Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2011 o 13:37, MarQs07 napisał:

A widzisz, nawet nie wiedziałem, że za eposy można dostać uwagę do dzienniczka :D


Za eposy może nie, ale za ''piramidke'' z cytatów to napewno ;p


Pomoże ktoś mi z runami z questu z golemami ? Już nie mam sił do tego a pomoc z poradnika jakoś mi nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie właśnie czytam recenzję na Destructoid. Ci ludzie chyba grali w jakąś Pre-Alphę :P

System walki dla nich za trudny, za dużo Dragon Age II, któremu wystawili 7, natomiast wieśkowi 6

Misje poboczne tylko i wyłącznie polegające na "zebraniu odpowiedniej ilości przedmiotów". Ciekawe gdzie? ;D

Ogólnie destructoid od dzisiaj uważam za portal nierzetelny. Ot co ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 13:39, KrzychW napisał:

W I Akcie, na bagnach,

Spoiler

po zabiciu bandytów nie mogę wejść do ich chaty, ponierważ
potrzebny jest klucz. Czy wiąże się to z jakimś questem, czy też klucz trzeba tylko gdzieś
znaleźć?

Proszę o podpowiedź, ale bez wgłębiania się w ewentualną fabułę.



Spoiler

Zwykle klucze do kryjówki bandytów mają ich szefowie.

Cryptic enough? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopie przeczytaj ze ostatnie 5-7 stron a nie wal jak Lordpilot na lewo i prawo nie wiedząc o co chodzi w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokój to ty byś dał swojemu fanbojstwu.
Już i samo CDP się przyznało nie raz w komentarzach, że uwalili optymalizacje.. więc suma summarum - Thank you Captain Obvious, but you FAILED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chce patcha?
Link:
Wersja pudełkowa: http://wpc.420C.edgecastcdn.net/00420C/files/P1_1/Patcher_PL.exe
GOG: http://wpc.420C.edgecastcdn.net/00420C/files/P1_1/Patcher_GOG.exe

Jeśli wyskakuje wam, że wersja gry nie ta, albo coś w tym stylu, a macie .exe z GOG, to wgrajcie z powrotem plik .exe z wersji pudełkowej. Jeśli i to nie zadziała, to wytnijcie z foldeów cookedPC i Downloads (w dokumentach) wszystkie pliki DLC i wklejcie je z powrotem po instalacji.

http://imageshack.us/f/807/config.png/
^Mój screen jako dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 14:06, Khasim napisał:

^Mój screen jako dowód.


Potwierdzam, mi też działa.
U mnie wystarczyło usunąć troll.dzip z CookedPC i się zainstalowało. Niektórzy robili reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, gra chodzi mi gorzej, niż przed patchem z .exe z GOGa. Po podkręceniu procesora miałem 30-40FPS na rynku we Flotsam, teraz mam 25-30. Oh yeah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 14:01, Pietro87 napisał:

Spokój to ty byś dał swojemu fanbojstwu.
Już i samo CDP się przyznało nie raz w komentarzach, że uwalili optymalizacje.. więc
suma summarum - Thank you Captain Obvious, but you FAILED.

Jakie fanboystwo skoro pisałem o problemach optymalizacji(no od poniedziałku to nie mój problem) a co innego że osobiście ich nie mam bo zrobiłem to co zwykle czyli update sterowników,zmieniłem ustawienia karty graficznej , przeczyściłem system, kompa i mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze opinie po przejsciu Wiedzmina 2? Moim zdaniem wątek głowny naprawde fajny, dialogi dopracowane, ale... klimatem nie dorasta pierwszej częsci do pięt :) Lokacje, postacie, muzyka pierwszej częsci byly duzo ponad norme :p

Chociaz w kwestii dopracowania gry od strony technicznej twórcy sie niczego nie nauczyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 14:24, guru35 napisał:

panowie jak jest lepiej grac ?

roz 1024 x 786 i ulttra bez uber probkowania czy 1280x1024 wysokie bez uber ?;D

1280x1024 bez uber :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, CDP naprawdę strzeliło sobie w kolano tą nową stroną. Większość komentarzy pod newsami zostawiają trolle i tępe gimbusy. Tęsknię za starym forum :/
Po co oni w ogóle zmieniali tę stronę? Stara była w porządku, forum też jako tako działało... A teraz mają tego cholera wie skąd wytrzaśniętego DISQUSa, który do komentowania dopuszcza każdego chama, i taki bajzel tam teraz jest, że aż się we mnie wyzwalają najniższe instynkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 14:45, Asarathus napisał:

@ SamaelvonHell

Nie wiem za bardzo gdzie znaleźć ten profil, aby go odpalić w RadeonPro, więc nie sprawdzałem
tego.

@ Asarathus
Też nie wiedziałem do czasu tej gry, zawsze wolałem poczekać ten tydzień, dwa na CAP ;].
W RadeonPro pierwsza ikonka z lewej "dodaj profil" wybierasz Witcher2.exe z katalogu bin/ gry, potem po zaznaczeniu profilu zakładka "tweaks" > CrossfireX tweaks > Force CrossfireX profile > Dirt2 i jeszcze możesz dla pewności suwaczek poniżej ustawić na "Alternate Frame Rendering".
Potem pewnie wypadało by w takim profilu zapisać ustawienia, bo za każdym razem po odpaleniu RadeonPro muszę na nowo to ustawiać, ale nawet nie patrzyłem gdzie to zrobić, (nie było czasu ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był post na forum gog.com przez chwilę, potem go modzi usunęli, ale link się zachował ;] A ten do gogowej wersji mam z readme z zaktualizowanej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować