Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś wrzucić screen Geralta, od przodu, w pancerzu z Drauga i statystyki tegoż pancerza? Nie kupiłem schematu, bo liczyłem, że dostanę za ubicie go. Sejw niestety skasowałem, a nieprędko będę miał możliwość zagrania po raz kolejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 23:10, Pietro87 napisał:

A flame robią tam głównie chamscy kiepsko wychowani młodociani Polacy [ta ich wspaniała
łamana angielszczyzna FTW!], ale czego się spodziewać po fanbojach, hejterach i innych
oszołomach.

jasnowidz? lamana angielszczyzna to zaden dowod polskosci XD, na swiecie jest troche wiecej narodowosci niz polska i kraje anglojezyczne... zreszta sami anglicy/amerykanie nie pisza poprawnie w swoim jezyku

a recenzent albo lubi robic zamieszanie i nabijac licznik odwiedzin albo ma specyficzny gust:
Deadly Premonition 10/10
Assassin Creed 2 4,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, można już składać zamówienia na te koszulki od CD-Projekt za opóźnienia związane z EK Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę. Mój Gerwant osiągnął poziom 35, chociaż minimalnie więcej dałoby 36-ty. Grałem od 17-go, przez ok. 30-35h. Gra oczywiście cudna, to chyba najlepszy action RPG w jakiego grałem. Zalet wymieniać nie będę, bo jest ich zbyt wiele, zwrócę tylko uwagę na to, że przechodząc grę jednokrotnie widzimy tylko ~70% contentu. Z czymś takim nie spotkałem się w grze od bardzo dawna. Chętnie przejdę grę jeszcze raz, ale to dopiero gdy będę miał nowszy sprzęt, chociaż z plikiem z GOGa i tak grałem na "wysokich" (z normalnym .exe na minimalnych i bardziej przycinało).

No, ale rzec trzeba o wadach.
- optymalizacja z "nieszkodliwym" DRMem (tj. bez pliku z GOG) jest DO DUPY.
- bugi, ale wierzę, że je poprawią.
- jeszcze więcej problemów z zabezpieczeniami.
- nierówność poziomu trudności (jednak brak skalowania trochę boli w późniejszym etapie gry).
Tyle pamiętam na tę chwilę.

Mimo to gra na solidne 9/10, jeśli poprawią większość powyższych błędów, to spokojnie 9.5/10.

Mam nadzieję, że ładnie rozwiążą tę opowieść. IMO zakończenie nie jest złe (jak wielu twierdzi), a jedynie pozostawia pewien niedosyt, i właśnie tak ma być, bez tego byśmy tak nie czekali na trójeczkę/dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może i na początku była trudna, jednak teraz jest banalna : P Mam 23 lvl, jestem w drugim akcie (

Spoiler

właśnie obroniłem Henselta od pary zabójców

) i szczerze nie wyobrażam sobie, czy jest coś co może zagrozić życiowi mojego Wiedźmiaka. ( 600 żywotności to nie byle co ). Mam nadzieję, że się mylę, a jeśli nie, to następnym razem trzeba będzie wybrać poziom trudny : P

@UP Nie zdobyłbyś 36 poziomu gdyż 35 to maksymalny : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was o pomoc bo ja już nie daje rady... Cały dzień praktycznie szukam jednego składnika do eliksiru ... nazywa się SOL.(przy misji z nekromancją Akt 2) Bez tego nie mogę dalej grać;/ wybiłem tyle potworów że hohoh, przeszukałem chyba wszystkie skrzynki, przejrzałem każdego kupca i nic:( ja już chce dalej grać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 00:13, Peres00 napisał:

@UP Nie zdobyłbyś 36 poziomu gdyż 35 to maksymalny : )


A wydawało mi się, że 50 jest maksymalny. No cóż, w takim razie dobiłem do maksymalnego "lewa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak, tylko do posiadaczy EK. Otóż dziś chciałem wysłać formularz o koszulkę. Moim oczom ukazał się piękny komunikat który rozszyfrowałem z debilnego na polski, jakoby ktoś już na moją kolekcjonerkę już złożył takie zamówienie. Mimo, że wysłałem już do biura klienta (czy jak to się zwie) maila w tej sprawie, dręczy mnie jeszcze jedna rzecz. Czy przypadkiem ktoś nie ma Edycji Kolekcjonerskiej o numerze 6609? Poza mną, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 00:35, BIZZ2 napisał:

Proszę was o pomoc bo ja już nie daje rady... Cały dzień praktycznie szukam jednego składnika
do eliksiru ... nazywa się SOL.(przy misji z nekromancją Akt 2) Bez tego nie mogę dalej
grać;/ wybiłem tyle potworów że hohoh, przeszukałem chyba wszystkie skrzynki, przejrzałem
każdego kupca i nic:( ja już chce dalej grać:/


Jest taka roślinka jak Werbena. Ja nazbierałem jej sporo w 1 akcie, ale w drugim chyba też ją widywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zdobyć ten zakichany srebrny miecz w pierwszym akcie?
Nigdznie nie znalazłem receptury na niego, ten krasnoludzki kowal również jej nie sprzedaje i jestem w ciemnej pupie, bo nawet do lasu nie mogę wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wgrałem tę wersję exe z gog''a no i jest 10-15 fpsów więcej. Dodatkowo start gry trwa z 10 sekund, a nie prawie minutę. Mail do supportu RED-ów poszedł. Że też człowiek płaci grubą kasę za EK i dostaje coś co działa gorzej :/ Czuję się oszukany. Zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 01:26, Kopiec napisał:

Nigdznie nie znalazłem receptury na niego, ten krasnoludzki kowal również jej nie sprzedaje

Ee, mi sprzedał z tego co pamiętam. Chociaż za pierwszym razem też nie zauważyłem. A, miecz, nie recepturę.
Ewentualnie,

Spoiler

rób questy w mieście

- więcej info nie ma, nie będę psuł zabawy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up
Czy moglbyś zapostować link do dobrej wersji exe z goga? Bo juz jedno exe zassalem i okazalo sie ze ktos napakowal to wirusikami i ogolnie jakies bagno to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 01:26, Kopiec napisał:

Jak mogę zdobyć ten zakichany srebrny miecz w pierwszym akcie?
Nigdznie nie znalazłem receptury na niego, ten krasnoludzki kowal również jej nie sprzedaje
i jestem w ciemnej pupie, bo nawet do lasu nie mogę wyjść.


Przeszukaj skrzynie w miejscu gdzie zostawiliście zacumowany statek, schemat powinien być w jednej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Letho w 1 akcie? Nie mam z nim szans, cały czas rzuca mnie Aardem albo petardami i sdzybko ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 01:54, 143872 napisał:

Jak pokonać Letho w 1 akcie? Nie mam z nim szans, cały czas rzuca mnie Aardem albo petardami
i sdzybko ginę.

IMO najtrudniejsza walka w całej grze. Ja skakałem wokół jak szalony, starając się zachować dystans, rzuciłem Quen, poczekałem aż jego zniknie i zacząłem rzucać nożami jak dziki, co zakończyło pojedynek w kilkanaście sekund. Gdyby nie noże - nie miałbym żadnych szans, bo nie spodziewałem się takiego obrotu spraw i nie byłem w ogóle przygotowany - zero eliksirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 00:39, GigamanPL napisał:

Ja tak, tylko do posiadaczy EK. Otóż dziś chciałem wysłać formularz o koszulkę. Moim
oczom ukazał się piękny komunikat który rozszyfrowałem z debilnego na polski, jakoby
ktoś już na moją kolekcjonerkę już złożył takie zamówienie.


Nie ma takiej mozliwosci. Komunikat pojawia sie w wyniku bledu. Na stronie sklepu gram.pl w sekcji z zamowieniami powinienes miec nowe na te koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 00:11, sinir napisał:

Właśnie skończyłem grę. Mój Gerwant osiągnął poziom 35, chociaż minimalnie więcej dałoby
36-ty.


Ooo... bo moj osiagnal cos okolo 32 poziomu, a wg. dziennika opuscilem dwa questy (zupelnie nieswiadomie w I akcie). Wyglada na to, ze jest znacznie wiecej ukrytych zadan niz sadzilem. Albo po prostu szedles polowac na mobki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować