Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2011 o 10:58, Harrolfo napisał:

[Z] i

Spoiler

podążaj za lecącą czaszką



Tak, ale

Spoiler

ta czacha mnie ciągle prowadzi do miasta...

Bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chciałem tylko zapytać o DLC. Ściągnąłem sobie kody do pobrania i wygląda to tak. Wbijam kod na kurtkę to mi wyskakuje, że kod nieprawidłowy. Za to jak wbijam kod na tajemniczego kupca to mi pobiera i następnie instaluje kurtkę... O_o Tak więc tutaj pierwsze pytanie - co z tym? :P A drugie gdzie później w grze można spotkać kupca i dostać tą kurtkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalacji i odpaleniu lauchera pojawia się taki problem:
Klikam na tak i po sprawdzeniu i instalacji wyskakuje błąd.

20110524112617

20110524112627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o ten pierwszy kod to sprawdź czy wbiłeś go poprawnie (np. czy nie pomyliłeś "v" z "u" albo "l" z "1"), jeśli idzie o kurtkę to pojawia się ona w Twoim ekwipunku, jeśli jej tam nie ma to znaczy że DLC nie zainstalował się poprawnie i możesz być zmuszony do odrobiny kombinowania aby go uaktywnić ->
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5664/brak_DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie problem z połączeniem internetowym w launcherze gry? Próbuje od paru dni ściągnąć dwa dodatki i wciąż mi się to nie udaje. Choćby tą misje z trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz nie mogę odpalić gry po reinstalacji, co chwila mi pobiera plik Pathcer_PL i zaraz wyskakuje błąd że nie ta wersja i ma problem. Dałem wyżej obrazki 2 z moim problemem. Nawet kliknąłem w zarejestruj grę. Wpisuje login i hasło i potem dziwne problem z połączeniem więc klikałem przypomnij hasło. Wpisuje email który rejestrowałem i znowu problem z połaczeniem. Skopiowałem przed usunięciem gry pliki z moich dokumentów. Nawet jak je przenoszę z powrotem i daję zastąp to nic nie daje ciągle pobiera plik Patcher_PL, potem sprawdzanie secuROM i potem problem z wersją.

20110524114734

20110524114739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 03:36, Wojman napisał:

Nie ma takiej mozliwosci. Komunikat pojawia sie w wyniku bledu. Na stronie sklepu gram.pl
w sekcji z zamowieniami powinienes miec nowe na te koszulke.



A co dokładnie mam wpisać? Numeru zamówienia nadal mi nie chce przyjąć, nie widzę nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podmienilem exe na to z gog''a bez drmu i rzeczywiscie gra lepiej chodzi, komp taki sam jak rekomendowane wymagania (q6600, gtx260 216sp), 1440x900, wszystko na max (ultra + zwiekszony zasieg detali na daleki) tylko wylaczone: vsync, uberprobkowanie, antialiasing:

miasto z 1 aktu:
26 -> 35 +34%
23 -> 32 +39%

las:
34 -> 49 +44%

grafika taka sama:
securom
http://a.yfrog.com/img190/889/witcher2201105241148234.jpg

bez securom
http://a.yfrog.com/img12/350/witcher2201105241153314.jpg

odpalenie gry tzn przejscie z launchera do menu trwa teraz 10s, z securom 50-60s

wiec wersja z goga jest lepiej zoptymalizowana niz wiedzmin 1 gdzie w miescie nadal mam 20fps, do tego grafika lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam do was pytanie czy wszyscy zamawiający koszulkę jako rekompensatę mają status "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana"?
Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i ekipe CDProjekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zrozumialego jest w wyraznej informacji, ze do 31 maja do 23:59 beda zbierane zamowienia na te koszulki i, ze ich produkcja rozpocznie sie najwczesniej 01 czerwca? Chyba logiczne jest, że zamowienie jest wstrzymane poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej. Zamówienia zbierają do 31 maja i dopiero wtedy wysyłają do produkcji.
Wszystko pisze na stronie gdzie składałeś zamówienie, no ale po co się wysilać i czytać jak można zadać bezsensowne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do`h to macie na tyle przynajmniej dobrze, ja nie mogę wogóle złożyć zamówienia, zresztą tak czy siak kłania się czytanie ze zrozumieniem

1 czerwca zgłoszenia zostaną zebrane i rozpoczniemy produkcję koszulek. O dokładnych terminach wysyłek poinformujemy na początku czerwca.

Ale po co się męczyć czytaniem zawsze lepiej zadać bezsensowne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że są jeszcze nieprzekupni recenzenci. Szczerze mówiąc to przy takiej ilości technicznych niedoróbek, optymalizacji jak z horrorów i "nie uprzykrzających życia gracza" zabezpieczeniach gra nie powinna dostawać bardzo wysokich not. Sama fabuła i ładna graficzka to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaznaczyłem przy wyborze koszulki rozmiaru. W wyniku czego nie udało mi się złożyć zamówienia. Teraz dostaję komunikat, że koszulkę już wybrałem i zamówiłem. W zamówieniach nic nie ma. Ktoś może wie jak sobie z tym poradzić. Dodam, że z pomocy technicznej nikt się odzywa od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ręcznie zainstalować dodatki do tej gry. Mam problem robiłem reinstalację noi pobrał mi znowu kłopoty z trollem (zainstalował poprawnie) i zestaw alchemika (to ma 1kb) i ciągle mi rozłącza połączenie z serwerem i pisze mi na laucherze ponowna próba połączenia za 10 sekund. Tak przez 5 minut mam nagle czaszka w lewym górnym rogu jest i zamienia się na błyskawicę i tak na zmianę.
Miałem pliki przeniesione na zapas z moich dokumentów z gry przeniosłem je ponownie i tak mi laucher tego nie rozpoznaje i próbuje pobrać od nowa zestaw alchemika.

Gra już widzi czcionkę, pomogła reinstalacja gry. Tylko teraz się męczę z przywróceniem poprzedniego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w I akcie można zdobyć

Spoiler

język trolla, nie zabijając go w zadaniu "Kłopoty z Trollem"

?

Garth
Wyślij maila do CDP czy do sklepu gram.pl z prośbą o rozmiar koszulki wyjaśniając że przy składaniu zamówienia zapomniałeś podać, a ponownie nie możesz złożyć zamówienia. Nie zapomnij podać numer zamówienia z EK Wiedźmina 2.

Strider
Według mnie zawsze znajdzie się idiota który zmiesza z błotem nawet najlepszą produkcję. Nie mówię że Wiedźmin 2 to najlepsza gra świat, ani że redaktor Destructiod w jakimkolwiek stopniu nie sprawiedliwie ocenił grę, bo każdy ma prawo do własnej oceny, a nie oszukujmy się, wszystkie recenzje są mocno subiektywne bo inne być nie mogą. Najwidoczniej reszcie wiele bugów wcale nie przeszkadzało i cieszyli się grą. On najwyraźniej zwracał na to wszystko uwagę. Co do samej zawartości gry to Wiedźmin 2 ma wiele naprawdę zaje**stych walorów i pozytywów, nie tylko ładną graficzkę i wciągającą historię. Ale jak ktoś szuka dziury w całym i zwraca uwagę tylko na wady, to tak jest że nie dostrzega się tego co tak naprawdę jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować