Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mam prośbę czy ktoś z Was mógłby mi wysłać zapis gry po ukończeniu pierwszego Wiedźmina? Interesuje mnie zapis zawierający śmierć Addy związek z Triss i brak neutralności czyli opowiedzenie się po stronie wiewiórek albo zakonu :P. Będę bardzo wdzięczny.

Spoiler

Mój numer e-mail to siupsonsiupek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem że kod rejestracyjny secuRom nie chce odpalić ściągania patha.Istaluje drugi raz bo jak chciałem zakończyć pierwszy akt wyskoczył error.
Pomoże ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, co może powodować ostre fps dropy w niektórych sytuacjach (głównie podczas walk)? Po wymianie komponentów kompa gra działa mi płynnie w okolicach 40 fps, ale właśnie w niektorych momentach spada mocno do ~15 i po jakimś czasie gdy pobiegnę gdzieś dalej wracam do normy. Kombinowałem z różnymi ustawieniami, ale ciągle tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem we Flotsam recepty na eliksiry, bo myślałem, że po przeczytaniu nie będą potrzebne, a tu się okazuje, że nie mogę podczas medytacji przyrządzić żadnego eliksiru. Tajemniczy kupiec, któremu je sprzedałem, nie ma ich już. W jak głębokiej

Spoiler

dupie

jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, po odpaleniu skrótu na pulpicie mam napisane u dołu:

"Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później"

Nie przejmując się tym odpaliłem grę, co się okazało nie mam widocznego menu w grze chyba że kursorem najadę, w miejsce w którym było to się napis pojawi. Kliknąłem wtedy wczytaj wybrałem pierwsze od góry zapis z grą, chyba ostatnio w sobotę grałem noi wczytuje. Wchodzę do dziennika gry i tam to samo, brak czcionki widzę tylko zaliczone zadania, czyli zielone ptaszki.

Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem;/ za nic nie mogę znaleźć składnika: Sol potrzebnego do krakwy. Wie ktoś gdzie mogę znaleźć? kupcy nie mają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w zadaniu "Serce Melitele"(Prolog)

Spoiler

jeśli powiedzieliście Młodszemu że medalion jest do kitu, to czy dał wam on przy wyjściu z lochów ów medalion? Bo ja dostałem książkę o smokach.



Czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 16:58, Lfdracon napisał:

Sprzedałem we Flotsam recepty na eliksiry, bo myślałem, że po przeczytaniu nie będą potrzebne,
a tu się okazuje, że nie mogę podczas medytacji przyrządzić żadnego eliksiru. Tajemniczy
kupiec, któremu je sprzedałem, nie ma ich już. W jak głębokiej

Spoiler

dupie

jestem?


W dość głębokiej... Jeśli nie znajdziesz takowych u innych kupców (np. wiedźma z Bindugi), to musisz czekać do aktu 2. Lub też wczytaj sejwa poprzedzającego sprzedaż schematów.
Trzeba mieć niestety na uwadze, że sprzedany towar bezpowrotnie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, skąd można wytrzasnąć wilczy aloes i to drugie, zielone coś (

Spoiler

potrzebne do usunięcia tatuażu

)? I o co chodzi, z mutagenami, których pełno znajduję po różnych potworach? Udało mi się "zmutować" jedną z umiejętności, tak że teraz mam o parę procent większe szanse na efekty krytyczne, ale tylko raz mi się tak udało... Jak działa system mutagenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Te 2 składniki, których nie można inaczej zdobyć, możesz kupić w I akcie od Fioravantiego, w II akcie poszukaj u sprzedawców ziół, nie pamiętam imion.
2. Wchodzisz w drzewko umiejętności. Jeśli jakiś talent ma na ramce pustą kropkę, to możesz wsadzić weń mutagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion dostajesz już na początku w obozie gdy powiesz młodemu że jest w amulecie magia ale nie wiadomo jaka. Wtedy amulet jest Twój.

Almarcino
Uciekał przed jego Aardem i Ingi. Atakuj małymi seriami, cały czas miej włączone Quen. Kiedy on ma Quen uciekaj dopóki mu nie zejdzie, wtedy Ty włączasz i go atakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co napisał Khasim to pamiętaj, że raz użyty mutagen zostaje już na stałe. Więc radzę czekać na te najmocniejsze, żeby później nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Mam jeszcze jeden dziwny problem. W II akcie,

Spoiler

po wykonaniu zadania ze zdobyciem nieśmiertelnika w opuszczonej kopalnii razem z 3 krasnoludami miasto jakoś dziwnie opustoszało, praktycznie nikogo tam nie ma poza ważnymi postaciami - handlarzami itd. Tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

Jak są liczone szanse na efekty krytyczne, np. krwawienie ? Teoretycznie z samych talentów powinienem mieć 30 %, a do tego dochodzi jeszcze szansa z broni, ale w atrybutach mam 17% bez broni i trochę więcej gdy ją wyciągnę. O co chodzi ?

Czy komuś udało się wykonać Grupowy cios kończący ? Mi jeszcze ani razu nie udało się złapać w niego więcej niż jednego przeciwnika, co robię źle ?

@Kraju, dzięki za odpowiedź dotyczącą Grupowego ciosu kończącego, ale teorię to ja znam ^^ Problem w tym, że nigdy jeszcze nie złapałem w niego więcej niż jednego wroga. Pewnie pecha miałem. Obstawiam, że muszą stać bardzo blisko siebie, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:20, Kraju napisał:

Medalion dostajesz już na początku w obozie gdy powiesz młodemu że jest w amulecie magia
ale nie wiadomo jaka. Wtedy amulet jest Twój.

To coś jest nie tak, bo ja również nie otrzymałem amuletu. Ani po powyższej kwestii, ani po wyjściu z lochu. Specjalnie wczytywałem sejwa żeby się upewnić. Wydaje mi się że jedynym sposobem na zdobycie amuletu przy tej opcji dialogowej jest zabicie młodego. Nie wiem czy to coś da, bo w momencie wyjścia z lochów, quest już jest oznaczony jako zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować