Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Chciałeś napisać chyba +50, a do tych co narzekają na brak skrytki mi to nie przeszkadza, ja sprzedaje wszystkie składniki zostawiam tylko 10 z każdego rodzaju, jeszcze nigdy mi niczego nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 14:01, Pietro87 napisał:

Na pomoc techniczna żebym dostał kod na darmowa wersję z goga musiałem wysłać :

Mój nick z rozmowy w komentarzach w danym temacie w którym dyskutowałem z supporterem
o tym, że wersja z goga chodziła lepiej], mój nick i e-mail z rejestracji mojej wersji
gry na the witcher, mój kod secu-rom i kod rejestracji elektronicznej CDP.

Po wysłaniu danych do weryfikacji, dostałem kod na wersje z GOG.
A dzień później po napisałem prośbę o darmowe kody DLC na zawartość tego co wykorzystałem
na EK i tez mi je przysłano.


Na jakiego maila należy pisać z prośbą o kod na wersję GOG?
Przeczytałam w tym temacie że wersja bez DRM działa płynniej, posiadam oryginalną EK i gra strasznie tnie i się wiesza, przez to byłam zmuszona zakończyć przygodę z tym tytułem. Może wersja bez zabezpieczenia chodziła by trochę lepiej i mogłabym grać dalej :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szczegółach zamówienia znajdziesz opcję aby pobrać klucz do DLC (ta opcja znajduje się po wymienieniu wszystkich produktów z zamówienia). Ta opcja uaktywni się dopiero po zaksięgowaniu przez sklep gram.pl Twojej wpłaty. Mają na to pięć dni.

Serafin42
W empiku ale musisz kupić grę lub ten pakiet pre-orderowy za 20 zł, ale wątpię aby jeszcze był dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko bo jakoś przeszło bez echa:
Witam, mam następujący problem i chciałem się dowiedzieć czy jestem w tym przypadku odosobniony czy też ktoś jeszcze się z tym spotkał. Mianowicie gra chodzi bardzo płynnie, szybkie zapisy itp. itd. ale jest jeden problem. W trakcie rozgrywki gdy nacisnę "esc" muszę czekać około 10 sekund żeby otworzyło się okno z zapisz stan gry, wczytaj stan gry itd. Na samym początku trwało to 5 sekund. Teraz w pierwszym akcie już 10. Gra chodzi na ustawieniach ultra bardzo płynnie, przy rozdzielczości 1680x1050. W skrócie sprzęt i5 760, GTX 460, 4gb pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was drodzy koledzy i koleżanki.

Czy ktoś spotkał się z przypadkiem gdy broń wykonana ze Schematu nie odpowiada temu co na tym schemacie było?

Otóż chciałem zrobić sobie "Solidny Kedweński Miecz" dostarczyłem wszystkie przedmioty rzemieślnikowi, ale w zamian dostaję jakąś żałosną tandetę z o połowę gorszymi parametrami i w ogóle z inną nazwą :|

Miał ktoś takie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:31, Losiunio napisał:

Ponawiam pytanko bo jakoś przeszło bez echa:
Witam, mam następujący problem i chciałem się dowiedzieć czy jestem w tym przypadku odosobniony
czy też ktoś jeszcze się z tym spotkał. Mianowicie gra chodzi bardzo płynnie, szybkie
zapisy itp. itd. ale jest jeden problem. W trakcie rozgrywki gdy nacisnę "esc" muszę
czekać około 10 sekund żeby otworzyło się okno z zapisz stan gry, wczytaj stan gry itd.
Na samym początku trwało to 5 sekund. Teraz w pierwszym akcie już 10. Gra chodzi na ustawieniach
ultra bardzo płynnie, przy rozdzielczości 1680x1050. W skrócie sprzęt i5 760, GTX 460,
4gb pamięci.


Przenieś gdzieś zbędne zapisy gry (save). Nie wiem dlaczego ale gdy masz ich dużo różne loading'i czy też menu uruchamiają się wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:37, Jimp napisał:

Przenieś gdzieś zbędne zapisy gry (save).


Tak, tylko jak zacząłem grę, a więc bez żadnego zapisu i tak wychodzenie do opcji trwało 5 sekund. To jest normalna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wiem czy ktoś z was tak miał, ale gra chodzi mi na full detalach bardzo płynnie wszystko pięknie tylko jest jeden mankament: otóż w pewnym momencie gra się wyłącza do poziomu launchera. Żadnego"program przestał odpowiadać" czy cośtam, po prostu cyk i launcher. Czasem dzieje się tak od razu a czasem po 5-10 minutach dość wkurzające. Coś da się z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się robiło jak gra nie chce się spatchować? Kolega ma ten problem że okienko mu samo znika podczas patchowania i nic z tym nie może zrobić. Nie chce mi się tyle tematów przeszukiwać, a sam nie pamiętam. Musi chyba ściągnąć i samemu zainstalować patch 0 prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:45, Kraju napisał:

Co się robiło jak gra nie chce się spatchować? Kolega ma ten problem że okienko mu samo
znika podczas patchowania i nic z tym nie może zrobić. Nie chce mi się tyle tematów przeszukiwać,
a sam nie pamiętam. Musi chyba ściągnąć i samemu zainstalować patch 0 prawda?


Ja tak zrobiłem, na poprzedniej stronie bodajże o to pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieram Tajemniczego Kupca i jak się już pobierze to pisze "Weryfikacja...".Potem nic się nie dzieje i od nowa pobieranie.Co zrobić aby patch się pobrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:34, NecroVisioneR napisał:

W którym miejscu we Flotsam znajduje się tajemniczy kupiec?

Już pisałem kiedyś.
Jak stoisz plecami do przystani, to idziesz na lewo, do prowizorycznej chatki i na lewo będzie stał osobnik w spiczastym kapeluszu i w okularach, a więc wyglądający inaczej, niż na stronie sklepu gramu.

Załączam fotki ukazujące lokację i samego Kupca:

20110523160109

20110523160119

20110523160130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:56, matis9988 napisał:

Pobieram Tajemniczego Kupca i jak się już pobierze to pisze "Weryfikacja...".Potem nic
się nie dzieje i od nowa pobieranie.Co zrobić aby patch się pobrał?


Pozostaje chyba skontaktować sięz działem technicznym i opisać problem. Ja mam podobnie, z tym że dlc znajdujące sie na liście "pobierają" się tak samo, a Tajemniczy Kupiec nawet nie raczył pojawić się na liście dodatków do pobrania. Wieczorem będę pisał do CDP, bo najwyraźniej w inny sposób nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować