Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Takie pytanko, czy da się usunąć sejwy w jakiś inny sposób niż przez folder w Moje Dokumenty ? Bo wiem, że z poziomu gry za cholere nie da się tego zrobić, a szkoda ;( BTW po instalacji patcha zauważyłem, że w niektórych miejscach grach strasznie zwalnia ( przed instalacją tego problemu nie było ). A i jeszcze jedno pytanie, pamięta ktoś może jakie dokładnie było zadanie z Cedriciem, chodzi mi o to z tablicy we Flotsam, bo pamiętam że jakieś brałem, ale w dzienniku nie ma o tym żadnej wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepska sprawa w takim razie... Nie będę instalował w takim razie, gra mi chodzi w miarę płynnie i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:31, Slayer_Watti napisał:

Takie pytanko, czy da się usunąć sejwy w jakiś inny sposób niż przez folder w Moje Dokumenty
? Bo wiem, że z poziomu gry za cholere nie da się tego zrobić, a szkoda ;( BTW po instalacji
patcha zauważyłem, że w niektórych miejscach grach strasznie zwalnia ( przed instalacją
tego problemu nie było ). A i jeszcze jedno pytanie, pamięta ktoś może jakie dokładnie
było zadanie z Cedriciem, chodzi mi o to z tablicy we Flotsam, bo pamiętam że jakieś
brałem, ale w dzienniku nie ma o tym żadnej wzmianki.

no jest tylko Witcher 2 chociaż po instalacji patcha nie wiedzieć czemu zrobił się mi drugi folder The witcher 2 o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem i klikam na ikonkę na pulpicie, i się pojawia aktualizator, i pisze, że gra jest już zaktualizowana.Potem wchodzę do Dodatki do pobrania i muszę pobierać DLC.Tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:33, matis9988 napisał:

Jest jakiś mod co pozwala usuwać.Coś jak program.


No nic, może w którymś z kolejnych patchy to zmienią, bo w sumie głupio, że nie da się ich usuwać w normalny sposób. Co do dodatkowego folderu, to też tak wcześniej miałem ( z tym, że to było przed instalacją patcha, teraz nie widziałem takich czarów ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma mozliwosci i checi, niech porowna zasieg widzenia w wersji 1.0 i 1.1 - pojawiaja sie glosy, ze ta "optymalizacja" polega po prostu na wywaleniu secusroma i obcieciu zasiegu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w II akcie

Spoiler

Zdobyłem w Vergen włócznie i miecz, teraz chcę wrócić do obozu ale krążę po tym polu bitwy jak ten ciul bo nie wiem którędy wejść (ścieżka Roche''a)

. Jeżeli ktoś mógł by dać zdjęcie gdzie jest mniej więcej wejście do obozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:24, N_o_s napisał:

> /.../> Po zainstalowaniu wszytkich dlc wieśiek się uruchamia do wilka apotem czrny prostokąt
i error.

Miałem to samo.
Weż wszystkie sejwy i przenieś je do innego folderu, odinstaluj Wiedźmina, wywal wszystkie foldery z podpisem Wiedźmin 2, cokolwiek by to było, sprawdź jeszcze ze dwa razy, czy jakiś gdzieś nie został, tak, żeby tylko Twoje sejwy w folderze, którego nazwa będzie inna, niż Wiedźmin 2. zostały. Potem zainstaluj Wiedźmina na nowo, a on sam się uaktualni. Dopiero wtedy ściągnij DLC i zainstaluj. Potem uruchom grę, odczeka do czasu, aż będzie można ją zapisać. zapisz i wyjdź z gry. Teraz dopiero sejwy przenieś z powrotem do nowego folderu w "Moich Dokumentach" Jak to wszystko zrobisz dobrze, będziesz miał Wiedźmina ze wszystkimi DLC i możesz grać swoją postacią, ale już z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:00, Karharot napisał:

Wydaje mi się że gdzieś było powiedziane że DLC z FB miał być zestaw maga (czyli spodnie)
który został wczoraj udostępniony za darmo dla wszystkich.


What? Wchodzę w tą zakłądkę pod Tablicą,info,zjęciami i filmami (tam gdzie jest zakładka "Wiedźmin 2") i gdy chcę kliknąć "pobierz DLC" to pokazuje mi,że jeszcze nie ma. Jak je zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:23, Konrad512 napisał:

Po próbie instalacji DLC wyskakuje mi "brak uprawnień do aktualizowania" :P

Musisz najpierw zainstalować najnowszy patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 17:38, matis9988 napisał:

Ja pobrałem i klikam na ikonkę na pulpicie, i się pojawia aktualizator, i pisze, że gra jest już zaktualizowana.Potem wchodzę do Dodatki do pobrania i muszę pobierać DLC.Tak powinno być?

Jeśli zainstalowałeś już te DLC używając plików do których linki były w poście Khasim''a to nic więcej nie musisz ściągać, po prostu odpal grę i ciesz się nowymi zabawkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie rękę uciąć ,że próbujesz na vista/win7. Kliknij PPM i uruchom jako administrator ;).


Mam pytanko co do tej głowy , jak mam z tyłu na rogu brak jednego kawałku , na twarzy Geralta 3-4 dziurki mam to zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować