Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2011 o 20:01, sirufok napisał:

Kolejne idiotyczne pytanie z twojej strony.
Jakbyś przeczytał warunek jaki do tego uprawnia to byś nie pytał. Chociaż nie, nawet
jakbyś przeczytał to co tam pisze, to i tak byś o coś zapytał.
Współczuję najbliższym.


nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
chciałbym kupić Wiedzmina 2, ale nie wiem czy ruszy na moim laptopie... nigdzie nie znalazlem dema do pobrania, więc pewnie nie ma, sprawdzałem na stronie http://www.yougamers.com/gameometer/10454/ i podobno jest poniżej wymagań minimalnych, ale moja karta i procesor są lepsze niż te w podane na stronie - czy wynik jest niższy przez to, że mam laptopa, a nie stacjonarnego blaszaka? i jak sprawdzic jak bedzie gra działała na tym laptopie? może ktoś już próbował na podobnej konfiguracji: MSI EX625, proc Intec Core 2 Duo p8700, ATI mobility Radeon HD 4670, 4GB RAM, Win 7. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:09, elfmag napisał:

Witam
chciałbym kupić Wiedzmina 2, ale nie wiem czy ruszy na moim laptopie... nigdzie nie znalazlem
dema do pobrania, więc pewnie nie ma, sprawdzałem na stronie http://www.yougamers.com/gameometer/10454/
i podobno jest poniżej wymagań minimalnych, ale moja karta i procesor są lepsze niż te
w podane na stronie - czy wynik jest niższy przez to, że mam laptopa, a nie stacjonarnego
blaszaka? i jak sprawdzic jak bedzie gra działała na tym laptopie? może ktoś już próbował
na podobnej konfiguracji: MSI EX625, proc Intec Core 2 Duo p8700, ATI mobility Radeon
HD 4670, 4GB RAM, Win 7. Proszę o pomoc i pozdrawiam



oczywiście że odpali ;D wiedzmin 2 u niektórych jest tak porąbany że chodzi lepiej na srednich niz minimalnych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas pobierania dlc wyskakuje mi błąd łączenia z serverem - ponawianie za 10 sec. i tak w kółko :(
Jak to rozwiązać ?

edit. Czasem nawet launcer nie chcę łączyć się z servem :( (Lewy górny róg czaszka i piszę rozłączony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:09, elfmag napisał:

Witam chciałbym kupić Wiedzmina 2, ale nie wiem czy ruszy na moim laptopie... (...)

Na lapku z Turionem 1.9 GHz, Mobility Radeonem HD 2400 XT, 2 GB RAMU i XPekiem da się grać - choć na minimalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:13, marcins98 napisał:

Podczas pobierania dlc wyskakuje mi błąd łączenia z serverem - ponawianie za 10 sec.
i tak w kółko :(
Jak to rozwiązać ?


czekać na najbliższy patch ... nie ty 1 masz taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:15, Polinka198 napisał:

Co właściwie można zrobić ze zdobytymi trofeami? W jedynce zanosiło się do łowczego itp.,
a w 2-ce?


W ekwipunku masz miejsce na jeden z nich. Zakładasz najlepszy, a resztę możesz sprzedać w jakimkolwiek sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:
zamieniłem plik exe na ten z GOGa,zainstalowałem też ów hotfix do Radeonów
gra uruchamia się sporo szybciej,czy jest płynniej?,na pierwszy rzut oka,tak,ale im dłużej się gra,tym więcej jest przycięć,na szczęście nie ma jak na razie zwiech podobnych do wczorajszych.
Czy Wy też macie coś takiego ze czasem podczas łażenia po lesie załącza się Wam ekran wczytywania ( ten z łodzią przy nabrzeżu ) tak jakby gra się doczytywała lub zapisywała?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:
Ile razy powinienem wpisać kod aktywacyjny w okienku, które wyskakuje mi na koniec instalacji, by w końcu gra ruszyła? ;]
Próbowałem już restartu systemu, reinstalki i nic nie pomaga. Mogę sobie wpisywać ten kod do woli, a i tak tylko wyszukuje aktualizacji, po czym okienko znika i kuniec...
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:15, Karpik777 napisał:

> Witam chciałbym kupić Wiedzmina 2, ale nie wiem czy ruszy na moim laptopie... (...)
Na lapku z Turionem 1.9 GHz, Mobility Radeonem HD 2400 XT, 2 GB RAMU i XPekiem da się
grać - choć na minimalnych ustawieniach.


Zdradź mi magiczny sposób jak? Bo na moim Turionie 2.5 GHz, Radeonie 5470, 4 GB i W7 nie da się za cholerę, choćby na skrajnie minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:09, elfmag napisał:

na podobnej konfiguracji: MSI EX625, proc Intec Core 2 Duo p8700, ATI mobility Radeon
HD 4670, 4GB RAM, Win 7. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Gram dokładnie na tym lapku na ustawieniach średnio niskich z maksymalną rozdzielczością i śmiga mi 25-30 klatek na sekundę, nie wachaj się tylko kupuj grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:25, Naymar napisał:

Zdradź mi magiczny sposób jak? Bo na moim Turionie 2.5 GHz, Radeonie 5470, 4 GB i W7 nie da się za cholerę, choćby na skrajnie minimalnych.

Instalacja XPeka? Nie wiem - niczego specjalnego nie kombinowałem (zmiana ustawień + exec z GoGa), a grać się da - wiadomo, że mogłoby być szybciej/lepiej/ładniej ale nie jest najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś mi wyjaśnić w jaki sposób kontrować ciosy przeciwników po wykupieniu odpowiedniego talentu? Nie znalazłem nigdzie żadnej porady na ten temat, a mi nie chce wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:38, matariffe napisał:

Witam, mógłby ktoś mi wyjaśnić w jaki sposób kontrować ciosy przeciwników po wykupieniu
odpowiedniego talentu? Nie znalazłem nigdzie żadnej porady na ten temat, a mi nie chce
wyjść.



gdy zablokujesz cios to mozesz odrazu pomyslnie uderzyć, bo przeciwnik bedzie "otwarty" na cios przez sekunde lub dwie.

tak przynajmniej ja robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:31, Some_kind_of_Devil napisał:

Gram dokładnie na tym lapku na ustawieniach średnio niskich z maksymalną rozdzielczością
i śmiga mi 25-30 klatek na sekundę, nie wachaj się tylko kupuj grę ;]


Dzieki:) juz wiem co chcę dostać na Dzień Ojca:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:44, Almarcino napisał:

gdy zablokujesz cios to mozesz odrazu pomyslnie uderzyć, bo przeciwnik bedzie "otwarty"
na cios przez sekunde lub dwie.

tak przynajmniej ja robie :D

wydaje mi się że taka możliwość istniała również przed zainwestowaniem pkt w ten talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wybrany talent na kontre to w walce gdy przeciwnik uderza (działa chyba tylko przy ludziach) pojawia się ikonka miecza, naciskasz LPM i wiedzmin uderza szybciej. Raz udało mi się skończyć walkę jedną kontrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować