Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2011 o 09:29, Endriu napisał:

Mam problem ze zleceniem na nekkery.


Też z tym miałem. To błąd w poradniku. Nie szukaj gniazd po jaskiniach, są one w lesie. 3 bardzo blisko siebie są w mniej więcej w połowie długości rzeki, po jej lewej stronie (podejrzewam, że dwa z nich to właśnie tam znalazłeś, trzeci jest jeszcze nieco na zachód). Czwarty natomiast jest po prawej stronie rzeki, w dolnej części mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włanczam grę, wybieram dodatki do pobrania, po czym wpisałem kody na kupca i zestaw alhemika, biore pobierz, a dodatek pobiera sie. Co mam dalej zrobic żeby DLC mi działały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 09:39, xkarionx napisał:

Włanczam grę, wybieram dodatki do pobrania, po czym wpisałem kody na kupca i zestaw alhemika,
biore pobierz, a dodatek pobiera sie. Co mam dalej zrobic żeby DLC mi działały?

po tym jak sciągniesz w miejscu "pobierz" powinno byc "zainstaluj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się w grze jakoś zrobić printstreena albo czy istnieje program do robienia zdjęć w grach? Obecnie mam taki program co mi dobrze pod windows xp działał, zaś na windows 7 w wiedźminie 2 jak zrobię foto to zawsze zrzuca mi czarny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 09:42, Endriu napisał:

Da się w grze jakoś zrobić printstreena albo czy istnieje program do robienia zdjęć w
grach? Obecnie mam taki program co mi dobrze pod windows xp działał, zaś na windows 7
w wiedźminie 2 jak zrobię foto to zawsze zrzuca mi czarny ekran.


Możesz zainstalować chociażby program FRAPS, oprócz tego, że można nim mierzyć ilość wyświetlanych klatek na sekundę w grze, nagrywać gameplay''e z gry to jeszcze można robić screeny domyślnie klawiszem F10 ale można zmienić. Pewnie ma jeszcze inne opcje, których nie wymieniłem.

Mnie klawisz "print screen" w W2 też nie działa, więc używam powyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 09:42, Endriu napisał:

Da się w grze jakoś zrobić printstreena albo czy istnieje program do robienia zdjęć w
grach? Obecnie mam taki program co mi dobrze pod windows xp działał, zaś na windows 7
w wiedźminie 2 jak zrobię foto to zawsze zrzuca mi czarny ekran.


W xfire również da się robić screeny i jest naprawdę wygodny, także możesz monitorować ilość fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem Serce Melitele...

Spoiler

Czy jest możliwosc nieotrzymania medalionu w ogóle od Młodego, jesli on żyje? Chyba go własnie nie dostałem, bo w ekwipunku go nie ma i Aneżka też nie wspomina nic na jego temat... Nie przypominam sobie też, żebym go wyrzucał.


Miał ktos też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed wejsciem do karczmy było okolo 20 fps
w karczmie 24 fpsy
a znowu po wyjsciu okolo 18 fps
Gram na srednich ustawienia i taką sama ilosc fpsów mam u siebie w savach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 06:58, Karharot napisał:

Embrionów mam w plecaku całe zatrzęsienie ale questa wykonać nie mogę bo cały czas dostaję
informację że nie mam wszystkich składników :(


Sprawdź czy przypadkiem nie użyłeś języka trolla podczas warzenia eliksirów. U mnie natarczywie był on wstawiany jako składnik i ręcznie musiałem zmieniać go na coś innego.
Równiez miałem zatrzęsienie embrionów endriagi, i spokojnie przeszło, choć to przy ekstrakcie z królowej jest napisane że to jest przedmiot fabularny, być może jest to kolejny błąd?

To wszystko to jednak pestka w porównaniu z samym rytuałem odnowienia amuletu.

Spoiler

To jakaś kpina chyba jest. Do tej pory najtrudniejszy quest (z pewnością ogromna satysfakcja po wykonaniu, ale jednak loteria). Pojawiają się 3 upiory, jak jednego zabijesz, to sie pojawia nowy. Najdłużej walczyłem z nimi chyba z 10 minut, używałem aarda, quena, aksji, pozabijałem sporo, a Aneżka dalej nie kończy rytuału.
To ja się pytam, ile to ma trwać? Mam zabić określoną liczbę upiorów, czy bronić określony czas? Na domiar złego jak się za daleko odejdzie, to Geralt gada ten swój tekst: "zaraza", "cholerne potwory" etc, co zdaje się resetować progress rytuału, a jak za blisko wiedźmy to zaczyna coś krzyczeć do vejopatisa i przerywa rytuał... ale upiory się dalej spawnią...
Jeśli ktoś wykonał ten quest to liczę na jakieś wskazówki, zmiana poziomu na łatwy to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:08, Kazak napisał:

Mam problem z zadaniem Serce Melitele...

Spoiler

Czy jest możliwosc nieotrzymania medalionu w ogóle od Młodego, jesli on żyje? Chyba
go własnie nie dostałem, bo w ekwipunku go nie ma i Aneżka też nie wspomina nic na jego
temat... Nie przypominam sobie też, żebym go wyrzucał.


Miał ktos też taki problem?


Mam ten sam problem, młody mówił, że dał medalion niestety nie mam go. Aneżka nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problez pobiera mi sie DLC kupca i jak pobieranie dochodzi do konca to potem zaczyna sie pobierac znowu od początku.

20110520101835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:18, xkarionx napisał:

A ja mam taki problez pobiera mi sie DLC kupca i jak pobieranie dochodzi do konca to
potem zaczyna sie pobierac znowu od początku.

redzi nad tym pracują trzeba czekać :-(
Mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W karczmie we Flotsam jest mnich, który mówi że da mi relikwię jak wygram z nim w kości, tyle że jak z nim wygrywam to twierdzi z kolei, że nie mam szczęścia. Jakąś określona ilość razy trzeba z nim wygrać, żeby zmienił zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:38, Nalfein napisał:

W karczmie we Flotsam jest mnich, który mówi że da mi relikwię jak wygram z nim w kości,
tyle że jak z nim wygrywam to twierdzi z kolei, że nie mam szczęścia. Jakąś określona
ilość razy trzeba z nim wygrać, żeby zmienił zdanie?


Relikwię dostają tylko gracze, którzy zamówili wieśka drugiego przez serwis gog.com. Pozostali nic nie dostaną. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod daszkiem po lewej stronie od miejsca, w którym pierwszy raz wchodzisz do miasta. Powinna być ikona sklepu. Swoją drogą, w pierwszym akcie nie zauważyłem u niego niczego ciekawego, może dalej będzie lepiej.

Gdy grożę handlarzowi

Spoiler

kadzideł wezwaniem Loredo, co powinno kończyć questa, ten zgadza się na zamknięcie sklepu,

nagle cały ekran robi się czarny. Dwa razy próbowałem, zawsze tak samo - dźwięk się niby wydobywa, Geralt może wyciągnąć miecz - ale obrazu nie ma. Ktoś też tak miał? Coś zaradzić można na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:33, Kerethzimierz napisał:

To ja mam pytanie - gdzie znajdę per Tajemniczego Kupca? Byłbym wdzięczny, bo nie chce
mi się całego Flotsam przeszukiwać. :>

Kupiec jest koło portu, niedaleko zbirów, którzy prowadzą rozmowę "biorę mieszek albo mieszek i życie". Na mapie powinna być ikonka, półncoc północny zachód tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 10:43, Liqid napisał:

Gdy grożę handlarzowi

Spoiler

kadzideł wezwaniem Loredo, co powinno kończyć questa, ten zgadza
się na zamknięcie sklepu,

nagle cały ekran robi się czarny. Dwa razy próbowałem,
zawsze tak samo - dźwięk się niby wydobywa, Geralt może wyciągnąć miecz - ale obrazu
nie ma. Ktoś też tak miał? Coś zaradzić można na to?


To prawdopodobnie jeden z bugów jaki nawiedził Wiedźmina. Trzeba pewnie czekać na patcha, choć ja jeszcze do tego zadania nie doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować