Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mam problem z questem "W szponach szaleństwa" .

Spoiler

Kupiłem świńskie oczy, a kiedy wróciłem, tych dwóch gościi powtarza "jesteś wiedźminem zrób coś" , a ducha nie ma. nie wiem czy to ważne ale jak biegłem do ducha ta podłoga w komnacie sie zawaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:09, Kopiec napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego na moim kompie Wiedźmin 2 wygląda tak tragicznie?
Nie ważny, czy wyłączę jakieś bloomy i inne rozmycia, za każdym razem gra wygląda tak
jak na screenie który dołączam- okropne rozświetlenia, która sprawiają że po 5 min gry
bolą oczy.


W przyszłym tygodniu wychodzi patch, który ma naprawić to i owo. Sam na to czekam.

Ps: Orientuje się ktoś o dokładnym dniu wyjścia patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:12, Nor2323 napisał:

Mam problem z questem "W szponach szaleństwa" .

Spoiler

Kupiłem świńskie oczy, a kiedy wróciłem,
tych dwóch gościi powtarza "jesteś wiedźminem zrób coś" , a ducha nie ma. nie wiem czy
to ważne ale jak biegłem do ducha ta podłoga w komnacie sie zawaliła.


Mam ten sam problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze pytanko natury technicznej - C2D E8400 (3.0 GHz), GF 250, 4GB RAM - gra zaproponowała mi niskie ustawienia grafiki, zmieniłem na średnie i działa ok, chociaż może to kwestia tego, że jestem dopiero w prologu. Czy po wejściu do 1. aktu będzie trochę gorzej z działaniem gry (mam na myśli głównie wielkość terenu)? Czy mogę coś - jeśli tak, to co - zmienić ręcznie w ustawieniach żeby poprawić jakość grafiki? Nie żebym narzekał, ale zawsze miło jest wyciągnąć coś więcej :D

A sama gra mnie wessała, chociaż walki momentami... no, upierdliwe. A gram na normalnym Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy są jakieś zauważalne efekty wczytania zapisu z części pierwszej. I na ile są one widoczne (mniej/bardziej niż dragon age czy mass effect).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 21:07, Sandro napisał:

> Z tego co wiem to jest dla tych co zakupili grę na gog.com. Kupowałeś tam?
Nie, mam fizyczną wersję z Empiku. Jeżeli to prawda to pomysł poroniony. Można przegrać
całą fortunę, a mnich i tak dalej będzie gadał, że to jeszcze za mało...


Musisz wyrzucić dwie pary, wtedy odda Ci tą "relikwię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:20, Net_com napisał:

> Mam problem z questem "W szponach szaleństwa" .

Spoiler

Kupiłem świńskie oczy, a kiedy
wróciłem,
> tych dwóch gościi powtarza "jesteś wiedźminem zrób coś" , a ducha nie ma. nie wiem
czy
> to ważne ale jak biegłem do ducha ta podłoga w komnacie sie zawaliła.


Mam ten sam problem ...

Ale czym to spowodowane jest i czy da się to jakoś naprawić, bo save''a ładowałem, od nowa ten q robiłem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:33, Almarcino napisał:

>

Spoiler

Aby ruszyć tego questa dalej musisz dowiedzieć się od tego rybaka jakiś informacji.

> Najłatwiej go przekupić. Proponuję wczytać grę.



Spoiler

no wlasnie nie mam wczesniejszego sejwa, a z rybakiem... nie moge rozmawiac, nie chce
nic mowic



okej, okazało się, ze to poprostu bug uniemozliwiajacy dalsze postepy z tym questem :) musialem zacząc od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jadę na sterownikach 10.10 - czy instalować na nie ten hotfix 11.5a czy zmienić przed tym sterowniki na najnowsze/
bardzo się boję zmiany sterowników bo ostatnio jak się w to bawiłem ( cały czas nie działają mi filmy na Blu-Ray na PC ) to gry działały mi tak ze po 15 minutach się wyłączały i wracały do pulpitu,dlatego nie chcę odinstalowywać obecnych sterowników tylko jak już to nadinstalować na nie
co polecacie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:22, CrazyGambler napisał:

A co do tego .exe z wydania z GOG to faktycznie, raz że się gra włącza jakieś 10 sek
to dużo lepiej chodzi.
Znowu zapomniałem edytować...


Masz wersję fizyczną?
Skąd można pobrać exe z GoGu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle nagle wzięła się walka miedzy

Spoiler

Iorvethem a Rochem ? Myślałem, że ten pierwszy siedział w więzieniu, uciekł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas zrywania rozy pamieci powinienem zapasc sie pod ziebie i walczyc z bandytami z tego co wiem. ale ja poprostu ja zewalem i nic sie nie stalo. niewarzne tez czy najpierw pytam o droge czy sam je znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:50, diablolod napisał:

podczas zrywania rozy pamieci powinienem zapasc sie pod ziebie i walczyc z bandytami
z tego co wiem. ale ja poprostu ja zewalem i nic sie nie stalo. niewarzne tez czy najpierw
pytam o droge czy sam je znajduje

używaj opcji spoiler

Spoiler

Geralt zapada sie pod ziemię, gdy idzie tam z Triss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czytając forum zauważyłam, że kilka osób

Spoiler

skarży się na brak srebrnego miecza na początku I aktu, a teraz dokładnie przeczytałam dziennik i tam jest napisane, że niby wiedźmin stracił swój srebrny miecz w starciu ze smokiem - tyle, że ja nadal mam w ekwipunku

Księżycowe Ostrze :-) No to jak to jest? Jakiś bug mi się trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:50, diablolod napisał:

podczas zrywania rozy pamieci powinienem zapasc sie pod ziebie i walczyc z bandytami
z tego co wiem. ale ja poprostu ja zewalem i nic sie nie stalo. niewarzne tez czy najpierw
pytam o droge czy sam je znajduje

Spoiler

A potem z letho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 19:06, Polinka198 napisał:

Mam pytanko, czytając forum zauważyłam, że kilka osób

Spoiler

skarży się na brak srebrnego
miecza na początku I aktu, a teraz dokładnie przeczytałam dziennik i tam jest napisane,
że niby wiedźmin stracił swój srebrny miecz w starciu ze smokiem - tyle, że ja nadal
mam w ekwipunku

Księżycowe Ostrze :-) No to jak to jest? Jakiś bug mi się trafił?

Spoiler

może zostawił zwykły miecz w paszczy smoka, a to ostrze Ci zostało? Może miał założone wtedy tamto




P.S. Jeśli ktoś nie ma jeszcze wyśmienitego wiedźmińskiego miecza to(Flotsam) :
Spoiler

po walce z krabopająkiem można takowy znaleźć(o 2 pkt dmg gorszy i inna nazwa). Chyba, że się tam da wcześniej iść nie próbowałem, ale wyśmienity jest lepszy od niego. Po lewej stronie tego legowiska jest kościotrup i tam jest takowy



Ogólnie musiałem wczytać moment po zabiciu kejrana bo nie podniosłem lota z niego i tyle dodatkowych funkcji przedmiotów i w ogóle poznałem, że mi się to nawet opłaciło :P
np. takie zakładanie trofeów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować