Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Jako, że temat z importami save nie jest odwiedzany. Prośba do was mógłby mi ktoś wysłać na pocztę save z miarę neutralnym zakończeniem z pierwszej części? matik3789@gmail.com
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 10:57, Pietro87 napisał:


Sam do tego bossa podchodziłem 3 razy, 2 pierwsze nie wiedziałem gdzie biec w finalnym
etapie walki xD
I padałem pod głazami.


Gdzie trzeba biec? Ja mam full hp przy zabijaniu jego macek, a dalej nie wiem gdzie biec

EDIT:
o, już wiem chyba

Edit2:
Ok, staruch leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie materiałów do pobrania. Włączyłem pobieranie jednego z dodatków, ściągnął się, nastąpiła weryfikacja i dalej nic. Cały czas jest pobieranie w toku, ale nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie powinni robić nikomu problemów.
Bo co jak co, ale mamy EK, mamy swoje klucze secu-rom i klucze rejestracji gry na cdp celem weryfikacji posiadania oryginalnej boxowej kopi, więc udostępnienie nam cyfrówki nie jest jakimś imho mega gratisem, zwłaszcza, że większość firm tak udostępnia swoje gry [kupisz licencje, jakkolwiek, czy w boxie z płytami, czy sam klucz na steam - i masz grę do pobrania elektronicznie za friko dla własnej wygody - tu jest taka sama sytuacja, jedyny minus to to, że musza każdemu indywidualnie wysłać kod promo na darmowy download]

P.S.
Lub jest druga opcja - dali mi kod dla świętego spokoju, żebym przestał grzmieć i poruszać temat lepszego działania wersji z goga xD
Teoria lekko spiskowa - ale jakże prawdopodobna ! =)
Nie mniej ja w komentarzach za kod na goga podziękowania wpisałem oddając sprawiedliwość pracownikowi CDP, bo był bym wyjątkowa menda jednak jak bym nie docenił tego, ze support nie olał mojej osoby i nie spełnił mojego żądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał już na takim sprzęcie tj c2d 2,2 ghz 2GB ram i GF 9600 gt 512MB. Nadal nie znalazłem dobrej konfiguracji, próbowałem ten plik z goga, ale pomógł na chwilę, da się coś zrobić z tymi ustawieniami dla takiego sprzętu, czy lepiej zupełnie sobie darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem bo nie wiem co zrobić gdy miąłem już te dwa trolle (baba i dalej facet) i od tego momentu nie wiem zupełnie co zrobić. Idąc dalej jest coś na wzór kopali w dróżką ala ślimak, po drodze harpie, ale na dole nic poza jednym ciałem jakiegoś strażnika, drzwi, których nie mogę otworzyć (brak klucza) i skrzynka w pobliżu drzwi (też brak klucza). Idąc od trolli w górę jest blokada zrobiona przez strażników. Co teraz powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:16, RakuPL napisał:

Akurat EK nie mam, ale to już chyba bez różnicy ;)


Raczej nie ma, masz licencję w postaci swoich kluczy [a wersja goga to i tak jest przecież jedna - digital premium edition, nie ma jakiejś cyfrowej kolekcjonerki z tego co wiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić się nie da, ale przy niektórych okazjach można wypić alkohol wraz z np. Jaskrem. Efekt upicia alkoholowego trwa bardzo krótko, zatem to tylko mały dodatek a nie jakaś większa mechanika w grze.

Jammin69
U Cedrika w Bindudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tylko się pochwalę ;) (Tak, wiem, wiem...)

o 9:40 18.05 Skończyłem Wiedźmina 2 na poziomie nagła śmierć ;) W przyszłym tygodniu (jak wrócę ze stancji bo teraz piszę z kafejki) wrzucę screeny ;)

PS. Dzisiaj ukończyłem drugi raz ale na normal. Świetna gra, naprawdę widać różnice decyzji ;) Dialogi i fabuła na 9+, grafika przepiękna, świat również. cRPG pełną gębą. Szkoda tylko, że krótki. Grałem jakieś 30-35h (a wykonałem sporą część zadań pobocznych - jakieś 85-90%)

Spoiler

Za pierwszym razem Iorweth, ratuje Triss, Smoka nie zabijam, Letho puszczam wolno... itd, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Patch 1.1 znajduje się już na ukończeniu i będzie dostępny w przyszłym tygodniu. Rozwiąże on problemy takie jak; zmiana klawiszy ruchu, odwrócenie osi myszy, niespodziewane wyłączenia gry, kłopoty z aktywacją, problemy z pobieraniem DLC, i wiele innych. "

o i to mi sie podoba, najbardziej mnie irytowało -niespodziewane wyłączenia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michnik87
Musisz iść do kopalni pod Vergen, gdzie wcześniej czekali na Ciebie Zoltan i Saskia.

Ktoś przeszedł już Wiedźmina 2? Jak wam się podobał?
Według mnie fabuła jest trochę za krótka. Z tego co pamiętam główny wątek miał zawierać 40h, a mnie zajęło niecałe 20h i to prawie ze wszystkimi pobocznymi zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:22, Meketh napisał:

Czy ktoś grał już na takim sprzęcie tj c2d 2,2 ghz 2GB ram i GF 9600 gt 512MB. Nadal
nie znalazłem dobrej konfiguracji, próbowałem ten plik z goga, ale pomógł na chwilę,
da się coś zrobić z tymi ustawieniami dla takiego sprzętu, czy lepiej zupełnie sobie
darować?

podkręć procesor i może grafikę po podkręceniu powinieneś mieć 20-30 fps w flotsam na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:28, Jammin69 napisał:

U kogo można kupić kartacze ?


Recepturę na Kartacze kupisz u Cedrika, jeśli nie to u kupca na rynku we Flotsam, robi się je samemu w trybie medytacji, bo to petardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:34, Perrobson6 napisał:

Ktoś przeszedł już Wiedźmina 2? Jak wam się podobał?
Według mnie fabuła jest trochę za krótka. Z tego co pamiętam główny wątek miał zawierać
40h, a mnie zajęło niecałe 20h i to prawie ze wszystkimi pobocznymi zadaniami.


Zacząłem grę 2 raz idę teraz sprzymierzyć się z elfem, a gra prawda dość krótka, trochę Akt 3 słabo rozbudowany ale i tak gra miodzio. Polecam walkę ze strażnikiem w misji "Sprzed Stuleci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Spoiler

Wszedłem tam i dostałem tylko okazję do zresetowania umiejętności (które ustawiłem sobie idealnie pod mój styl gry). Coś prócz tego jest? Jak się go pokona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:03, Sandro napisał:

To jak jest z tym alkoholem? Jest w grze czy go nie ma?


W tej grze alkoholu nie uświadczysz. Nie jest on już dłużej potrzebny, bowiem eliksiry robi się bez alkoholu. A jeśli w całym Flotsam i w Bindudze go nie ma, to nie ma go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować