Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Za kazdym razem jak chce zainstalować jakies DLC to wyskakuje komunikat : "Brak uprawnień do aktualizacji gry". Ktos wie co powinienem zrobic w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 16:56, xkarionx napisał:

Za kazdym razem jak chce zainstalować jakies DLC to wyskakuje komunikat : "Brak uprawnień
do aktualizacji gry". Ktos wie co powinienem zrobic w tym wypadku?


Uruchom jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 16:44, 4RileH napisał:

Wiedźmi 2 to największy CRAP!


Wylałeś z siebie całą żółć? No to panu dziękujemy, bo absolutnie nikogo obchodzi twój nieuzasadniony atak na grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 16:39, Wrukos napisał:

> Czy tylko u mnie pojawia się problem z tymi darmowo udostępnionymi dlc - mianowicie,

> gdy któryś uruchamiam szybko wyskakuje komunikat "Gra Została Zaktualizowana!" a
w launcherze
> nie mogę nic z taką zawartością zrobić...
Mam ten sam problem. Ktoś może coś poradzić?

launcher jest wyłączony. Jeżeli już się ci gra zaktualizowała, to po wgraniu patcha te dlc powinieneś mieć w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Testy, które przeprowadziliśmy przed wydaniem gry wykazały bardzo nieznaczną różnicę w wydajności gry w porównaniu do wersji bez zabezpieczeń (GOG.com)."

Nic tylko lać w ten ryj...

A forum jak nie było, tak nie ma. W sumie ich rozumiem. Też bym się bał je odpalić po tych wszystkich wpadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:22, mlynar911 napisał:

Panowie co się robi z mutagenami? Bo mam ich pełno ;d zjada się je czy co ? ;d

W oknie postaci (tam gdzie rozdajesz punkty na różne umiejętności) możesz użyć mutagenów aby zmutować niektóre z już wykupionych umiejętności (zazwyczaj chodzi umiejętności na końcu danego drzewka) aby dawały Ci dodatkowe bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:24, Karharot napisał:

> Panowie co się robi z mutagenami? Bo mam ich pełno ;d zjada się je czy co ? ;d
W oknie postaci (tam gdzie rozdajesz punkty na różne umiejętności) możesz użyć mutagenów
aby zmutować niektóre z już wykupionych umiejętności (zazwyczaj chodzi umiejętności na
końcu danego drzewka) aby dawały Ci dodatkowe bonusy.

Czyli w sumie jak tak to mi na razie poki co są nie potrzebne? Mam 8lvl ;] A da sie gdzies wpakować do skrzyni swój ekwipunek na przechowanie ? Czy w II części nie ma czegoś takiego ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:32, Kamiloos napisał:

Generalnie 85% mutagenow jest malo przydatne.
A skrzyni zadnej nie ma.

Czyli moge spokojnie je opylić sobie ;d ok dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:21, Kerethzimierz napisał:

> Wiedźmi 2 to największy CRAP!

Wylałeś z siebie całą żółć? No to panu dziękujemy, bo absolutnie nikogo obchodzi twój
nieuzasadniony atak na grę. :)


Wystarczy spojrzeć na ilość problemów z tą grą. Od kilku lat nie widziałem takiej ilości tematów z problemami na temat jakiejkolwiek gry. Porażka. Zamiast zachęcić graczy wprowadzili jakieś upierdliwe zabezpieczenia i multum błędów. Brak słów na ten niegrywalny GNIOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:35, mlynar911 napisał:

Czyli moge spokojnie je opylić sobie ;d ok dzięki za pomoc ;)

Zachowaj wszystkie większe mutageny, pozostałych (zwłaszcza mniejszych) możesz się pozbyć, zajrzyj też do pierwszego drzewka (tego które rozwijasz na początku) bo niektóre z tamtejszych umiejętności da się zmutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tą skrzynią te narzekania trochę przesadzone moim zdaniem bo i tak w W1 była ona zbyteczna no chyba że ktoś lubi zbierać złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:45, Numenpl napisał:

No z tą skrzynią te narzekania trochę przesadzone moim zdaniem bo i tak w W1 była ona
zbyteczna no chyba że ktoś lubi zbierać złom.


Nie tyle zlom, co skladniki rzemieslniczo - alchemiczne. W 3 akcie potrzebujesz nagle krew nekkera-wojownika i jak jej nie masz to dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 17:38, Deathscythe napisał:

Ciekawe czy dostanie rekompensatę za uszkodzoną głowę Geralta? :D


Coś mi się wydaje, że takiej ważnej osobistości jak prezydent mocarnego i przyjacielskiego Polsce narodu ameryki, dostał EK wcześniej sprawdzone, czy baniak wiedźmina jest cały :P
____________________________


Grając w prolog miałem ustawione grafikę na wysoko-maksymalną i było dobrze, przyszedł pierwszy akt i musiałem zmniejszyć do średnich, bo zaczynało nieźle przycinać... Wole nie myśleć co mnie czeka dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na ten niegrywalny GNIOT

Nie przesadzaj. Bez wątpienia nie sprawdzili wielu konfiguracji sprzętowych, ale na przykład u mnie gra działa bez zarzutu i oprócz zamieszania z dlc, nie ma do czego się przyczepić. Największy problem dotyczący chyba wszystkich, to kaszanka z serwerami i w tym przypadku, dla osoby za to odpowiedzialnej, należą się baty. Poza tym, nie takie rzeczy już się działy przy okazji premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by dodać tez że W2 w pewien sposób rzuca szyderę na PiS - tzn nieśmiertelne "spieprzaj dziadu" pojawiło sie w dialogach.
Jak by nie patrzeć ja tu węszę spisek i próbę kolejnego skompromitowania świętego archanioła męża stanu Jarosława.
Tę szatańską firmę która nawet w nazwie zaprzedała się "diabołom" z Rosji [W końcu CDP "Red" jest nie od parady] trzeba niezwłocznie zamknąć bo to skandal i hańba !
I wszystkich ich trzeba niezwłocznie zamknąć i okrzyknąć zdrajcami bo szydzą z nieskazitelnego śp. wielkiego Lechosława !
Przebrała się pała goryczy !

=)

Kończąc akcent humorystyczny - już wiadomo dla kogo była zamówiona kolekcjonerka z numerem 0001 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne, że nie można ulepszać umiejętności w biegu, tylko trzeba zacząć medytację? Przy pierwszym przechodzeniu gry moglem normalnie nawet w czasie walki ulepszać, a teraz, gdy przechodze kolejny raz tylko podczas medytacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować