Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

No jak masz zepsuty print screen to chyba jakieś rozwiązanie względne nie ?

P.S.
Nota bene Wiedźmin 2 nie obsługuje tego klawisza [prnt scr]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:52, 4RileH napisał:

Jak mozna bylo tak spieprzyc Wiedzina 2? Tysiace tematow z problemamy dotyczacymi tej
gry. Normalnie brak slow.

A coś konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:54, maggit napisał:

> Jak mozna bylo tak spieprzyc Wiedzina 2? Tysiace tematow z problemamy dotyczacymi
tej
> gry. Normalnie brak slow.
A coś konkretnie?


Konkretnie wystarczy wejść w dział pomocy technicznej i zobaczyć o czym było 50 ostatnich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:52, 4RileH napisał:

Jak mozna bylo tak spieprzyc Wiedzina 2? Tysiace tematow z problemamy dotyczacymi tej
gry. Normalnie brak slow.

Z czego ponad połowa dotyczy komputerów które nie spełniają min. wymagań ,kombinowali z exe z wersji GOG , przegrzewają im się podzespoły lub najnormalniej mają co w ustawieniach karty graficznej nie tak. Druga sprawa sporo to tematów to klony na które w FAQ odpowiedziano(No nie wspominając o tych co łaskawie nie przeczytali instrukcji lub glosariusza itp.) ale leniom nie chce się czytać tylko spamują na niektórych forach już banują za taki spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez paranoi.
Grać się da - da [jak się umiało wycwancyfikować za friko wersję z GOGa =)], skończyć się grę da - da.
Jakiegoś mega-karygodnego buga nie ma, oprócz masy niespełnionych obietnic i nieziemsko położonej warstwy technicznej gry [DRM, błędy w samej grze, lipny czas reakcji na komendy z klawiatury, lipny system walki wynikający z poprzedniego punktu, poślizgi w terminach wszelakich od premiery aż po updatey, działanie launchera]

Ale dalej to bardzo dobra gra, solidna fabularnie, nieco uboga [żeby nie rzec prostacka] jak chodzi o system rozgrywki, z dialogami nie tak znowu świetnymi jak miały być.

Takie solidne 7.5/10 [jak patch poprawi nawał błędów to 8/10], tytuł całokształtem zbliżony do DA2 [tam tez był potencjał, było sporo dobrego, ale i masa badziewia - tu jest to samo, aczkolwiek fabularnie dojrzalej.. dlatego W2 7.5 a DA2 tylko 7]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak konfig i7 + gtx 580 + 6gb ram ddr3 1600 zajebiście, ale to zajebiście nie spełnia wymagań tej gry =)
Weź też nie pisz pierdół.

Ok oddając sprawiedliwość sporo tematów pomocy to problemy oszołomów co się ledwo łapią na minimum i plączą że im w full hd nie bangla, ale sam W2 ma badziewna optymalizację.

Na ubber pc chodzi o zgrozo gorzej niż na moim 3.5 latku który się kwalifikuje nieco ponad rekomendowane, więc coś tu jest bardzo nie halo [a np crashe we flot maja wszyscy niezależnie od cfg - i co to tez były problemy oszołomów ze słabym pc ? podobnie wygrzewanie sprzętu, gtx 580 na customowanym chłodzeniu dobija w w2 95 stopni po godzinie rozgrywki, gdzie żaden inny program ani gra nie jest w stanie go wygrzać do 75 stopni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:57, Numenpl napisał:

> Jak mozna bylo tak spieprzyc Wiedzina 2? Tysiace tematow z problemamy dotyczacymi
tej
> gry. Normalnie brak slow.
Z czego ponad połowa dotyczy komputerów które nie spełniają min. wymagań ,kombinowali
z exe z wersji GOG , przegrzewają im się podzespoły lub najnormalniej mają co w ustawieniach
karty graficznej nie tak. Druga sprawa sporo to tematów to klony na które w FAQ odpowiedziano(No
nie wspominając o tych co łaskawie nie przeczytali instrukcji lub glosariusza itp.) ale
leniom nie chce się czytać tylko spamują na niektórych forach już banują za taki spam.


ja akurat nie mam najmniejszych problemow z płynnością gry / mam dość wypasiony sprzęt / ale mam problemy z rejestracją i pobraniem dlc / wypróbowałem wszystkie porady / więc akurat ten element został totalnie spieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 akcie.

Spoiler

Jest jakiś sposób na zdobycie krwi nekkera ? Chciałbym zdobyć ten miecz ? Jeśli ma ktoś go , prosiłbym o statystyki ,bądź screen z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co nie było patcha? Sorry za pytanie ale nie siedziałem dzisiaj w temacie, ale z tego co się orientuje to chyba jednak nie. A szkoda bo czekałem bardzo na niego.

Avixis
Niestety się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2011 o 22:00, Pietro87 napisał:


Takie solidne 7.5/10 [jak patch poprawi nawał błędów to 8/10], tytuł całokształtem zbliżony
do DA2 [tam tez był potencjał, było sporo dobrego, ale i masa badziewia - tu jest to
samo, aczkolwiek fabularnie dojrzalej.. dlatego W2 7.5 a DA2 tylko 7]

"masa badziewia" w Wiedźminie 2 - gdzie i co dokładnie? Bo ja takowego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Tak konfig i7 + gtx 580 + 6gb ram ddr3 1600 zajebiście, ale to zajebiście nie spełnia
wymagań tej gry =)
Weź też nie pisz pierdół.


Aż nie wierzę. :O Z optymalizacją rzeczywiście jest tak sobie, ale z moim i5 + 4 GB RAM + GTX275 nie mam ścinek poza momentami, w których naprawdę dużo się dzieje (

Spoiler

oblężenie, wieczna bitwa itd

). 1920x1080, wszystko na max poza ubersamplingiem. Za to długo się ładuje i komp wyje jak odkurzacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zaczyna mnie już śmieszyć. Problemy... brak głosów, wyrzucanie do pulpitu, zacinki... kupcie lepszy sprzęt! Wszyscy, ale to wszyscy mówili mi, że gra nie będzie komfortowo chodziła mi na laptopie. A tu proszę! Niespodziewanka! Bez odinstalowywania 3D Vision i innego kombinowania - gra chodzi mi na ultra detalach bez Uberpróbkowania w rozdzielczości FHD (1920x1080). Można? Można. :-)

Intel Core i5 460M
NVidia Geforce GTX 460M/1,5GB DDR5
8GB RAM DDR3

W końcu mogę komfortowo pograć! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Tak konfig i7 + gtx 580 + 6gb ram ddr3 1600 zajebiście, ale to zajebiście nie spełnia
wymagań tej gry =)
Weź też nie pisz pierdół.

mój w podpisie też nie ale te 20-35 fps wyciąga w 1080p nieważne co się dzieje na monitorze. Mała rada o ile już masz to zrobione wył. V-sync z poziomu karty bo to w laucherze kijowo działa bo u mnie tak to wyglądało.
v-sync off z poziomu launchera 1-3 fps przyrostu
v-sync off z poziomu karty graficznej 4 - 10 fps przyrostu i o dziwo screen tearing się zmniejszył w porównaniu z launcherem o_O

20110525220728

20110525220733

20110525220737

20110525220741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:10, Kraju napisał:

W Wiedźminie 2

Spoiler

nie da się kupić alkoholu.



Musi się dać bo

Spoiler

troll chce

, a w poradnikach pisze że jeżeli nie mam przy sobie to
Spoiler

muszę walczyć

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Tak konfig i7 + gtx 580 + 6gb ram ddr3 1600 zajebiście, ale to zajebiście nie spełnia
wymagań tej gry =)
Weź też nie pisz pierdół.

Ok oddając sprawiedliwość sporo tematów pomocy to problemy oszołomów co się ledwo łapią
na minimum i plączą że im w full hd nie bangla, ale sam W2 ma badziewna optymalizację.

Na ubber pc chodzi o zgrozo gorzej niż na moim 3.5 latku który się kwalifikuje nieco
ponad rekomendowane, więc coś tu jest bardzo nie halo [a np crashe we flot maja wszyscy
niezależnie od cfg - i co to tez były problemy oszołomów ze słabym pc ? podobnie wygrzewanie
sprzętu, gtx 580 na customowanym chłodzeniu dobija w w2 95 stopni po godzinie rozgrywki,
gdzie żaden inny program ani gra nie jest w stanie go wygrzać do 75 stopni]


Nie wiem skąd masz takie informacje? Chyba coś się Tobie przyśniło, a Ty swoje majaki teraz przytaczasz i twierdzisz, że to rzeczywistość.
Sprawdź sobie testy na Benchmark.p. Na komputerze o takiej konfiguracji gra, oczywiście bez ubersamplingu, chodzi z szybkością średnio 50 - 60 klatek na sekundę, a to przy takiej grafice niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś Ci się pomyliło, a ten poradnik co masz możesz rzucić w kąt.

Spoiler

Z Trollem albo możesz walczyć, albo dowiedzieć się kto stoi za zabójstwem jego ukochanej i pomścić ją, oczywiście dowiadując się tego z rozmowy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:10, DoMiNo1992 napisał:

Wszystko to zaczyna mnie już śmieszyć. Problemy... brak głosów, wyrzucanie do pulpitu,
zacinki... kupcie lepszy sprzęt!


Powinno być raczej: zróbcie lepszą grę.

Głosów też na początku nie miałem, do pulpitu też mnie czasami wyrzuca. Config podałem w poście parę minut temu.

Można? Można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować