Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2011 o 12:31, Inquis1t0r napisał:

To może od razu niech z tego powodu udostępnią W2 za free ?


Zebys tylko teraz mogl zasnac w nocy, bo ktos kto kupil wersje premium dostal jakies syfiaste dlc za darmo, z reszta tak jak ty, bo cena EK wynikala z fizycznych dodatkow (artbooki, gipsowe glowki itd) a nie z pierdolowatych przedmiotow w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:37, Garett napisał:

Zebys tylko teraz mogl zasnac w nocy, bo ktos kto kupil wersje premium dostal jakies
syfiaste dlc za darmo, z reszta tak jak ty, bo cena EK wynikala z fizycznych dodatkow
(artbooki, gipsowe glowki itd) a nie z pierdolowatych przedmiotow w grze.


Co zupełnie nie zmienia faktu, że niektóre DLC były ekskluzywne tylo dla klientów sklepu gram.pl a inne ekskluzywnie wyjątkowe dla nabywców EK. I było to wykorzystywanie w promocji gry. Obietnice złamano, klienci zostali oszukani i jako tacy maja prawo i moralny obowiązek mieć pretensje, ba, żądać nawet rekąpensaty lub zwrotu pieniędzy (słynna europejska niezgodność towaru z opisem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W I Akcie podobno można w kości

Spoiler

wygrać jakiś miecz? Nawygrywałem sporo rozgrywek, również kilkakrotnie z tymi samymi postaciami, ale miecza ani widu, ani słychu. Z kim i ile razy muszę wygrać

, oczywiście o ile nic nie pokręciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:37, Garett napisał:

> To może od razu niech z tego powodu udostępnią W2 za free ?

Zebys tylko teraz mogl zasnac w nocy, bo ktos kto kupil wersje premium dostal jakies
syfiaste dlc za darmo, z reszta tak jak ty, bo cena EK wynikala z fizycznych dodatkow
(artbooki, gipsowe glowki itd) a nie z pierdolowatych przedmiotow w grze.

Co nie zmienia faktu, że płaciłem także za możliwość posiadania ekskluzywnego DLC a teraz czuję się oszukany.
"Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche'a (Kurtka Niebieskich Pasów) - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej."
Za taki produkt płaciłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:41, KrzychW napisał:

W I Akcie podobno można w kości

Spoiler

wygrać jakiś miecz?


W kości co prawda nie, ale w siłowanie się na rękę jak najbardziej. Musisz udać się na popijawę do budynku gdzie stacjonują Niebieskie Pasy, zaraz obok karczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:23, Mefisto napisał:

o kurcze, a u mnie własnie gra przestała się wykrzaczać po instalacji patcha, chodzi
bardzo płynnie - co sprzęt to inne atrakcje.


I wy się dziwicie, że twórcy wolą robić gry na konsole.
Ja akurat nie mam żadnych problemów z Wiedźminem. Z patchem czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:42, Inquis1t0r napisał:

Co nie zmienia faktu, że płaciłem także za możliwość posiadania ekskluzywnego DLC a teraz
czuję się oszukany.
"Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche''a (Kurtka Niebieskich Pasów) -
jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej."
Za taki produkt płaciłem !


No i dostałeś.... A że ekskluzywność trwała niecałe dwa tygodnie to inna sprawa...

Ale to takie polskie, jak ktoś dostanie coś co ja już mam to się rzucam... Przecież nic Ci nie ubyło. Jak ktoś kupi w sklepie TV tydzień po Tobie za pół ceny w promocji to też idziesz do sklepu się wytrząsasz? CDPR narozrabiali, w ramach rekompensaty za problemy dali wszystkim te DLC i OK. Znając ich to przygotują jakiś extra prezent też dla kolekcjonerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem tuż przed końcem gry

Spoiler

Mam problem z zadaniem: Zlecenie na gargulce, dwie sale odnalazłem trzeciej przy amfiteatrze nie mogę znaleźć. Dołączam zdjęcie

20110527125835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może gdzie dostępne są dodatki DLC? Bo na oficjalnej stronie Wiedźmina nic nie mogę znaleźć, w launcherze na razie nie działa, no i czy w ogóle są one już dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:56, Elendil napisał:

> Jak ktoś kupi w sklepie TV tydzień po Tobie za pół ceny w promocji to też
idziesz do sklepu się wytrząsasz?

Jeżeli elementem promocji telewizora byłoby to, że cena nie ulegnie zmianie, a po 2 tyg. sprzedawca zmieniłvy zdanie to właśnie to bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 13:00, Endriu napisał:

Problem tuż przed końcem gry

Spoiler

Mam problem z zadaniem: Zlecenie na gargulce, dwie sale
odnalazłem trzeciej przy amfiteatrze nie mogę znaleźć. Dołączam zdjęcie


Lecisz normalnie tą drogą co odchodzi od głównego placu za rzemieślnikiem. Przejście prosto jest zablokowane, ale możesz ominąć blokującą stertę kamieni od lewej. Dochodzisz do muru pod którym stoi kilku sprzedawców, grupa czarodziejek i elfka z brodą. Idź wzdłuż tego muru do samego końca i dochodzisz do miejsca gdzie spadają gargulce. Nie można przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy górny róg obrazka, niedaleko granicy "mgły" są takie schody, które skręcają o 90 stopni w połowie. To tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, bo sam na tym skorzystałem bo dwóch z tych DLC nie miałem, ale jako nabywca EK, czy jako nabywca gry z Empiku czuje i czułbym się poniekąd oszukany. Ekskluzywność trwała dwa tygodnie. Ok, coś w tym jest, ale taka zagrywka CDP jest nieuczciwa wobec gracza, a w ramach rekompensaty za oczekiwanie na patcha, powinni wymyśli coś innego, a nie dawać ekskluzywną zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Typowo polskie myślenie. Ubędzie Cię jak już dali innym to DLC? Przecież to nie koniec świata, masz fizyczną część edycji kolekcjonerskiej, więc się uspokój trochę, bo takie marudzenie nic nie zmieni przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 13:06, Siriondel napisał:

> Problem ...


Dzięki wielkie.

Spoiler

Dostałem srebrny miecz i Geralt wygłosił mowę o Gonie, tak jakby Gon przez niego przemawiał fajne :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zabić mnicha od

Spoiler

resetu talentów

? Ja byłem blisko ale już mi nerwów na niego brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować