wiec uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Czy grę rejestruję się na steamie czy też nie?. Następne pytanie to czy podoba się gra i jak ją oceniacie?. Ech pierwszej części nawet nie ukończyłem i jeszcze nie wiem czy kupię dwójkę. Lepiej poczekać i przejść jedynkę? Czy może lepiej dać szansę dwójce bo jest lepsza od jedynki i bardziej mnie wciągnie?. Niby mi się jedynka podobała ale nie miałem czasu żeby przejść. To jakoś jest połączone fabularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:38, bobobo napisał:

A jeżeli nie ma się takiego sterownika? Sam nie wiem jakie mam. Mam kartę ATI Mobility
Radeon HD 5470. Przepraszam za moją niewiedzę,po prostu nigdy nie musiałem się zajmować
takimi sprawami.


Gdybyś od razu napisał, że masz Radeona to bym wtedy się nie rozpisywał...
Osobiście nie miałem jeszcze styczności z Radkami więc niewiele mogę powiedzieć. Musisz poczekać na pomoc od innych osób posiadających Radeony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się Zarejestrować? Ja ni emogę się zalogować po podobno zły nick wpisuje (a wpisuje dobry) a z zarejestrowaniem - "brak połączenia z serwerem". Gdzie wpisać kody DLC?

UP No,rzeczywiśćie mogłem o tym wspomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:21, WolfClub napisał:

> Nie mogę tego Krajena przejść odcinam mu 3 macki, mam prawie całe życie i nagle
umieram.
> :/

Spoiler

Po odetnieciu 3 macek bedzie mial quicktimeevent ze wskokiem na macke :P wiec uwazaj



Raz udało mi się odciąć 3, to zaraz po tym niewiadoma siła mnie zabiła. :E Ogólnie jak mu odetnę dwie to chwila moment i ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:14, Harrolfo napisał:

Polecam zmianę poziomu trudności na tę walkę na Łatwy i turlanie się :)


No ok tylko gdzie mam sie dostać ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: jak działa dodatek z francuskim mnichem (kto wie o co chodzi, ten zajarzy, żaden to spoiler bo w trailerze już to pokazywali)? Jak mogę odebrać wygraną? Czy różni się ona zależnie od tego, ile wyrzuciłem w pokerowej grze z tym duchownym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować