Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Patcha jeszcze dzisiaj nie ma. Ma być w tym tygodniu dostępny, ale konkretnego dnia nie podali.

lis_23
Ja zainstalowałem te które tam były i wszystko ładnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

help2start@thewitcher.com

Ja na ten adres mailowy uderzałem ze wszelkimi problemami jak i na kod do GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 18:01, 143872 napisał:

Mam taki problem iż często ginę. Mam 7 poziom a jak pojawią się obok mnie ponad 3 potwory
to nie ma szans żebym dał sobie radę. Źle walczę czy poziom trudności jest jakiś wymyślny?
Gram na normalnym.


Walka jest trudna, to trzeba przyznać. Staraj się używać pułapek, petard i znaków tak często jak tylko możesz. Quen na siebie, Yrden na ziemie i lejesz od tyłu tego, który się w niego złapie. Staraj się też używać bloku i uników, żeby szybciej wychodzić na dogodną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:20, Kraju napisał:

Medalion dostajesz już na początku w obozie gdy powiesz młodemu że jest w amulecie magia
ale nie wiadomo jaka. Wtedy amulet jest Twój.


Sprawdziłem przed chwilą i jak mówimy że "nie wiadomo jaka to magia" nie dostajemy amuletu, dostałem gdy powiedziałem, że "być może ściąga kłopoty"

Mam buga czy się pomyliłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:58, sirufok napisał:

Dziękuję.
Ja dylematów nie miałem, wziąłem Roche'a. Genialna postać, nawet npce z ME2 nie wzbudziły we mnie takiej sympatii, powinien dostać Oscara za rolę drugoplanową - gdyby tylko dawali postaciom z gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o hosting save z W1. Mam pewne kryteria:
- wybrana Shani,
- wybrana strona Wiewiórek,
- strzyga gryzie ziemię.
Jeżeli ktoś posiada takiego save, to byłbym bardzo wdzięczny o wrzucenie na jakieś hotfile czy innego rapida.

A wracając do W2. Czy istnieje jakiś sposób (w Gothickach było to mieszanie w pliku .ini) na bezpośrednie odpalenie gry bez ekranów startowych (że RED Engine, CDProjekt itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka Biały Wilk, XXL =)

Btw rozwiązałem mój problem temperatur z wieskiem... kabel od dodatkowego wiatraczka z mojego gtxa się minimalnie wysunął co powodowało przerwy w obrotach... [Epic Fail z mojej strony, że tak późno to zauważyłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:42, sirufok napisał:

Weź ty się uspokój z tymi swoimi wylewami. Wziąłbyś lepiej słownik i poczytaj trochę,
a nie żalisz się na brak własnych umiejętności.
Szkoła > Wiedźmin


tak tylko 1 raz grałem w wiedzma na trudnym to ani razu mnie nie zabił ... teraz zdążyłem nacisnąć QTE geralt odskoczyl potem szlem dalej i smok dogonil mnie i ciachnoł ... miały być zwoje wskrzeszajace jako dlc ale widze ze nie ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może pomóc w kwestii tych sterowników AMD do Radeonów? - boję się zainstalować czegoś co nie będzie współgrało z systemem a przy wyborze tego hotfixa nie ma nic o wersji systemu ( 32 czy 64 bit ) a w starszych sterownikach taka opcja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie koszulkę Biały Wilk. W sumie fajnie, że ją dodali, bo w przeciwnym wypadku musiałbym brać Zabójcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA wzialem z Triss i Gerwantem :p

Walcze wlasnie po raz 20 z

Spoiler

Letho

i irytuje mnie strasznie ( nie tylko przy nim), ze nawet jesli nie jestem na wyciagniecie miecza (nawet metr dalej) to i tak zadaje mi obrazenia, podobnie jest z czasami - odskakuje, a obrazenia i tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym koszulkę z Geraltem i z Triss,gdyby nie to okropne,białe tło
a tak to mój wybór padnie chyba na Białego Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 18:15, lis_23 napisał:

Czy ktoś może pomóc w kwestii tych sterowników AMD do Radeonów? - boję się zainstalować
czegoś co nie będzie współgrało z systemem a przy wyborze tego hotfixa nie ma nic o wersji
systemu ( 32 czy 64 bit ) a w starszych sterownikach taka opcja była.

jak nie pisze ktora to wersja to jest do obu, jak sciagnalem ostatnio przez pomylke sterowniki 32bit do 64bitowego systemu to mi sie nawet nie zainstalowaly bo wywalil komunikat o bledzie, wiec nie boj sie tylko instaluj, zadziala na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 18:23, moonman napisał:

macie w ogóle w launcherze połączenie z serwerem?
bo mnie jak w piątek rozłączyło tak do dzisiaj jestem offlin


Gre uruchamialem dzis kilka razy i czasami bylo polaczenie, a czasami nie. Chyba cos im nawala ten system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować