Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2011 o 17:12, Almarcino napisał:

Macie jakis sposob na

Spoiler

letho w 1 akcie? Nie moge nawet zmienic znaku bo mnie jednym
ciosem kładzie :p



Spoiler

1 ciosem? to co tymasz za talenty i zbroje. u mnie z 4-6 razy musi walnac. nie byl taki straszny, ja poprostu uciekalem jak mial na sobie queen a jak tracil to doskok i walka w zwarciu. jak atakowal to blok, albo aznak aard i po nim
gram na normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei :
- GOG''a wrzucasz do folderu bin, który znajduje się w folderze z grą ( plik .exe ). Na wszelki wypadek skopiuj sobie oryginalnego .exe do jakiegoś folderu np. na pulpicie, żeby w razie problemów móc sobie go przywrócić
- podczas instalowania Hotfix''a 11.5a zainstaluje Ci się nowy CCC i aktualne sterowniki. Hotfix ten podobno był wydany razem z Wiedźminem ( pewnie wiedzieli, że coś będzie nie tak :P )
- co do questów, to Harroflo skończył grę i nie miał żadnych problemów. Podobnie jak inni. Ja na razie jestem w II akcie i też nie mam problemów z questami
- http://www.speedyshare.com/files/28603269/witcher2.rar <--- proszę bardzo GOG :D

W razie problemów, po prostu pisz ;] Tutaj na pewno zawsze się znajdzie ktoś kto pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2011 o 17:26, SulfurFFF napisał:

To coś jest nie tak, bo ja również nie otrzymałem amuletu. Ani po powyższej kwestii,
ani po wyjściu z lochu. Specjalnie wczytywałem sejwa żeby się upewnić. Wydaje mi się
że jedynym sposobem na zdobycie amuletu przy tej opcji dialogowej jest zabicie młodego.
Nie wiem czy to coś da, bo w momencie wyjścia z lochów, quest już jest oznaczony jako
zakończony.


a on do czegos potrzebny? jestem w II akcie i nie wydaje mi sie ze na cos sie przyda, chyba ze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać amulet od Młodego trzeba albo

Spoiler

powiedzieć mu, że pomaga i zabrać go z jego ciała

, albo
Spoiler

powiedzieć, że jest szkodliwy (nie, że masz wątpliwości, tylko że na pewno jest szkodliwy) i w późniejszej opcji dialogowej powiedzieć, że go weźmiesz.

Jeśli wybierzesz opcję
Spoiler

"nie wiem jaka w nim jest magia"

to
Spoiler

dostaniesz po wyjściu z lochów książkę o smokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem.. za nic nie mogę znaleźć składnika :Sol do eliksiru krakwa. Kupcy nie mają, przeszukałem wszystkie namioty;/ co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem opcję dialogową gdzie, powiedziałem mu że amulet ma w sobie moc ale nie wiadomo jaką. Rębacze chcieli mi dać prezent za to i zdecydowali się dać mi ten amulet. Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi tylko tak mówili, kiedy powiedziałem, że przyciąga nieszczęście. Kiedy wybierałem opcję "nie wiem" po prostu odchodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dałem opcję że przyciąga nieszczęście, ale opcji "nie wiem" na pewno nie wybierałem, ale nie pamiętam już jakie inne tam były opcje do wyboru. Na pewno jakaś za którą dają amulet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu odkrylem kolejne partactwo !

gram na naglej smierci i tam gdzie przez most idziesz z foltestem co smok cie goni nagle cos sie bugowalo i smok mnie dogonic i hapnol a szłem prosto ! i game over ja pierdziele !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 2 aktu praktycznie nie było problemów, teraz wszystko się rozsypało. A mianowicie

Spoiler

wybrałem ścieżkę Vernona Roche''a. Kiedy mam udać się potajemnie do Vergen po włócznię i sztandar wraz z Zoltanem to pojawia się chyba bug. Wchodzimy do mgły, przenosimy się na pole bitwy a później znowu mgła i...jestem przy wejściu, mgły nie ma, zoltan zniknął, dochodze do miasta ścieżką przez góry i w osadzie nie ma żywej duszy ;/

Miał ktoś coś podobnego? Normalnie irytuje mnie to już pomału...

guru35
Weź człowieku ochłoń i napisz po ludzku bo nic z Twojego posta nie idzie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:31, Kraju napisał:

Ja wybrałem opcję dialogową gdzie, powiedziałem mu że amulet ma w sobie moc ale nie wiadomo
jaką. Rębacze chcieli mi dać prezent za to i zdecydowali się dać mi ten amulet. Więc
jak to jest?

a spoilera nie było w tych opcjach do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest pełna bugów. Zamieniałeś oryginalny plik .exe na ten z goga? Jeżeli tak to może powrót do starego rozwiąże problem.

Mefisto
Przepraszam, kompletnie o tym zapomniałem. Na szczęście to jest sam początek gry, który nie jest za dużym spoilerem, ale co by nie było przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:35, guru35 napisał:

jezu odkrylem kolejne partactwo !

gram na naglej smierci i tam gdzie przez most idziesz z foltestem co smok cie goni nagle
cos sie bugowalo i smok mnie dogonic i hapnol a szłem prosto ! i game over ja pierdziele
!!

to znaczy że spóźniłeś się z reakcją a nie partactwo jak grać się nie umie to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:13, Harrolfo napisał:

O, doszedł wzór, który BANKOWO zamawiam - Biały Wilk.


Szkoda, że nie ma możliwości wyboru koloru. Bo czarny jest idealny na lato...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zdobyć tego schematu w III akcie.

Spoiler

W II przed walką z Draugiem można go kupić. Na ścieżce Roche''a u kupca który miał swój namiot od razu po lewej od wejścia, tam gdzie kręcił się ten kowal co było można się z nim po siłować na rękę.



UJack
Od 30 minut zastanawiam się pomiędzy przedostatnim a ostatnim i nie wiem jaki wybrać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:37, Kraju napisał:

Ta gra jest pełna bugów. Zamieniałeś oryginalny plik .exe na ten z goga? Jeżeli tak to
może powrót do starego rozwiąże problem.

Możliwe, jednak nie skopiowałem oryginalnego pliku;/ Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym zadaniem we Flotsam dotyczącym

Spoiler

testowania na sobie jakiegoś eliksiru? Dwóch facetów mnie zaczepiło i zaproponowało testowanie jakiegoś specyfiku na sobie., Zgodziłem się, oni sobie poszli i tyle.

O co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź ty się uspokój z tymi swoimi wylewami. Wziąłbyś lepiej słownik i poczytaj trochę, a nie żalisz się na brak własnych umiejętności.
Szkoła > Wiedźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować