Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 17:20, hubal102 napisał:

Pytanie z początku Aktu I

Spoiler

W akcie pierwszym można grać w karczmie z mnichem o jakiś
przedmiot - udało mi się z nim wygrać - dwoma dwójkami i okazało się że jest jakaś nagroda
(z tego co pamiętam miałem patrzeć w dodatkach czy coś... tak czy siak - nie dostałem
żadnego przedmiotu, nie pojawiło się nic nowego w dodatkach do gry - czy ktoś ma jakiś
pomysł co mnie ominęło?



Chyba tylko w przeglądarce otwiera się strona GOG z propozycją transakcji wiązanej: http://www.goodoldmonk.com/ ale może coś jeszcze przeoczyłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że nieraz wchodzę do budynku to jest w środku cały rozmazany ale po paru sekundach wraca do normy, albo jak gadam np z npc to też są rozmazani why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie znajduje się kwatera kapłana Olcana w Vergen? Mam questa by się tam dostać ale żadnego trackera, od 30 minut chodzę po całym mieście i jej szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz pytanie prosto z mostu. Czy jest sens kupować grę, czy lepiej jednak poczekać aż wyjdzie jakiś patch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 18:10, Selv napisał:

W środku musi być nieźle gorąco ;)
Jeśli masz możliwość to pożycz od kogoś dodatkowe chłodzenie i sprawdź z nim czy będzie
lepiej.
Jak tak to już wiesz w co zainwestować.


Np. podkładkę chłodzącą pod lapka? Bo nie wiem jakie inne chłodzenie mogę zastosować :<

Starałem się trochę kurzu wciągnąć odkurzaczem (o ile takowy był), ale nie wiem czy to coś dało. Zaraz odpalę Wiesława i się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie nie mam kompletnie DLC - TROLLA, a rzekomo jest darmowe. No a kody otrzymane z gram.pl kompletnie nie działają ? Wiecie jak to naprawić ?? Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce donieść ze z instalacją Wiedźmina nie miałem problemu żadnego, z pobraniem tych 28 mb także żadnego kłopotu. Odetchnąłem z ulgą i brałem sie za instalacje dodatków z cd-action, z gramu oraz kłopoty z trollem i także żadnego problemu.
Czyli wychodzi na to ze niektórzy z instalacja nie narzekali, a bardzo się obawiałem.

Gdyby nie było tych pasków na górze i dole było by super ale cóż trzeba czekać na patch.
Wróciłem z pracy, doczytuje się ze patch w następnym tygodniu i się zastanawiam czy czekać na patch czy dać pochłonąć się światu Geralta. Najbardziej nie uśmiecha mi się grac na większym pól ekranie.
Ustawiłem grę jak mi radzili początek chodzi nadzwyczaj dobrze, pięknie to wszystko wygląda.

Nie chciało mi się instalować jedynki, zapisy zachowane na przenośnym dysku i zacznę grę bez zapisu, sadze ze i tak nie skończy się gra na jednej próbie.

Chociaż powinni wypuścić patch co wprowadza granie na pełnym ekranie, a mogli by zawsze zrobić drugi co likwiduje błędy w grze. Jak można wypuszczać grę taka ze jest taki blad tych czarnych pasów, testerzy tego nie zauważyli czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 19:10, Oloninho napisał:

Launcher nie chce mi się połączyć z netem ; / Wie ktoś jak to naprawić?

Też tak mam. Pewnie coś u nich nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:16, guru35 napisał:

kolego chciałbym podkreslić ze w talentach nigdzie nie pisze że BLablabla <--ta zdolnośc
pozwala używac mutagenów


Nie wiem czy już ktoś ci odpowiedział, ale może nie potrzeba żadnej umiejętności, żeby owych mutagenów używać? Ja mam dopiero 5 czy 6 punktów rozdane w drzewku trening i miałem opcję, żeby dodać mutagen do jednej z tych górnych umiejętności. Nic innego nie zdobyłem, nic nie odblokowałem, więc chyba nie ma takiej konieczności. I dziwię się, że grając w grę jeszcze na to nie wpadłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 19:21, Jammin69 napisał:

A w jakich sieciach sklepów jest za 90 zł ?

W Empiku chociażby. Ja kupiłem 17-go za 79,99 (bo miałem kupon z Wyborczej, który dawał 10 zł zniżki).

EDIT: małe pytanko do bardziej obeznanych: czy cenu u wszystkich kupców są takie same na dany towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować