Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2011 o 22:52, Manishek napisał:

mam problem w II akcie:

Spoiler

zebrałem już 2 symbole(odwagi i nienawiści). Problem pojawia
się przy znalezieniu drogi do katakumb, w których znajduje się symbol wiary (sztandar).
Nie mogę tam za żadne skarby trafić.


Ktoś pomoże?


Spoiler

Musisz wyjść z Vergen przez taki tunel na przedmieściach w północnej stronie miasta, tam gdzie kręcą się elfy, a nie przez wielką, główną bramę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 22:49, The-Darkest napisał:

Ok. Mega wazne pytanie: gdzie te cholerne gniazda nekkerow? Jedno znalazlam w lesie,
slyszala, ze maja byc tez w jaskiniach za wodospadem i pod miastem... Nie ma. Albo jakos
ich nie zauwazam. Prosze o pomoc chlopaki :(


3 gniazda są blisko siebie na początku lasu. A 4 niestety nie pamiętam gdzie dokładnie było, trafiłem na nie przez przypadek. Używaj medalionu co jakiś czas i na pewno znajdziesz, gdyż on zaznacza rzeczy do zbierania lub np gniazda nekkerów czy kokony endriag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrobiłem tego zadania, ale wiem, że 2 na pewno są nie daleko wodospadu.

Spoiler

( To bodajże z tej jaskini ucieka się jak Geralta łapią ci od tych kadzidełek )

. A jeśli jesteś ciut dalej to, podczas misji,
Spoiler

gdy znajdujemy rannego Cedrica.

Po drodze szukając go na pewno miniesz 2 gniazda Nekkerów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 22:57, Khasim napisał:

> mam problem w II akcie:

Spoiler

zebrałem już 2 symbole(odwagi i nienawiści). Problem
pojawia
> się przy znalezieniu drogi do katakumb, w których znajduje się symbol wiary (sztandar).

> Nie mogę tam za żadne skarby trafić.


> Ktoś pomoże?

Spoiler

Musisz wyjść z Vergen przez taki tunel na przedmieściach w północnej stronie
miasta, tam gdzie kręcą się elfy, a nie przez wielką, główną bramę


Spoiler


Jedyne wyjście jakie widzę to tylko główna brama - mam wstęp tylko na ten pierwszy placyk - może ktoś by mógł wrzucić screena z mapka. Zastanawia mnie także to że nie mogę wrócić do Detmolda przez mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś w III akcie zdobyć solidne sukno, albo chociaż schemat na niego? Potrzebuję do zbroi Drauga, a brakuje mi jedynie trzech solidnych sukien. Byłem u wszystkich kupców, u żadnego nie zauważyłem, ale mogłem coś przeoczyć. Czy jest w twierdzy elfów (nie pamiętam nazwy), Tajemniczy Kupiec z DLC? Nigdzie po drodze go nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl. to kiedy można zrobić to zadanie z Trollem ( DLC ) ? Bo ja już jestem w II akcie, a DLC nie mogłem pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 23:13, Jammin69 napisał:

A tak wgl. to kiedy można zrobić to zadanie z Trollem ( DLC ) ? Bo ja już jestem w II akcie, a DLC nie mogłem pobrać.

W I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 23:13, Jammin69 napisał:

A tak wgl. to kiedy można zrobić to zadanie z Trollem ( DLC ) ? Bo ja już jestem w II
akcie, a DLC nie mogłem pobrać.


Było do wykonania jedynie w 1 akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawka... jak przed plikiem exe dzialalo mi scinajac bardzo na srednio wysokich teraz chodzi na Ultra.. z lekkimi przycinkami gdzie niegdzie ale zadko. ^^
jeden plik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo ślepy jestem i nie umiem znaleźć, a wertuję temat wstecz i pewnym, że gdzieś widziałem . podałby ktoś link skąd można ściągnąć ten .exe gog''u, bo z dnia na dzień Wiesiek mi zwalnia, jakby miał zejść z tego świata niedługo..
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, panowie, cholernie ważne pytanie (bo moje:)):

Czy jest możliwość ogłuszenia (nie powalenia) przeciwnika podczas normalnej walki mieczem tak, by go dokończyć finisherem? Mam 8% szans na ogłuszenie i mi nie wychodzi jakoś.

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepaść między łatwym a normalnym poziomem trudności jest trochę za duża, przydałby się jakiś pośredni poziom. Przy walce z

Spoiler

Letho w pierwszym Akcie

na normalnym poziomie trudności nie używając
Spoiler

imho oszustwa ze sztyletami do rzucania

męczyłem się godzinę i nie mogłem go pokonać. Zmieniłem poziom na łatwy i załatwiłem go naciskając tylko LPM w 10 sekund od rozpoczęcia walki... Trochę to chyba nie tak powinno wyglądać.

Tak samo walka z kilkoma przeciwnikami - na normalnym trzeba się męczyć, parować, unikać, używać znaków i jest dość trudno - na łatwym wystarczy naciskać lpm.

IMHO "łatwy" powinien nazywać się "bardzo łatwy", a normalny powinien być lekko łatwiejszy (tak, żeby nadal stanowił wyzwanie, ale żebym nie musiał niektórych walk przechodzić 2h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 22:49, The-Darkest napisał:

Ok. Mega wazne pytanie: gdzie te cholerne gniazda nekkerow? Jedno znalazlam w lesie,
slyszala, ze maja byc tez w jaskiniach za wodospadem i pod miastem... Nie ma. Albo jakos
ich nie zauwazam. Prosze o pomoc chlopaki :(


Spoiler

3 gniazda są przy strumyku (tym w środku lasu), czwarte jest na północny wschód od wodospadu na skrzyżowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 23:36, sinir napisał:

Uwaga, panowie, cholernie ważne pytanie (bo moje:)):

Heh :)

Dnia 21.05.2011 o 23:36, sinir napisał:

Czy jest możliwość ogłuszenia (nie powalenia) przeciwnika podczas normalnej walki mieczem
tak, by go dokończyć finisherem? Mam 8% szans na ogłuszenie i mi nie wychodzi jakoś.

Jest, ja często ogłuszałem przeciwników bronią podczas

Spoiler

ucieczki z więzienia

Dnia 21.05.2011 o 23:36, sinir napisał:

Proszę o odpowiedź.

Proście, a będzie wam dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 22:41, sirufok napisał:

Zdecydowanie. Ja gram od 3 dni po kilka godzin (ta gra odciągnęła mnie od naszego lolka...;P)
i wciąż jestem w 1 akcie.
A ci co przechodzą grę w max 20 godzin to wolę nie komentować;) Dla mnie takie granie
"byle szybciej" jest stratą pieniędzy.


Dobra dzięki, to pewnie zakupię jutro w carrefourze ;]
A w lolku ostatnio mam takie pasmo porażek, że szkoda gadać, albo leaverzy, albo feedfest ze świeżo kupionym fiddlem :P Już nie będę nim grał na normalach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować