Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

CDP zapowiedziało patcha 1.2 w przyszłym tygodniu, podczas prac konserwacyjnych serwerów, przygotowując je na premierę patcha 1.1. Słowa CDP: "Zaczęliśmy pracować nad kolejnym patchem, który ma na celu poprawę pozostałych utrudnień oraz błędów, włącznie z tymi, które dotyczą bezpośrednio poszczególnych elementów sprzętu jak np. słuchawki Logitech g35. Możecie spodziewać się kolejnej łatki już w przyszłym tygodniu."
http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/30/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2011 o 18:24, Pietro87 napisał:

Jeszcze takie moje pytanie - czy jakikolwiek inny program/gra powoduje takie zachowanie
? Czy to tylko zarezerwowany cyrk dla Wieśka ?


Zdarzyło mi się to raz po zmianie, lecz potem było spokojnie. Myślałem że to zwyczajna ścina... Aha, dzieje się to dopiero po wymianie zasilacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy grać na wersji 1.1? Czy czekać na 1.2? Bo ja jeszcze nie zacząłem rozgrywki i przymierzam się teraz właśnie.. ja nie mam problemów z optymalizacją, ale boje się czy gra jest grywalna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:09, Azazell napisał:

Zastanawiam się czy grać na wersji 1.1? Czy czekać na 1.2? Bo ja jeszcze nie zacząłem
rozgrywki i przymierzam się teraz właśnie.. ja nie mam problemów z optymalizacją, ale
boje się czy gra jest grywalna ??


Spróbuj. Może będziesz miał pecha i gra będzie niegrywalna, a może Ci się poszczęści i żadnego buga nie uświadczysz. Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 może wyjść we wtorek, ale równie dobrze może w piątek czy nawet sobotę, jak chcesz czekać to czekaj bo może jakieś tam błędy w grze poprawią. Gra grywalna jest, ale też zależy, bo akurat możesz mieć pecha i będziesz miał bug na bugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn od czego to zalezy czy będę miał pecha? W jakim sensie mogę mieć problemy? jeśli są błędy to ma je chyba każdy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to luz. Nie mam najgorszego sprzętu.. wszystko na ultra ustawione tylko uberpróbkowanie dałem na OFF. Więc chyba można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam problem z wiedźminem 2 a mianowiecie z

Spoiler

kejranem. Kiedy walczę z tą ośmiornicą i odetnę jej 4 macki to wskakuje na 5 mackę i wyskakuje pasek do klikania LPM więc klikam, klikam i gdy zapełni się cała skala po prostu spadam z kejrana. Próbuję i prubuję i ciągle to samo.


proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po zniszczeniu 3 macki wskakujesz na nią.Potem naciskasz LPM (chyba) i chwilę później spację.Następnie idziesz do zawalonego tego czegoś po lewej stronie i wchodzisz, i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lewo od karczmy, masz bramę do portu, a obok niej jest budynek. Jest to siedziba niebieskich pasów i tam właśnie jest Roche''a. Pod schodami

Spoiler

spotykamy posłańca od Talara.



hagen321
Na tej stronie: http://www.wiedzmin2.gram.pl/koszulki/

Losiunio
Aby dostać DLC "z facebooka", należy wysłać mail pod ten adres: ultimatemage@support.thewitcher.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:18, prior1 napisał:

słabszy sprzęt = więcej bugów
mocny sprzęt = mało bugów lub ich brak


Gów... prawda. Mój komp ma już prawie 4 lata, nie spełniam całkowicie minimalnych wymagań i gra nie sprawia mi żadnych kłopotów. Żadnych bugów z zadaniami, blokowaniem postaci itd. - nic. Liczba fps nie jest powalająca, ale poniżej 20 w stresie nie spada, więc jest dobrze, bo z tym akurat wszyscy mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, która niektórym może się przydać.

Ja mam sprzęt ledwo wyżej minimalnych ale gra chodzi mi dobrze i szybko (detale są na minimum).
Częstym powodem problemów jest ustawiona maksymalna dopuszczalna rozdzielczość ekranu.
- Ja mam w grze ustawione: 1280x720 = 921.600 px
- Karta i gra wykazuje, że obsługuje do 1440x900 = 1.296.000 px
- czyli karta w moim W2 musi na ekranie obsłużyć ok. 29% px mniej.

Wy, jeżeli macie dobrą kartę graficzną to nie wierzę, że zobaczycie różnicę w jakości obrazu jeśli zjedziecie rozdziałkę o 10-15% na długości boku np. z 1900 px na ok. 1700 px.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować