Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Tak co do strony technicznej można mieć zastrzeżenia, ale nie zawsze, na moim laptopie nie miałem żadnych problemów Wiedźminem, żadnych przycięć na minimalnych, zero zrzutów do pulpitu. Myślę, że strona fabularna i grywalność, powinna wam wynagrodzić te wszystkie bugi, które zostaną prawdopodobnie naprawione w granicy dwóch tygodni, a także może te zawoalowane "inne rzeczy" będą stanowiły nowy content. Także jak możecie poczekajcie z kolejnym przechodzeniem gry, przestańcie już marudzić na optymalizacje i za jakiś czas będziecie się mogli cieszyć bezproblemowym Wiedźminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra ma bugi.
Kupiłem recepturę na solidny miecz srebrny obrażenia 30-33 , dodatek: +7 do znaków (czy coś takiego), dostałem zaś recepturę na przedmiot o tej samej nazwie tylko obrażenie mi zmniejszyło do 27-32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to tego nie wiedziałem =)
Myślałem, że od 23ciego będą na gramie dostępne w sprzedaży a posiadacze EK dostaną swoją za friko, nie wiedziałem, że do 1szego będą je dopiero produkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 20:45, destro177 napisał:

Ciekawy jest ten miecz który się dostaje od Skalena Burdona po wygraniu z nim w kości?
Bo ja go wygrywam, ale nie dostaję. Któryś raz już tak mam, wcześniej nie dostałem schematu
zbroi od innego NPC :/ Błędy bardziej mnie irytują niż w pierwszej części...


Ja wygrałem z nim i nic nie dostałem kolejny BUG w grze, za drugim razem jak z nim zagrałem to dostałem coś jak zbroja, wyglądało to jak płaszcz czerwony.

Spoiler

Odnośnie tego solidnego miecza srebrnego to jest chyba jakaś wartość losowa bo po paru razach jak zagadałem do tego gościa w drugim akcie aby mi stworzył miecz to różne wartości wyświetla tych obrażeń


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie w swoich zamówieniach na Gram.pl, w statusie zamówienia dotyczącego koszulki do EK Wiedźmina 2, że wysyłka została wstrzymana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:07, prior1 napisał:

Też macie w swoich zamówieniach na Gram.pl, w statusie zamówienia dotyczącego koszulki
do EK Wiedźmina 2, że wysyłka została wstrzymana?


A z jakiej racji ma być inny status jak produkcja zacznie się dopiero 1 czerwca?
Składacie zamówienie, a nie czytacie treści - co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 20:47, prior1 napisał:

Ciekawi mnie skąd będzie można pobrać tego nadchodzącego patcha, być może gra sama się
zaktualizuje.
A tak na marginesie posypało się dzisiaj kilka niskich ocen dla wiedźmina 2 - Metro GameCentral
- 60, Guardian - 80.
Zastanawiam się czy za nimi stoją faktyczne uczucia recenzentów, czy interesy gigantów
branży lub fakt, że gra jest PC - owa.
A tutaj macie linka: http://www.metacritic.com/game/pc/the-witcher-2-assassins-of-kings/critic-reviews

ehem 80 to jeszcze nie jest słaba ocena co do pozostałych to widać nieco naciągane te recenzje bo same minusy prawie i porównanie do DA2 i ME2 jak się patrzy + low skille bo kolesie wolą button masherstwo od myślenia podczas walki .Najlepszy tekst był jednego recenzenta na serwisie o grach cRPG - jeżeli ktoś uważa że samo klikanie 1 przycisku to win button jak w pierwszej części(bo tu się zgodzę bo tak w rzeczywistości było) to już w prologu w drugiej będzie dostawał tęgie baty na normal. No i się potem tacy fanboys konsol dziwią że klikanie jednego przycisku nie wystarcza i robią rage filmiki np ten koleś http://www.youtube.com/watch?v=lCjzA-C647o

bez jaj noobstwo w każdym możliwym rodzaju
nie użył mikstur
nie zauważył że nie na wszystkich taka sama metoda wystarczy
grzał na pałę
że blok kosztuje wigor
że od tyłu postać otrzymuje dodatkowe obrażenia
nie używa pułapek petard niczego
najlepsze teksty jak to chciał poznać uroki PC gamingu - fanboy konsol jak się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 akcie.

Spoiler

Jest jakiś sposób na zdobycie krwi nekkera ? Chciałbym zdobyć ten miecz ? Jeśli ma ktoś go , prosiłbym o statystyki ,bądź screen z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż gra nie chciała się odpalić to zrobiłem reinstall i teraz jaką bym opcje w laucherze nie kliknął to pojawia się błąd że nie ma płyty w napędzie, ktoś wie jak na to zaradzić? Wcześniej oczywiście gra chodziła normalnie.

Już nie ważne błąd przestał się pojawiać sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z tych koszulek (białą) można kupić w Empiku za 50 zł. Jest też wersja czarna tej koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z Tobą zgadzam, Wiedźmin 2 to nie jest gra dla typowych graczy konsolowych. Zresztą to mnie bardzo cieszy bo nie lubię samo przechodzących się tytułów pokroju CoD:BO. Nie dziwi mnie też ostrożność z jaką podchodzą producenci Wieśka do ewentualnego portu na konsole, chociaż pewnie i tak pojawi się na klocku, ale właśnie nie wiadomo czy odniesie sukces.
A tak na marginesie tego typu ludzie nie powinni brać się za recenzje Wiedźmina, a raczej kontynuować zabawę w Mortal Kombat, albo najlepiej zająć się jakimiś pokemonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam taki problem w 3 akcie.

Spoiler

Znalazłem taką oto skrzynie zamknięta jakimś magicznym zaklęciem ;)
Na ścianach i na podłodze widnieją podświetlone runy, które chyba trzeba "wygasić" w odpowiedniej kolejności. No i właśnie na tym się zaciąłem, może ktoś mi powiedzieć w jakiej kolejności mam to zrobić lub przynajmniej mnie nakierować jak się tego samemu dowiedzieć ;)

PS nie pisac mi ze jestem laikiem bo zrobilem zdjecie monitora. Po prostu PrtScr mi się zepsuł ;)

20110525214303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:47, Pietro87 napisał:

Istnieje takie combo jak FRAPS + przycisk F10 :)


i w jakim celu offtopujesz? ;) wiem, że istnieje coś takiego jak fraps, ale jakoś nie zamierzam instalować by zrobić jednego screena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:43, Mr_Terrorist napisał:

Siemanko. Mam taki problem w 3 akcie.

Spoiler

Polecam dowiedzieć się nieco o runach. Literatura fachowa pomaga. Poza tym, każda z tych komnat ma podpowiedź w formie wiersza/zagadki. Jeżeli wciąż nie wiesz jaka kolejność, poszukaj w oficjalnym poradniku dołączonym do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna bylo tak spieprzyc Wiedzina 2? Tysiace tematow z problemamy dotyczacymi tej gry. Normalnie brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować