Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2011 o 20:39, Kamiloos napisał:

Nie wiem, czy zwrociles uwage ale rewelacyjna koszulke mial Michal Kicinski w tym reportazu
:)

Eeeee? Jaką miał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:56, Kraju napisał:

Ponawiam pytanie. Jak wykonać zadanie "Sprzed stuleci" w III akcie?


Spoiler

Rozmawiasz z Brasem (odbiera się u niego nagrodę za gargulce) o tym manuskrypcie nekromanckim następnie idziesz do Mocarnego Numy i tam na lewo od niego jest budynek z drzwiami wchodzimy, a na dole jest twarz z którą się rozmawia i trzeba wybierać odpowiednie słowa do hasła (ZI uddu-ya IaIa gat exa Nibbit Kanpa Gat Uddu-zi) przechodzimy przez teleport i zaznaczamy ogniska do otwarcia drzwi (niestety nie pamiętam kombinacji), a co do tego co jest za drzwiami to nie będę psuł zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 21:49, Orion napisał:

Człowieku jestem dzisiaj w carefurze a tam Wiesiek właśnie za 80zł. A ja zapłaciłem tu
w sumie 116zł. Kod DLC na kupca chyba nie jest wart 36zł?


No właśnie w carrefourze kupiłem ^^
Dobra cena, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:12, Karharot napisał:

Spoiler

Tak dla jasności - Ty możesz z Zegotą grać tylko że nie oferuje Ci głowy jako wygraną
czy też w ogóle nie chce on się z Tobą zmierzyć?



Spoiler

Najpierw idę do Zoltana potem do Żegoty, widzę łeb pytam co i jak i mówi, że mogę go wygrać. Jak już dobiję do odpowiedniej rangi żebym mógł się z nim zmierzyć, to po wygranej nie ma nic poza gotówką lub pułapkami.


Dnia 22.05.2011 o 20:12, Karharot napisał:

Spoiler

Mi udało się tą głowę wygrać jeszcze zanim dopadłem zabójcę trollicy.



Niestety u mnie nie wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 20:46, Shelazar napisał:

DLC się ściąga, ale nie następuje weryfikacja - zamiast tego ciągle pojawia się błąd


U mnie takich cykli obejrzałem już wiele.

Mam w związku z tym pytanie, bo na uzyskanie swoich DLC tracę nadzieję. Jakie wspólczynniki i dodatkowe premie na Kurtka Oddziałów Rochea? Przynajmniej dowiem się , czego nie dostałem.
Poza tym, w jaki sposób tajemniczy kupiec pojawia sie w grze? Mom kod na to DLC, ale na liście dodatków do pobrania Kupca nie ma.
Trolla też nie mogę pobrać. Najpierw się udało, a po zastosowaniu sposobu z pomocy technicznej na rozwiązanie problemów z dodatkami, po wywaleniu plików dlc, ponownie pobranie stało się niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 21:49, Haregar2010 napisał:

Mnie jedno dziwi... czemu musieli wypuścić grę z taką skopaną optymalizacją, wywaleniami
do pulpitu...?

To chyba TY masz skopany sprzęt,że ci wywala do pulpitu. Wierz mi, mój kuzyn ma z siostrą tą grę i gra na całkiem niezłym sprzęcie, a kuzynka na średnich.
Ja na ultra. Więc poprostu to kwestia sprzętu,czy sterowników. Przeinstalowywałeś sterowniki ,lub masz dobrze spełnione wymogi dot. Systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 21:56, Arczir2d2 napisał:

Powie mi ktoś jak sobie poradzić z błędem CRC przy instalacji??
próbowałem już chyba wszystkiego :(


Spróbuj na innym komputerze. Jak i tam nie pójdzie to płyta do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego żałować.
Kurta już przegrywa z pancerzem z Kejrana, a do sprzetu z drugiego aktu nie ma nawet startu =)
Jedyne jej zalety - fajny wygląd i dobre staty do momentu killniecia kejrana =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 22:11, Pietro87 napisał:

Nie masz czego żałować.
Kurta już przegrywa z pancerzem z Kejrana, a do sprzetu z drugiego aktu nie ma nawet
startu =)
Jedyne jej zalety - fajny wygląd i dobre staty do momentu killniecia kejrana =)

Pytanie, ile ma slotów na ulepszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji pobocznej zlecenie na harpie (akt 2 ,ścieżka Iorwetha)

Spoiler

Chciałbym zapytać jak mam się dostać do tych gniazd i o co chodzi z tymi kamieniami,które mają wyryte jakiś znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 22:14, BartexooN napisał:

Sorry,że double,ale przecież to może

Spoiler

byc na niektórych niespodzianka z tym armorem.



No cóż, pewnych smaczków fabularnych można było się domyśleć i chociaż jestem dopiero na początku I Aktu, z kim trzeba będzie powalczyć, powoli steje się jasne, chociaż oczywiście co do "spoilera", to masz rację. Wątek o Wiedźminie 2 przeglądam bardzo ostrożnie, żeby przypadkiem nie dowiedzieć się za wiele, bo czasami w ferworze dyskusji, faktycznie mogą paść zbyt dokładne opisy.
Niestety, odpowiedzi na kłopoty z dlc, nikt dla mnie nie ma. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma 3 sloty


P.S.
Bez przesady z tym spoilerem, już chyba z tuzin osób tu pytał czy się da w Pancerzu z Kejrana zdjąć kaptur, toć chyba sama nazwa wskazuje, jak ta kurtkę można dostać [Jak by to była Kurtka z Zoltana to tez by było wiadomo ocb nie xD ?]

Ale dobra na przyszłość nawet taką pierdolę dla spokojności wkleję w spoilery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, jeżeli pytanie już było, ale po raz kolejny wyszukiwanie na Gram.pl mi nie działa(ładuje się, ładuje i w końcu "czas oczekiwania został przekroczony").

Mam problem z ukończeniem(a dokładniej rozpoczęciem) etapu w którym(dla tych, którzy boją się spoilera - jest to jeszcze prolog)

Spoiler

Triss, Roach, Foltest i Geralt uciekają przed Złotym Smokiem. Na samym początku chowamy się pod daszek, zabijamy trzech przeciwników i gdy mamy przejść pod następny daszek to Smok mnie podpala w takim stopniu, że po jednej, góra dwóch sekundach zdycham...Próbowałem przechodzić w różnych momentach i niestety nic to nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po ukończeniu Wieśka. Bardzo mi się podobał ^^ . Dowolność przechodzenia gry jest niesamowita tyle decyzji, tyle rozwidleń aż chciałbym sobie to wszystko sprawdzić ale chyba wszystkiego nie dam rady :P. Pozostanie dzielenie się na forum decyzjami podjętymi w grze :P. Tylko jedno mnie dziwi, wydaje mi się że import zapisu gry u mnie na nic się nie zdał poza kilkoma dialogami nie uświadczyłem żadnych konsekwencji (w pierwszej części byłem neutralny i wybrałem związek z Shanii a w Wiedźminie 2

Spoiler

na początku byłem z Triss

jak gdyby nigdy nic). Na tej płaszczyźnie może troszkę się zawiodłem. Poza tym błędy techniczne i to wszystko :P. Gra naprawdę warta swojej ceny! Czas rozgrywki również zadowalający pominąłem kilka questów pobocznych w tym ten najobszerniejszy z runami i gargulcami a pomimo tego grałem długo (od zeszłego poniedziałku po kilka godzin dziennie). Za drugim razem na pewno wymaksuję grę :P.

A jak u Was z kluczowymi decyzjami podczas gry? Jakie ich następstwa ? Import zapisu gry z pierwszej części coś dał w Waszym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować