Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

byłbym wdzieczny za nazwe tego talentu ;D i co robić z tymi mutagenami ? narazie nie mam nic bo gre mam od kolegi ;D bo na 5 kompach mozna zainstalowac to mi pozyczyl ;D byłbym wdzieczny za pomoc .... chodzi o mutageny jak je użyć itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:51, guru35 napisał:

byłbym wdzieczny za nazwe tego talentu ;D i co robić z tymi mutagenami ? narazie nie
mam nic bo gre mam od kolegi ;D bo na 5 kompach mozna zainstalowac to mi pozyczyl ;D
byłbym wdzieczny za pomoc .... chodzi o mutageny jak je użyć itd


To nielegalne i nieetyczne co robisz.

W tej chwili proszę odinstalować grę i marsz do sklepu po swój egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:51, guru35 napisał:

byłbym wdzieczny za nazwe tego talentu ;D i co robić z tymi mutagenami ? narazie nie
mam nic bo gre mam od kolegi ;D bo na 5 kompach mozna zainstalowac to mi pozyczyl ;D
byłbym wdzieczny za pomoc .... chodzi o mutageny jak je użyć itd


Skoro masz piracką wersję, to nie oczekuj odpowiedzi od użytkowników legalnej wersji i tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:54, KERMIy napisał:

> byłbym wdzieczny za nazwe tego talentu ;D i co robić z tymi mutagenami ? narazie
nie
> mam nic bo gre mam od kolegi ;D bo na 5 kompach mozna zainstalowac to mi pozyczyl
;D
> byłbym wdzieczny za pomoc .... chodzi o mutageny jak je użyć itd

To nielegalne i nieetyczne co robisz.

W tej chwili proszę odinstalować grę i marsz do sklepu po swój egzemplarz.



buahahahahahaahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:53, CrazyGambler napisał:

W prologu to gra prawie wszystkim śmigała na full :D

no to kiepsko, a gdzie zaczyna chodzic slabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :)


Najlepsze było pod koniec.

Spoiler

Wybrałem ścieżkę Iorwetha, pomogłem Triss i pozwoliłem Sheali rozprysnąć się na kawałki w spaczonym portalu. Należało się wrednej babie :)



Czekamy na Wiedźmina 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 15:00, CrazyGambler napisał:

W pierwszym akcie, w mieście dokładnie mam spore spadki FPS, w lesie chodzi płynnie.

ok, ale narazie mam inny problem, nie moge pobic 3 gosci, gram na normalu XD, miejsce zaraz po tym jak schodzi sie do studni do lochow i wychodzi, uzywam tego czaru tarczy, miecz tez dobry wybralem do ludzi, nie moge dac rady bo nie ma gdzie uciec ^^, male pomieszczenie, nie chce zmniejszac trudnosci, ma ktos jakies wskazowki? no masakra jakas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na początku walka jest trudna, ale jak już się przyzwyczaisz to będzie łatwa, najlepiej jest używać Arad, albo Yarden i jak ich ogłuszy to wtedy jednym ciosem możesz ich dobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:53, CrazyGambler napisał:

W prologu to gra prawie wszystkim śmigała na full :D


Dokładnie,prolog musi być świetnie zoptymalizowany,może dlatego że jest on dosyć oskryptowany,nastawiony na szybką akcję a już w pierwszym akcie mamy o wiele więcej swobody i eksploracji?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tym zadaniem z trollem, wziąłem je z tablicy ogłoszeń ale nie wiem co dalej, nie ma żadnego oznaczenia na mapie ani wpisu w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOILER! Czy ktoś wie jak znaleźć gniazda nekkerów, znalazłam 3 wzdłuż rzeki i je wysadziłam, ale nie mogę znaleźć 4! Zdesperowana zajrzałam do poradnika a tam napisane, że w jaskiniach za wodospadem i w dokach, tylko byłam w tych dwóch jaskiniach i nic tam nie ma, oprócz tłumu nekkerów. Już mnie zaczyna to wnerwiać, bo chcę zakończyć te poboczne i iść dalej...
Aha i nie umiem zrobić spojlera, super :/. Jak klikam na "spoiler" w dodawaniu post to mam coś takiego: javascript:javascript:AddTag(6);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajduje się ten kod promocyjny na kupca? Nigdzie nie mogę go znaleźć (kupiłem pre-order)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też ma problem taki, że gra sobie gra i nagle go do pulpitu wyrzuca? Mnie już tak 2 razy się dzisiaj stało a kurde biegałem po mieście to się nie zapisałem i 15 minut w plecy ... jak otwierałem tablice z ogłoszeniami a potem samo z siebie po stworzeniu miecza srebrnego na przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:18, maniekk napisał:

> /ciach/

Też sobie już dałem spokój na dziś, może jutro coś spróbuję, ale raczej dam sobie spokój
do pierwszej latki. Oleję questy poboczne i pójdę tylko po głównych, ale obawiam się,
że gra zrobi się wtedy jakaś taka krótka. :/

Powoli zaczynam mieć też zastrzeżenia co do "oficjalnego poradnika" od Axla Springera.
:(

W sumie to dziwne, że tak u Ciebie się dzieje, można by spróbować od razu biec zaraz
jak skończy się animacja lądowania, właśnie tak zrobiłem.

Udało mi się toto przejść, pomogło zrestartowanie kompa... Hah, teraz kolejny błąd - mimo ustawienia wszystkiego co się da na minimum, co chwila resetuje mi się komputer... Z góry informuję, że sprzęt spełnia wymagania... Ktoś wie czy w najbliższym czasie wyjdzie jakaś łatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 15:13, wilqu94 napisał:

Czy ktoś też ma problem taki, że gra sobie gra i nagle go do pulpitu wyrzuca? Mnie już
tak 2 razy się dzisiaj stało a kurde biegałem po mieście to się nie zapisałem i 15 minut
w plecy ... jak otwierałem tablice z ogłoszeniami a potem samo z siebie po stworzeniu
miecza srebrnego na przedmioty

Gra jest kompletnie niestabilna...
Szanowni ludzie z CDP RED, czekamy na łatki, które poprawią stronę techniczną Waszej przegenialnej gry... Jak na razie jest z tym tak źle, że po prostu nie da się grać ( w niektórych przypadkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 14:59, Lone_Wolf napisał:

Skończyłem :)


Najlepsze było pod koniec.
Czekamy na Wiedźmina 3 :)



Nieźle, ile mniej więcej godzin zajęło Ci przejście gry? Pewnie siedziałeś od poniedziałku bez przerwy co?

Ach gdzie te czasy gdzie chodziło się na wagary i można było grać i grać. A teraz praca, żona, dom czyli seks i domowe obiadki za free :-P, hej zaraz w sumie nie mam tak źle :P

A serio to ja chyba wolę sie podelektować trochę dłużej grą niż na łapu capu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować