Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Najzabawniejsze w tym wszystkich jest teraz hmm "unikatowość" kurtki niebieskich pasów ,do której kod na allegro schodził nawet za 50zł , a kod na rękawiczki alchemika miał być tylko dla właścicieli egzemplarzu CDA majowego,a teraz osoba ,która kupiła grę za te 80-100zł ma super mega unikatowe dlc za darmo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 22:36, Kraju napisał:

Steam ma swoje błędy i często pobiera więcej niż powinien.


Thank you Captain Obvious ! You saved us all !

P.S.
Ironia.. sarkazm.. mówi ci to coś =) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to czuje się troche oszukany, bo nie po to zamawiało się pre-ordera żeby nic z tego nie mieć, dajmy CDP troche czasu a zaraz zacznie rozdawać bonusy z EK. Akcja - ''Głowa dla każdego!''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 22:37, Buachu napisał:

Szczerze mówiąc to czuje się troche oszukany, bo nie po to zamawiało się pre-ordera żeby
nic z tego nie mieć, dajmy CDP troche czasu a zaraz zacznie rozdawać bonusy z EK. Akcja
- ''Głowa dla każdego!''

Eee tam, taka głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie ;D. Mam pewien problem. Nie dawno ,specjalnie na premierę wieśka zamówiłem nową karte graficzną (GeForce GTS450). Zainstalowałem od razu najnowsze sterowniki do tej karty i wszystko było ok ;]. Na drugi dzień włączam grę i zamiast pięknej palety barw mam biały ekran z czarnymi konturami . Wychodzę więc z gry ,instaluje na nowo sterowniki (przy czym resetuje komputer) i znowu wszystko gra ... do następnego wyłączenia i włączenia komputera . Jest jakaś rada ;d? Ściągnąłem właśnie nowego patcha 1.1 ale to nic nie zmieniło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rękawic alchemika nie dało może dlatego że końcówkę gry mam. Miałem te rękawice jak grę zaczynałem to akurat kupiłem to CDA majowe, teraz mi nie działają. Możliwe, że ten Laucher ciągle myśli że ma to pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę dzisiaj i aktywacja po prostu nie działa. Niestety patch instalować się też nie chce, bo gra nie aktywowana. Błagam, CDP, naprawcie te serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać nawet "a", a i tak Ci wyślą bo ustawiony jest bot i cokolwiek nie wyślesz i tak dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobnie. Wszystkie gry się krzaczyły póki nie przeinstalowałem sterowników, co reset kompa. Jedyne co mi pomogło to format ;/


Aktualny patch to ten sam patch co wyciekł wcześniej, nie wiem po co się z nim kryli przez 9 godzin ;/

ps.
Wam też launcher nie może się połączyć z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są problemy z aktywacją po patchu. Tzn. czy moge spokojnie reinstalowac gre i nie martwic sie ze aktywacja nie wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, właśnie ściągnąłem wszystkie DLC O_o''
Fajne graty, ale nie w trzecim akcie. Skorzystam jak będę grał drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co graja na padzie xbox360. Po instalacji patcha gałki pada w menu gry przestały całkowicie działać u mnie. Prawa odpowiadała za przewijanie tekstu lewa za przełączanie się miedzy opcjami. Działa teraz tylko krzyżak. W grze gałki działają. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jednej runie każdego rodzaju, po 4 sztuki każdego oleju na miecz i 10 albo 20 sztuk unikalnego itema "osełka", który zwiększa obrażenia miecza o 20% na 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować