Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Mam takie pytanie czy mogę sprzedać te matsy z Nekkerów i Endriag? Chodzi mi o to czy jak będę potrzebował nowe to mogę pójść do lasu i znowu je nazbierać? Czy może potwory respawnują się jeden raz i jak wybije wszystkie to lipa z matsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Respawnują się cały czas, tylko w 3 akcie ich brak, wiec uzbieraj sobie przed nim dostateczną ilość komponentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać

Spoiler

Nekkery w I akcie? Rozwaliłem chyba 3 kryjówki, teraz mam na mapie czerwone kropki jakby pod ziemią i nie wiem jak je rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Są takie kupki czaszek, trzeba podsadzić na nich pułapki na nekkery. Jak masz pułapkę i podejdziesz do takiej kupki czaszek to masz akcję (lewy przycisk myszy) powinno pisać podsadzić pułapkę czy coś takiego. Wkładanie pułapki do ręki i rzucanie nią klawiszem R nic nie daje. Na południe od miasta wszystkie 4 znajdziesz, w jaskiniach nie szukaj.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Już go pokonałem,wystarczyło nie dziwować ze znakami,wystarczył tylko quen i blok,którego wcześniej nie używałem
ale teraz,po walce gra tnie się jak nigdy ...

Spoiler

pomogłem Iorwethowi i mam pogrom we Flotsam

,gdzie gra tnie się jak nie wiem,klatkuje a ruch myszką aby wybrać kwestię dialogową lub walka to istna udręka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 20:19, lis_23 napisał:


Już go pokonałem,wystarczyło nie dziwować ze znakami,wystarczył tylko quen i blok,którego
wcześniej nie używałem
ale teraz,po walce gra tnie się jak nigdy ...

Spoiler

pomogłem Iorwethowi i mam pogrom we
Flotsam

,gdzie gra tnie się jak nie wiem,klatkuje a ruch myszką aby wybrać kwestię
dialogową lub walka to istna udręka ...

ehem

Spoiler

dla mnie walka z letho na normal to jedna z najłatwiejszych walk w całej grze

jaki masz obecnie lvl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal nie mogę zainstalować patcha... takie pytanie: co on daje właściwie i mógłby ktoś dać pliki tutaj dla edycji standardowej kupionej w sklepie 1 dzien po premierzE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dało tyle, że Laucher od wiedźmina przestał mi ściągać w nieskończoność DLC to z CD-action, a wszystkie są już za darmo dostępne i się je ręcznie instaluje. Laucher także się nie rozłącza co chwila, cały czas mam w lewym górnym rogu błyskawicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ja przeczytałam na wp i zdziwiłam się że na gramie nie piszą.Wszystkie DLC za darmo !

http://gry.wp.pl/wiadomosci/wszystkie-dodatki-do-wiedzmina-2-za-darmo,50457,1.html

wysyła się pustego e-maila na dany adres i dostaje się link do exe i potem jako admin uruchamiamy i są wszystki dodatki.Oczywiście pierwsze patch 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 21:05, Almarcino napisał:

> gdzie znajde Tajemniczego kupca w II Akcie
>

Spoiler


Obok burdelu, przy wiezy


thx już znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w empiku w Krakowie po Wiedźmina 2 i nie chciano mi go sprzedać, bo nie mam osiemnastu lat.
Dziwne, bo jakoś GTA IV czy W1 kupiłem jakoś bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie na pliku witcher2.exe zgodność z Windows Vista SP2 jeśli masz windows 7. U mnie pomogło na wywalanie do pulpitu. Napisz czy u Ciebie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować