Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

W2 mógł być największą premierą, a jest największą porażką. Sorry, ale jeżeli nawet kodu
wydrukować nie potrafią to z czym do ludzi? Ja mam zgadywać, że "0" to "O"? Jedyne co
pasuje to ŻAL.

To taki problem wpisać kod drugi raz, tylko wpisując O zamiast 0? O wiele można oskarżać CDP w związku z premierą, ale nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emmm co?:D możesz bardziej wyjaśnić gdzie mam się "turlać" ponieważ cały czas stoję za ta przeszkoda gdzie nie może mnie walnąć a nic innego nie widzę... gdzie i co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:52, CrazyGambler napisał:

Spoiler

Jak bierzesz recepture i idziesz do tego gościa, on cie zabiera do laboratorium i
zawiązuje ci oczy przez jakiś czas nic nie widać

o ile to jest ten quest.

Spoiler

Ten quest już zrobiłem, nie chodzi o to. Potem jest inny quest związany z tym samym sklepikarzem od którego bierzemy recepturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

A co te sejwy dają? Bo CDP po macoszemu potrakotwał tą sprawę.


Niektóre wybory podjęte w jedynce będą miały odzwierciedlenie w dwójce. A do tego rzechodzi kilka broni i trochę kasiory.

Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

W2 mógł być największą premierą, a jest największą porażką. Sorry, ale jeżeli nawet kodu
wydrukować nie potrafią to z czym do ludzi? Ja mam zgadywać, że "0" to "O"? Jedyne co
pasuje to ŻAL.


No nie wiem czy jest taką porażką. Takie błędy zdarzały się też innym, a zmiana 0 na O chyba aż takim wysiłkiem nie jest? Gra wynagradza wszystkie trudy przed jej uruchomieniem. Więc jak zagrasz to się przekonasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

A co te sejwy dają? Bo CDP po macoszemu potrakotwał tą sprawę.

Piszę w FAQ w pierwszym poście.

Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

W2 mógł być największą premierą, a jest największą porażką. Sorry, ale jeżeli nawet kodu
wydrukować nie potrafią to z czym do ludzi? Ja mam zgadywać, że "0" to "O"? Jedyne co
pasuje to ŻAL.

Z większością gier tak jest. Najgorzej to chyba u EA miało wpadkę z Burnout Paradise gdzie była literka ź do wpisania. Tylko tyle że nie dało się wpisać tej literki bo nie przyjmowało "alt+z" i po wielu próbach wreszcie poszła instalacja na samym "z" :) Często tak jest że literka O jest podobna do cyfry 0. Tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...
Zaczynasz (po filmiku) mniej więcej po środku polany. Yrdenujesz kiedy tylko możesz w krótkich odstępach od siebie na szerokość znaki. Normalnie przy tym biegasz. Jak widzisz, że potwór składa się do ataku, to wtedy się turlasz, jak pisałem. Jak potwór

Spoiler

trafi macką na Yrden, to przylepi się nią do niej jak guma do podeszwy - na pewien czas ;)

. Wtedy atakujesz mieczem tę mackę. Powtórzyć bodaj 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam wielką prośbę.
Po reinstalacji Wieśka kiedy wchodzę w launcherze w "dodatki do pobrania" nie mam nic i moje DLC poszły się walić razem z tą przygodą z Trolem.
Te DLC to "kurtka niebieskich pasów","tajemniczy kupiec" i "problemy z trolem"
Najlepsze jest to że gram na savie jaki miałem kiedy te dlc były i robię questa z Trolem ale Trola nie ma, niestety kurtka poszła w cholere a i kupiec się wychędożył :)
I mam prośbę żeby mi ktoś podesłał poki instalacyjne tych dlc (nie wiele ważą chyba coś koło 7/8 mb każdy z tego co pamiętam- i są w katalogu Witcher 2 downloads)
na maila konstruktorn@interia.pl
Wrzuce je sobie do backupów i nie będzie problemu, do CD projektu pisałem ale nie odpisali nic jeszcze a bardzo mi zależy na tym.
Mogę liczyć na jakąś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, najpierw problem z CRC, udało się skopiować pliki z komputera siostry. Teraz wpisuję kod w launcherze, po czym ten wyłącza się i nic... Ponoć trzeba najpierw się zarejestrować na thewitcher.com. Generalnie strona główna nie działa. Tzn. odpaliła mi się raz, lecz nie można było kliknąć na log in, ani na register. Z poziomu launchera też nie da się zarejestrować. Natomiast strona gdzie dokonuje się zakupu gry działa elegancko.

Stałem wczoraj na premierze w kolejce do 1 w nocy tylko po to by dziś wieczorem wrócić do domu i kilka godzin walczyć z coraz to ciekawszymii błędami, a summa summarum i tak muszę czekać na to aż strona główna Wieśka się ogarnie.

Dzięki CDP. Wielkie dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 00:09, Harrolfo napisał:

A nie możesz po prostu znów wpisać kodów na DLC?


Ja na przykład nie mogę, bo mi wyskakuję komunikat "invalid cdkey". :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeezuu tylko mi chodzi o to po tym quick time evencie... ląduje na polanie i naparza boss we mnie kamieniami....

A nawet pisze w poradniku ze po tym quick time evencie na macce jest koniec a tu niby dalej i muszę sie kryć przed kamieniami i nie wiem gdzie iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesttey tego również próbowałem i mam indalid cdkey (co tam cd robi to nie wiem ale jest)
A Trola jaki był do ściagnięcia a po prostu po zarejestrowaniu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, przez cały prolog było ok, ale w pierwszym akcie co kilka minut gra mi się wyłącza, już mnie to zaczyna denerwować, nie wiem czym jest to spowodowane. Ktoś jeszcze ma taki problem ? albo miał i znalazł na to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczarowany tą grą. Przed chwilą oderwałem się po 6h grania, jestem na początku 1 aktu.
Grafika świetna, gram na wysokich detalach ale czasami czuć przymulenie (na razie mi nie przeszkadza), sprzęt:
Pehnom II x2 550 3GHz
GTX 460 1GB
4GB ram
Win 7 64-bit
1680x1050

Gra na trudnym poziomie jest naprawdę trudna, przy większości starć padałem nawet po kilka razy ( respekt dla tego kto przejdzie to na najtrudniejszym poziomie gdzie nie można zginąć).
O fabule i zadaniach pobocznych na razie nie będę pisał bo dużo nie widziałem ale zapowiada się dobrze.
Polskie głosy wypadły według mnie bardzo dobrze, obawiałem się o królobójcę i Iorwetha ale jak dla mnie dają rade, reszta też świetnie. Bardzo spodobały mi się przypadkowe rozmowy na ulicach miasta. Co do mimiki co jest trochę słabo ale lepiej niż w jedynce, tutaj przynajmniej są marszczenia brwi itp.
Żeby tak samych zalet nie było to napiszę parę wad:
Czasami podczas walki jak używam silnego ciosu to w połowie wyprowadzania go przerywa mi atak, może dlatego że dalej trzymam ruch do przodu (gram na padzie).
Denerwuje mnie takie obracanie kamery jak wchodzę do jakiegoś budynku (mały szczegół).
Czasami blokują się postacie.
Na razie to tyle trzeba się wyspać żeby mieć siłę na kontynuowanie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

A co te sejwy dają? Bo CDP po macoszemu potrakotwał tą sprawę.


To prawda. Nie oczekiwałem, że dostanę górę kasy i miecze wystarczające na całą grę, ale to co z przenoszenia sejwów wyszło, to jakieś nieporozumienie. Zamiast 11 000 orenów, pojawiło się jakieś 180-190, co zresztą mało mnie obeszło, ale zamiast najlepszych mieczy w Jedynce, dostałem jakieś ochłapki, minimalnie lepsze od początkowych sprzętów, a po bardzo krótkim czasie grania nadające się tylko do sprzedania. Po co to było w ogóle wspominać o tych sejwach, skoro, przynajmniej jeżeli chodzi o wyposażenie, nie mają praktycznie żadnego znaczenia?

Dnia 17.05.2011 o 23:50, kimr napisał:

W2 mógł być największą premierą, a jest największą porażką.


Trochę przesadziłeś, ale faktycznie wyszło niefajnie i przynajmniej 10 000 osób miało powody do zdenerwowania. Zresztą w dalszym ciągu chyba nie wszystko działa jak trzeba, bo ja np nie mam DLC z obiecanym do EK kupcem. Może to i drobiazg, ale skoro miało być, to ma być, a nie sorki szanowni klienci, coś nie wyszło. W końcu zapłaciłem na czas, a umowa, to umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 00:20, Mefisto napisał:

mam problem, przez cały prolog było ok, ale w pierwszym akcie co kilka minut gra mi się
wyłącza, już mnie to zaczyna denerwować, nie wiem czym jest to spowodowane. Ktoś jeszcze
ma taki problem ? albo miał i znalazł na to sposób?

Mefisto, też mam taki problem, ale dostałem odpowiedź od CDP żeby aktualizować sterowniki - nie tylko grafa, również karta dźwiękowa i płyta główna. Ja jestem na etapie sprawdzania jak na razie, napiszę tu o rezultatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować