Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 17:03, Draco-PNC napisał:

Skąd wziąć petardy "kartacze" żeby

Spoiler

wysadzić w powietrze gniazda nekkerów

(I Akt)?

Można kupić schemat i samemu wyprodukować lub kupić u jakiegoś kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2011 o 16:48, wolverine napisał:


1. Jak uruchomić quest z trolem ?


Zadanie jest na tablicy ogłoszeń w mieście - ja go wczoraj przypadkowo spotkałem eksplorując las ale nie chciałem z nim nic robić żeby mi znowu nie zaliczyło zadanie którego się jeszcze nie podjąłem - jednak On nie zamierzał na mnie czekać a że znowu byłem obciążony to troll załatwił sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 17:09, JackXPPL napisał:

Krótko: Jak się rzuca petardy?

Domyślnie "R". Jak przytrzymasz "R" to będziesz mógł dokładniej wycelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 17:06, Longer napisał:

> Kupiłem Wiedźmina 2 za granicą, musze ściagać spolszczenie? dopiero instaluje gre


Polskiego języka raczej nie będzie. Już wypowiadał się ktoś tutaj o łatkę spolszczającą
bo też kupił za granicą.

Gdzie można taką łątke ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 17:14, Sareth14 napisał:

Gdzie można taką łątke ściągnąć?


W launcherze masz opcję - dodatki do pobrania, czy jakoś tak i tam wchodzisz i możesz ściągnąć głosy i napisy.

Edit: ech nie jest dobrze pograłem z 30 min i sprawdziłem wykresy temperatur i core 0 - przekracza 100 stopni o.0 przy 105, ktore jest max wyłączy mi się laptop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 16:08, Tenebrael napisał:

Choć, z drugiej strony, wybory wpływające na grę były, i to już dawno. Choćby w Baldur''s
Gate 2, gdzie, zależnie, którą frakcję poparłeś, zmieniało to jakąś połowę gry (inne
questy, inne otwarte dla Ciebie lokacje, inne reakcje drużyny, a nawet konsekwencje z
tym związane). Tyle, że tam proporcjonalnie do wielkości gry nie było tego aż tak wiele.
W Wiedźminie (i 1, i 2) jest tego sporo, ale i gra jest sporo krótsza od dawnych klasyków.
Tak więc o wiele prościej było tu upchnąć aż tyle rozgałęzień, niż np w sytuacji, gdyby
chciało się to zrobić w np BG2.

Nie mam więcej argumentów. :D
Może bym coś wymyśli, gdyby nie to że nie mogę grać przez masakryczne po prostu zacinanie się.
To dosyć śmieszne - gra chodzi sprawnie przez 2/3 minuty a potem z minuty na minutę coraz gorzej.
Btw, wie ktos kiedy wyjdzie najbliższy patch poprawiający wydajność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z początku Aktu I

Spoiler

W akcie pierwszym można grać w karczmie z mnichem o jakiś przedmiot - udało mi się z nim wygrać - dwoma dwójkami i okazało się że jest jakaś nagroda (z tego co pamiętam miałem patrzeć w dodatkach czy coś... tak czy siak - nie dostałem żadnego przedmiotu, nie pojawiło się nic nowego w dodatkach do gry - czy ktoś ma jakiś pomysł co mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie DLC zainstalowałem bez problemu, ale te z CDA nie dziala, pojawia się, że jest nieprawidłowe, wpisałem na 100% poprawnie, sprawdzałem wielkimi literami i małymi i nic.

Ps Na moim lapku Acer aspire 7552G TW2 chodzi na full oprócz uberpróbkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla wszystkich z problemami z DLC (moze to do glownego posta przypiac/przekleic)
Mialem podobne problemy - nie bylo dlc z trollem, ani tajemiczego kupca. Rozwiazanie jest na stronie pomocy technicznej cd projekt: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5664/brak_DLC
po postąpieniu zgodnie z instrukcją wszystko działa. Tylko taka uwaga, mam Win7 i punkt 2 powyzszej instrukcji powinien brzmiec
2. odnajdz HKEY LOCAL MACHINE - SOFTWARE - WOW6432NODE - CD Projekt Red - Witcher 2, reszta tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 17:17, Radovan napisał:

W launcherze masz opcję - dodatki do pobrania, czy jakoś tak i tam wchodzisz i możesz
ściągnąć głosy i napisy.

Nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy będą dostępne narzędzia tak jak to było w 1 wiedźminie do tworzenia swoich własnych misji ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od dwóch dni. I gra jest naprawdę dobra. ale ma kilka błędów technicznych.

1. Crashuje co jakiś czas.
2. Postacie czasem teleportują się w czasie dialogów, lub to co miała poprzednia cześć, jak gdyby skaczą.
3. Geralt jak wchodzi po drabinie to znikają mi miecze i później się pojawiają.
4. Raz miałem dziwnego buga z mapą, taką że jej nie było, było tylko czarne tło.
5. Bug z mieczem i nie możnością go schowania, działa później po wczytani od nowa save-a

Pomijając słabą optymalizacje jest dobrze i mogę powiedzieć że udana kontynuacja wyszła Red-ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RED-zi nigdy nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli tego czy wydadzą narzędzia moderskie. Może coś więcej na ten temat powiedzą na E3, ale fajnie by było jakby dali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie punkty, które wymieniłeś są przez optymalizację. U mnie na przykład nie wystąpił ani jeden z nich, a jestem na drugim akcie teraz. Więc albo mam farta i u mnie hasa jak trzeba, albo te bugi wychodzą później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środku musi być nieźle gorąco ;)
Jeśli masz możliwość to pożycz od kogoś dodatkowe chłodzenie i sprawdź z nim czy będzie lepiej.
Jak tak to już wiesz w co zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę parę słów od siebie, na razie w kwestiach technicznych. Gram na laptopie AMD Athlon X2 P320, 4GB DDR3, ATI Mobility Radeon HD5650 1GB, Win7, ustawienia średnio-niskie, raczej ze wskazaniem na niskie i generalnie cały czas jest płynnie, poza niektórymi cut-scenami, np.

Spoiler

w zadaniu Róża pamięci w łaźni

. Ani razu nie zdarzyły mi się problemy typu wywalenia do pulpitu czy zawieszenia. Jedynym, do czego mogę się przyczepić jest fakt, że czasem na ekranie pojawia się taka jakby siatka, ktoś wie jak to zlikwidować swoją drogą? Poza tym dość często zrzucam grę na pasek, a po ponownym uruchomieniu pewną chwilę jest pustka i doczytują się obiekty i tekstury, ale nie jest to coś, co bardzo przeszkadza. DLC też pobrałam bez problemu. O samej grze później, póki co dopiero kończę I akt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja od premiery próbuję zainstalować dlc z cdaction i empiku. i nic. Dodatku za zarejestrowanie też nie mam. Ktoś wie jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować