Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2011 o 10:23, karolekx23x napisał:

Mam nadzieje ze patch 1.1 wyjdzie jak najszybciej jutro albo najpóźniej we wtorek.



Wątpliwe, czeka nas pewnie spora obsuwa.

Weźmy na przykład thewitcher.com. Strona miała działać w 100% do końca tygodnia. Jest właśnie koniec tygodnia i nie zapowiada się na otworzenie rejestracji i logowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno gra jest wspaniała, przyłozyli się chłopacy.

Ale od strony technicznej CDPR wypada katastrofalnie.
Coś obiecuja a tego nie dotrzymują. Jest problem z pasami a teraz do konca czerwca czkac, cóz. Najwazniejsze aby b edy usuneli i kazdy mógł grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie czy uporał się ktoś ze skokami klatek w grze. Bo mam taki problem idę sobię spokojnie 36FPS, a tu skok 26 i znowu 36 i to trochę denerwuje. Jak się z tym uporać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 10:36, karolekx23x napisał:

Powiem jedno gra jest wspaniała, przyłozyli się chłopacy.

Ale od strony technicznej CDPR wypada katastrofalnie.
Coś obiecuja a tego nie dotrzymują. Jest problem z pasami a taerz do konca czerwca czkac,
cóz. Najwazniejsze aby b edy usuneli i kazdy mógł grać.


Pasy niedługo nie bedą problemem, jest już patch zrobiony przez bodajże ludzi z widescreenforum, działający z wersją steam. Tak, komuś najwyraźniej udało się zrobić coś, na co zabrakło umiejętności twórcom gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się teraz dowiedzieć czy gra pójdzie mi bez żadnego zacinania itp na takim kompie: karta ATI Radeon HD 4650 no i reszta Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU ,Q6600 @ 2.400GHz,2,40 GHz,2,00 GM RAM?Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czegos takiego nie biore, jak wyjdze ze zródła CDPR to zainstaluje. Nie wiem jak wpłynie to na rozgrywke gry.

To miej znana marka Two Worlds II wychodzi lepiej w sprawach technicznych, gdyby nie kiepska fabuła, polski dubbing i większa trudność spokojnie mogła by rywalizować z Wiedźminem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 10:46, karolekx23x napisał:

A ja czegos takiego nie biore, jak wyjdze ze zródła CDPR to zainstaluje. Nie wiem jak
wpłynie to na rozgrywke gry.



Gdyby ktoś był jednak zainteresowany, to program nazywa się Flawless Widescreen. Usuwa letterbox i pozwala na rozdzielczości Eyefinity. Na razie działa z wersją steam witcher2.exe, ale wersja gog ma niedługo być dodana.

EDIT: Najnowsza wersja działa z witcher2.exe z goga, trzeba włączyć autoupdate w opcjach programu.

Osobiście nie korzystam, bo jutro lub we wtorek będę miał Della U2311H z ar wynoszącym akurat 16:9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 09:36, Chlorofil napisał:

Ciekawe jak ma być widoczne uczesanie skoro ma kaptur założony...


Bo przeciez jak sam mowisz ma kaptur?... O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 10:58, DambialkoX napisał:

Czy w "dwójce" są też tzw "niewidzialne ściany" ?

Są, bo Geralt nadal nie potrafi skakać ani pływać, ale nie są aż tak chamskie jak w W1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z was się orientuje jak to jest ze ścieżką dźwiękową z gry? Na tej, która dołączona jest do edycji zwykłej (Premium) nie ma trzeciego utworu z preordera na GOG:
http://www.youtube.com/watch?v=37XWKOcyoEk
natomiast w komentarzach do tego utworu na Youtube jest mowa o dwóch różnych soundtrackach.
Czy chodzi tu może o o tę Bonusową Ścieżkę Dźwiękową posiadającą 8 utworów, czy o jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 11:01, HanPL napisał:

Jeden z pierwszych modów do Wieśka 2
Przywraca włosy z wiedźmina 1

http://www.gog.com/upload/forum/2011/05/a937ebd9d666428c638b3d438e9ebe3c255c1bcf.jpg

http://adf.ly/1Zagu


szkoda że nie działa ... przeniosłem tam do folderu i niedośc ze mi zmieniło grafike (te pasy, nie było ich ) to jeszcze geralt ma pytke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wykonać zadanie "Ściany mają uszy" z II aktu (po stronie Wiewiórek) w Vergen?

Spoiler

Udało mi się dotrzeć do mieszkania Olcana i znaleźć projekt kielicha, teraz mam z kimś porozmawiać. Przypuszczam, że z tą samą osobą, co stwierdziła, iż nie zrobiła tego kielicha (Thorak - kowal). Tyle że już go zabiłem i po wykonaniu tego zadania tamto zostaje skreślone i niezaliczone. Da się to wykonać jeszcze czy już po ptokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować