Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2011 o 18:56, Javier66 napisał:

Panowie działa strona logowania? Bo nie mogę wczytać strony żeby wejść na swoje konto
i ściągnać dlc :/

nie działa w jeszcze 30 sekund temu działało eh...

a teraz z innej beczki odpaliłem w 720p i na tych samych detalach gra mi działa gorzej niż w 1080p o_O WTF!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto przeszedł Akt 1 na "maxa" może mi wskazać gdzie znajdę

Spoiler

drugi statek z questa "Rzeka tajemnic"

oraz powie czy/jak
Spoiler

wejść do jaskini pod elfickimi ruinami

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam staruśki sprzęt i gram obecnie na rozdzielczości 1366x768 (16:9) przy wyłączonym rozciąganiu obrazu w panelu Nvidii. Domyślną moją rozdzielczością jest 1440x900 (16:10).

Gigantycznej różnicy nie ma jeśli chodzi o ilość pixeli ale gra chodzi zdecydowanie płynniej, ciekawe czy to placebo.
W ogóle gra jest bardzo grymaśna jeśli chodzi o rozdziałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego że tej znienawidzonej przez ciebie 10 jest bardzo blisko do 9-10 wystawianego przez serwisy growe, a 0 wystawianemu przez innych bardzo daleko do czegokolwiek (zwłaszcza do 10 wystawianych przez nich DA2). Dlatego 10 nie jest symetrycznym przeciwieństwem 0, a tego właśnie nie rozumiesz.

Czemu nie odrzucisz też 1 i 9, 2 i 8, 3 i 7, 4 i 6? Wtedy może dojdziesz do wniosku że Wiesiek zasługuje na 5/10? Po co w ogóle w taką słabiznę grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest ze błędy są a CDP RED nic z tego nie robi sobie. Powinni uspokoić graczy i powiedzieć teoretycznie ile czasu bede musiał czekać an to aby zagrać w Wiedźmin-a 2 na pełnym ekranie bez pasów i na dole i na górze.

Ja dziś wyśle im e mail-a z tym zapytanie, ciekawe czy dostane odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, te paski aż tak nie przeszkadzają, można sie przyzwyczaić - jednak zawieszanie się gry co 20 minut już takie fajnie nie jest i ciężko to przeboleć:(
CDP czekamy na patch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 19:02, Selv napisał:

Ja niestety mam staruśki sprzęt i gram obecnie na rozdzielczości 1366x768 (16:9) przy
wyłączonym rozciąganiu obrazu w panelu Nvidii. Domyślną moją rozdzielczością jest 1440x900
(16:10).

Gigantycznej różnicy nie ma jeśli chodzi o ilość pixeli ale gra chodzi zdecydowanie płynniej,
ciekawe czy to placebo.
W ogóle gra jest bardzo grymaśna jeśli chodzi o rozdziałki.

jak ustawiam u siebie ta rozdzialke to gra nie zapisuje mi ustawien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał ktoś problem znikających głosów postaci bo pamiętam żę było to poruszane w tym wątku ale nie dam rady przekopać tylu postów a bez głosów grać się nie da POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te paski są zależne od rozdzielczości. Na niższych ich nie ma, na wyższych już tak. Jednak można to przeboleć ;)
Z innej beczki: można gdzieś w opcjach włączyć podpisy postaci, rzecz itp? Tak, jak to było w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na opakowaniu WIEŚKA masz cenę sugerowaną wydawcy???
Moim zdaniem powinna być wydrukowana na tekturowym opakowaniu.
A jeśli takowej nie ma , to można się bawić w różne klocki.
Uważam,że Gram.pl bardzo słabo zadbało o swoich klientów.
Negocjacje powinny być twarde.
Ale jest takie fajne powiedzonko; kruk,krukowi oka nie wykole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 18:47, Dante_Syn_Spardy napisał:

Z choinki się urwałeś?. Cena sugerowana to i tak 120 zł a więc 20 zł mniej dałeś.


Taa, sugerowana niby cena, a nawet w Empiku na półce za 90 zł leży. Ściemnianie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wrzucił by jak skonfigurował Wiedźmina 2. Żeby jak najbardziej płynnie gra chodziła. Bede bardzo wdzięczny.

Mam sprzet:
AMD 965 4x3.40
4 GB ram
Radeon 5850
Win 7stery najnowsze

Może ktoś z Was ma podobny sprzęt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 19:14, Feallan napisał:

Taa, sugerowana niby cena, a nawet w Empiku na półce za 90 zł leży. Ściemnianie i tyle.


Akurat przy okazji premiery Wiedzmina 2 rozne sklepy robia promocje cenowe na te gre. Z jednej strony wiedza, ze dobrze sie sprzeda, z drugiej maja nadzieje, ze jak klienci raz zobacza niska cene to znow przyjda i nastepnym razem zaplaca pelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz prosze wierszy. ;) Po napisaniu zdania nie stawiaj entera, tylko spacje i pisz kolejne. Bo Twoje posty troche dziwnie sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra się za długo włącza ...

edit: zmieniłem na ultra + wyłączyłem vsync i uberpróbkowanie(coś takiego) i z stałych 60 fps w MENU mam 1200+ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa odpalenia Wiedźmina 2 na:

Sempron 2800+ 1.61 GHz
GeForce 6100 zintegrowana
2 GB RAM
?
Nie interesuje mnie grafika, mogę grać spokojnie na minimalnych ustawieniach, ale by chodziło płynnie.

Czy poczekać aż CDP zapowie Wiedźmina na PS3, bo narazie nie ma szans na jakikolwiek upgrade? Wiadomo coś o wersji konsolowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 19:26, wilqu94 napisał:

Jak dla mnie gra się za długo włącza ...

edit: zmieniłem na ultra + wyłączyłem vsync i uberpróbkowanie(coś takiego) i z stałych
60 fps w MENU mam 1200+ xD

vsync ogranicza do 60, nic niezwyklego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować