Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mam pytanko mianowicie czy jest

Spoiler

jakaś dobra taktyka na Królową Endriagi? Próbowałem różnych znaków, od różnych stron zachodzić, nawet na spółkę ze Scoiatel bić :P i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czytałem, że na Steamie ludziom się to ściąga, a ja tylko przy aktywacji gry po raz pierwszy miałem ściągane te 30MB i nic. Ściągnę tego patcha co zalinkowałeś, przeskanuję go just in case i przetestuję. Ja osobiście nie miałem autosave''a przed walką z samym Draugiem, tylko nieco wcześniej, gdy

Spoiler

wcielałem się w tego upiora-rycerza, który walczył dwuręczniakiem

, więc sądzę, że ten patch może być "legit".
Ciekawe, czy coś mi to skopie, oby nie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, n00bowskie pytanie nr.2 - jak używać mutagenów? bo niby jest napisane że w menu bohatera podczas medytacji, ale nie widzę tam niczego takiego. Screen plx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości Gra Roku a DAII miażdży. Jedynie w tym roku może zagrozić Skrym grze Wiedźmin.

Jak dla mnie oceny praktycznie nie spadają poniżej 90%. A jak wiadomo niektórzy dopiero teraz będę gre czekajac na opinie gry, na pewno ogromna rzeszy fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stanalem na ekranie "wprowadz klucz aktywacyjny"
wpisuje i nic!

co powinno sie stac po wpisaniu klucza? bo nic sie nie dzieje, okno znika i moge od nowa uruchamiac, rozumiem, ze jest to klucz do securoma, mial ktos taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:41, zolenderek napisał:

Tego też próbowałem. Rezultat taki sam.

Hmm, sprawdź czy nie masz czegoś wyglądającego na 0 a jest w rzeczywistości O. Jak nie pomoże, to pozostaje Pomoc Techniczna CDP :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:44, RakuPL napisał:

> Tego też próbowałem. Rezultat taki sam.
Hmm, sprawdź czy nie masz czegoś wyglądającego na 0 a jest w rzeczywistości O. Jak nie
pomoże, to pozostaje Pomoc Techniczna CDP :(

Nie mam. Zresztą grę zarejestrowałem na stronie CD Projekt bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko z czystej ciekawości - zdażyło się Wam odpalić W2 na lapku? Wiem, że optymalizacja poraża w sensie negatywnym, ale zastanawiam się czy poza PC będe miał okazję pograć i w trakcie wyjazdu za granicę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, około 2h temu otrzymałem moją kopię gry, i tu pojawia sie problem już na starcie. Po umieszczeniu nośnika w napędzie kompletnie nic się nie dzieje. Po prostu, nie czyta mi płyty. Napęd czysty, inne płyty działają sprawnie. Wie ktoś w czym może leżeć przyczyna? Dodam tylko jeszcze że inne płyty formatu DVD9 odtwarzane są bez najmniejszych problemów. Rozwiązania szukałem już na wielu innych forach i portalach, ale nikt nie spotkał się chyba z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:47, zolenderek napisał:

Nie mam. Zresztą grę zarejestrowałem na stronie CD Projekt bez problemu.

Tak tylko tak jak pisałem wcześniej i jak sam wiesz kod Securom i klucz rejestracji elektronicznej to dwa różne numery, więc rejestracja na stronie CDP nie ma związku z aktywacją i rejestracją na thewitcher.com.
Na Twoim miejscu nie kombinowałbym juz tylko pisał do CDP tech-u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:49, alexiej napisał:

Ja tak tylko z czystej ciekawości - zdażyło się Wam odpalić W2 na lapku? Wiem, że optymalizacja
poraża w sensie negatywnym, ale zastanawiam się czy poza PC będe miał okazję pograć i
w trakcie wyjazdu za granicę :<


Niektórzy odpalali na laptopach bez problemu. Podaj konfigurację to łatwiej będzie można wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:50, matariffe napisał:

Witam, około 2h temu otrzymałem moją kopię gry, i tu pojawia sie problem już na starcie.
Po umieszczeniu nośnika w napędzie kompletnie nic się nie dzieje. Po prostu, nie czyta
mi płyty. Napęd czysty, inne płyty działają sprawnie. Wie ktoś w czym może leżeć przyczyna?


Może po prostu masz autostart wyłączony. Wejdź w Mój Komputer i sprawdź czy na ikonie napędu jest Wiedźmin i wtedy uruchom ręcznie setup.exe.
A jeśli nie to sprawdź u kogoś innego czy też nie wykrywa płyty. Jeśli u kogoś wykryje to znaczy, że Twój napęd nie radzi sobie z DVD9, a jeśli nie to będziesz musiał złożyć reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 11:55, sirufok napisał:

Może po prostu masz autostart wyłączony. Wejdź w Mój Komputer i sprawdź czy na ikonie
napędu jest Wiedźmin i wtedy uruchom ręcznie setup.exe.
A jeśli nie to sprawdź u kogoś innego czy też nie wykrywa płyty. Jeśli u kogoś wykryje
to znaczy, że Twój napęd nie radzi sobie z DVD9, a jeśli nie to będziesz musiał złożyć
reklamację.

Napęd radzi sobie z płytami DVD9(np GTA4 chyba było na DVD9), płyta poprostu nie jest wykrywana.
W najbliższym czasie nie będę miał możliwości przetestowania jej na innym kompie więc muszę zakładać że jest "dobra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować